• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ZOLTY: budes porizovat jo ?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    KBERRY: no jasně, tak nějak..
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ZOLTY: no rekla bych ze jo co je pravdy na tom ze z pribuznejch se vylihnou naky retardi fakt nevim ale rekla bych ze se to povazuje za vseobecne platny u vsech zivocichu :) takze bych to dal nezkoumala :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    KBERRY: určitě musí být nepříbuzný vid?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ZOLTY: podle toho jak se k sobe chovaji ... nekdy je to vpohode a nekdy naopak proste.. ale meli by se snest obzvlast jestli jsou spolu od malicka
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    dotaz: chová tady někdo chameleony - samičku a samečka pohromadě?.. je to žádoucí, nebo nevhodné?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    no je bezva mit na kvetech takovej "píča" vzor :DD
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    KBERRY: ...-DDD
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    CASLAW: ale tak to zase jo zejo na bramboriku nezbyl ani jeden lust benjaminek je ohlodanej a pachire chybej tri obrovsky listy :D
    http://img413.imageshack.us/my.php?image=28668953fi8.jpg takhle nak to vypadalo v celku :D + dva kvety :D
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    KBERRY: To neni zas tak hrozný ne..? hlavně že chutnalo..-)))
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ted uz o tom slove roztomily zacinam pochybovat :DD prijela jsem z dovoleny a z orchideje mi bylo toto : http://img170.imageshack.us/img170/8081/p8031103jw8.jpg pricemz dva kvety chybeji uplne :D
    ANDREICA
    ANDREICA --- ---
    shánim chameleoní holčičku pro našeho miláčka, je chudák agresivní a nenechá na sebe ani šáhnout, hold si taky potřebuje vrznout, kdybyste o náký věděli, kdyžtak pošta díky
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: kolik ji bylo ?
    SYX
    SYX --- ---
    KBERRY: pořídim si další... chudáček sameček je tu teď sám... nemá do čeho píchnout...
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    SYX: :( me mrzi... poridis si dalsicho chamika nebo pujdes do neceho jinyho ?
    SYX
    SYX --- ---
    tak mi chamka umřela chudinka... prej nějaká nemoc bo co :( ani ty vajíčka nestihla vyhodit :(
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Image Hosted by ImageShack.us


    tak tady je ten můj trochu nervozní z focení a stáří necelej rok..
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    CASLAW: Reptvite
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Má tady vůbec někdo z vás chama, nebo sem jen čumíte??
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Otázka pro všechny... Jaký vitamíny používáte? Mícháte různý druhy dohromady?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam