• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MALIN
    MALIN --- ---
    tak.mam.konecne.neake.fota.tech.mojich.trapasliku...tx.DENDROBATA
    samec.v.posledni.dobe.neak.zlobi,sape.se.porad.na.ni,ac.ta.ma.zjevne.dost..]
    ...
    na.cvrcky.stridam.Lidicka.x.Lelenske.nam.
    Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    BRUN: diky
    BRUN
    BRUN --- ---
    FERENCZY: protoze nemaji temere zadny vyzivovy hodnoty, krome proteinu, kterych je tam na chameleona prislis a cervi ho spis ucpavaji.
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    BRUN: proc by nemel moucne cervy?

    CASLAW: kde na Dejvicke?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    BRUN: V pet centrech je maj za 39.. neni jich moc a sou drahý, ale mám to po cestě.. Ale na dejvický je maj za 25,- a ještě si sám vybereš za hafa..-)
    BRUN
    BRUN --- ---
    kde v praze kupujete crvcky a za kolik? 40,- za par chcipaku v pet centru mi prijde trochu pritazeny za vlasy.
    pripadne cim jeste dokrmujete ted v zime? kobylky? moucni cervi? (ty by asi nemel, ne)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    CASLAW: kdyz sem ted shanela Combinal tak ze se prej uz nevyrabi...?? misto toho me bylo receno exstuje Hipvit ad3...ale zatim neznam nikoho kdo by to pouzival..??
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    CASLAW:
    CASLAW:

    vyborne, dekuju.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    CASLAW: Vono s těma vitamínama je to obecně těžký.. každej dává něco trochu jinýho.. ta moje směs vit. je důsledkem pročítání různejch for a stránek a kombinace informací z toho.. a když sem tady kdysi vyvolal otázku kdo co dává moc lidí se nechytlo..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    FERENCZY: Tak pozor pokud se projevuje abnormální třes,tak jsi opomněl dodávat Combinal ad3,ale bacha na dávkování!!!!!pouze jedna kapka z pipety jednou za mněsíc. Možná bych i navštívil veterináře... Já používám směs Roboranu, Plastinu a Biominu H.. mělo by tam bejt všecho co cham potřebuje... Pokud ti ve zveráči prodaj vitamíny pro plazy a tvrdí ti že to stačí nevěř jim...
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    CASLAW: nene, prave ze ne typicky nerozhodne chameleoni pohyby. tak se pohybuje stale, ale ted se mu navic koncetiny tresou, jak cloveku ruce, nevim, jak to lepe popsat. mozna to nic nebude, neprisel mi ted celkove v nejlepsi kondici, ale chut k jidlu ma, pohybuje se po vetvich a barevne vypada take v poradku. co tedy doporucujete za vitaminy? Vitamix Rep, napr.?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    CASLAW: slecna bubu jak ji v praci pojmenovali ma necely rok :D
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    KBERRY: Kolik jí je?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    BRUN: Tak tejden je už docela dost.. to neni podle mě moc normální.. vyzkoušel bych ho narkmit ručně... když sem měnil terko tak mi taky nějak nechtěl jíst a byl podrážděnej.. tak když otevřel tlamku a syčel na mě tak sem mu tam jednoduše dal cvrka a v klidu... pokud by to nezabralo vyhledal bych odbornou pomoc..


    FERENCZY: Co znamená třesavé pohyby? jako že když leze tak, že se dlouho rozhoduje a hejbá nohou k větvičce a zpátky? Většina vitamínů prodávaná pro plazy pro chameleony nestačí.. A červy krm spíš jako zpestření.. taky nejsou pro nej úplně nejlepší..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    ZASECHASE: Uka!
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    KBERRY: Jaaaj! :)
    ZASECHASE
    ZASECHASE --- ---
    KBERRY: krasny :) taky sem musime pastnout naseho arnostka :)
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    aby jste vedeli ze taky zijem :D takze zdravime
    BRUN
    BRUN --- ---
    BRUN: neusnul = nekousnul
    sakra :)
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    mam dotaz ohledne chameleona jemenskeho. mam jednoho, asi pul roku stareho a v posledni dobe ma trochu tresave pohyby. cim to muze byt zpusobeno, nedostatkem vitaminu? vitaminy pro plazy mu primichavam do potravy (cvrcci a moucni cervi), na nazev si ted nevzpomenu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam