• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    ahoj zdravim vsechny chameleonysty. uz dlouho je mym velkym snem poridit si chameleona. mam jenom jeden velky problem a to, ze sam poradne nevim kde bydlim:]] jsem porad na cestach. ale brzo by se to uz melo zmenit. tak jsem se chtel optat na par veci, pred tim nez se pustim do realizase snu:]
    dalo by se postavit terarko ze stare skrine/ky, tim, ze by se misto jedne/dvou sten vlozila skla?? kolik by melo mit minimlane na vysku?
    a pak me napada, jake jsou asi rocni naklady na chov? pocital jste to nekdo? vim ze je to blbe, brat to takhle materialisticky, ale penezma zrovna neoplyvam:/ dik
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    LUCKYSWEETY: A za kolik si ho koupila? A jaký že má rozměry? Já si ho teda stavěl sám, ale kamarádka si ho nechala stavět a i s vnitřním vybavením a dovozem jí to vyšlo na 2000,-
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    CASLAW: diky
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    BRUN: my koupili ve zveraku tohle [ LUCKYSWEETY @ Chameleoni - taky máte tyhle roztomilý tvorečky? ] vyssi nedelaj, paxi uz si ho jen nechat vyrobit
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NOSPAM: Všechno co je v terku by nemělo bejt jedovatý.. všechny možný zdroje chemky přetřít lakem na dětský hračky.. pozadí stručně .. polystyren nařezat, samozdřejmě dohladit jakymkoli rozpouštědlem, pak nanýst lepidlo na kachličky (malou vrstvu), písek nebo kamínky a pak přelakovat tim lakem..
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    Mam dotazek.. Jak stvorit pozadi?

    Bylo mi razeni nahrubo narezat, a pak doladit za pouziti acetonu a pote finalni upravu epoxidem a piskem..

    Ted krom pozadi chci zbudovat i vodni tok :-D tak mi jde o to nebude se vyplavovat neco z toho epoxidu? a nebo mam jeste vodni cesty doupravit silikonem??
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    FERENCZY: Jo červy spíš jako zpestření..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MALIN: Jéééé ty sou super.-)


    FERENCZY: http://www.mapy.cz/#x=133019392@y=135996672@z=16@mm=ZP@ax=133020048@ay=135995936@at=Zverimex@ad=Zde%20prod%C3%A1vaj%C3%AD%20cvr%C4%8Dky%20za%2025,-@sa=s@st=s@ssq=v%C3%ADt%C4%9Bzn%C3%A9%20n%C3%A1m%C4%9Bst%C3%AD@sss=1@ssp=120640421_122914689_150459301_149899137
    jak je ta červená značka...
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    MALIN: ti sou tak osklivi az sou krasny :) samecek je to prvni predpokladam
    MALIN
    MALIN --- ---
    tak.mam.konecne.neake.fota.tech.mojich.trapasliku...tx.DENDROBATA
    samec.v.posledni.dobe.neak.zlobi,sape.se.porad.na.ni,ac.ta.ma.zjevne.dost..]
    ...
    na.cvrcky.stridam.Lidicka.x.Lelenske.nam.
    Image Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    BRUN: diky
    BRUN
    BRUN --- ---
    FERENCZY: protoze nemaji temere zadny vyzivovy hodnoty, krome proteinu, kterych je tam na chameleona prislis a cervi ho spis ucpavaji.
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    BRUN: proc by nemel moucne cervy?

    CASLAW: kde na Dejvicke?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    BRUN: V pet centrech je maj za 39.. neni jich moc a sou drahý, ale mám to po cestě.. Ale na dejvický je maj za 25,- a ještě si sám vybereš za hafa..-)
    BRUN
    BRUN --- ---
    kde v praze kupujete crvcky a za kolik? 40,- za par chcipaku v pet centru mi prijde trochu pritazeny za vlasy.
    pripadne cim jeste dokrmujete ted v zime? kobylky? moucni cervi? (ty by asi nemel, ne)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    CASLAW: kdyz sem ted shanela Combinal tak ze se prej uz nevyrabi...?? misto toho me bylo receno exstuje Hipvit ad3...ale zatim neznam nikoho kdo by to pouzival..??
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    CASLAW:
    CASLAW:

    vyborne, dekuju.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    CASLAW: Vono s těma vitamínama je to obecně těžký.. každej dává něco trochu jinýho.. ta moje směs vit. je důsledkem pročítání různejch for a stránek a kombinace informací z toho.. a když sem tady kdysi vyvolal otázku kdo co dává moc lidí se nechytlo..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    FERENCZY: Tak pozor pokud se projevuje abnormální třes,tak jsi opomněl dodávat Combinal ad3,ale bacha na dávkování!!!!!pouze jedna kapka z pipety jednou za mněsíc. Možná bych i navštívil veterináře... Já používám směs Roboranu, Plastinu a Biominu H.. mělo by tam bejt všecho co cham potřebuje... Pokud ti ve zveráči prodaj vitamíny pro plazy a tvrdí ti že to stačí nevěř jim...
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    CASLAW: nene, prave ze ne typicky nerozhodne chameleoni pohyby. tak se pohybuje stale, ale ted se mu navic koncetiny tresou, jak cloveku ruce, nevim, jak to lepe popsat. mozna to nic nebude, neprisel mi ted celkove v nejlepsi kondici, ale chut k jidlu ma, pohybuje se po vetvich a barevne vypada take v poradku. co tedy doporucujete za vitaminy? Vitamix Rep, napr.?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam