• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    TOXNICKOL
    TOXNICKOL --- ---
    Chameleoni ruleez.:)
    TOLI
    TOLI --- ---
    jj pošlu, mám ho teprve 3 dny :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    TOLI: To by mělo stačit.. Pošli náký detalnější fotky chama ať to pak můžu hodit na tu nástěnku.-)
    TOLI
    TOLI --- ---
    Nahoře u zadní stěny není celé sklo, je od dvířek asi do 3/4 stropu a pak je kus plechu který je jak cedník.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    TOLI: Jasně já totiž neberu lampu jako zářivku ale to je jedno.. Kytky jakýkoli, hlavně né jedovatý.. např: Potos, Draceny, Banánovník, bambus, různý palmy a tak.. Jo jaký máš větrání?
    TOLI
    TOLI --- ---
    Je to dole napsáno, že ještě lampa + dodělky (pozadí a kytky)
    Ale zeptám se, které kytky jsou nejlepší?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Konečně sem dostal tohle auditko do správy, takže teď se to tady snad trochu hne, udělám záhlaví a nástěnku s fotkama vašich chamů náký odkazy a tak... Jestli máte někdo náký nápady tak mě do pošty..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    TOLI: Nevidim žádný kytky... chce to spostu kytek.. a taky tam nemáš UVB zářivku.. ta je asi ze všeho nejdůležitější..
    TOLI
    TOLI --- ---
    Před


    Po


    ještě to není celé pracuje se na pozadí a lepší lampě.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NOSPAM: paráda :)
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    CASLAW: dneska testuju a odladuju :-) stale to ma sve "mouchy"..
    Zvlast ten posledni spad jak jde do toho "jezirka" tak caka kolem a to musim jeste krapet poresit .-)) ale jinak to kupodivu funguje tak jak jsem chtel :-D
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NOSPAM: hmmmm vodopád se ti teda opravdu povedl na jedničku.-) bys to mohl začít vyrábět ve velkym.-)))
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    :-) Tak..Vodopad sem konecne dodelal.. tedka uz ho jen osadit cerpadlem a mlhovacem a casem mozna i nejakejma svetylkama a muzem testovat jak to funguje a jestli to funguje sle mych predstav :-)))

    Ted uz jen udelat osvetleni.. uz to mam v hlave :-) jen musim splasit nejakou dilnicku kde mi to udelaj :-( bo na tohle doma nemam naradi.. a pak osadit kytickama casovacema a teplomerama a budem testovat jak to funguje a jestli to dokaze udrzet spravnou teplotu etc.. :-)))

    Sakra a uz jen cca 3 tejdny nez dostanu chamika.. :-)

    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    Jeste by mne zajimalo jaky kytky tak dat? Uvazuju, ze kolem vodopadu bych v dolni casti "nasazel" bambus.. Ona ta dolni cast kryje nadrz s vodou, takze to je asi 25 cm. vydoke a tak mam prostor k "pokryti" aniz bych tim zatarasil vyhled na vodopad.. :-)

    PS: terarko mam 80x80x40.. takze nejakych 260L.. jak silny svetlo? a do ktere casti by jste doporucovali? Vodopad bude v rohu, a tak jsem uvazoval dat to tak, aby bylo zhruba na stredu a smerovane castecne k vodopadu.
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    CASLAW: Neboj.. to mam poresene, nikde na kraji nejni takova hloubka a ani nikde po ceste nemam v planu delat extra hluboka "jezirka".. a samotna nadrz je kompletne kryta.
    Ted jen uvazuju nad kytkama, a premejslim jak zajistit hlidani teploty aby nepadla v noci pod onech 24.
    PS: ta teplota je myslena pod zdrojem svetla nebo i ve "stinne casti"
    PPS: a jak vy resite teplotu v noci??
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NOSPAM: Jasně.. dekorace to bude pěkná..-) ale pokud budeš mít chama od mláděte tak pozor, je tady možnost že by se v ní mohl utopit...
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    CASLAW: Ja vim.. ale ja jo :-D
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NOSPAM: nechci ti nijak kazit iluze, ale chamík vodopád defakto vůbec nepotřebuje...
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    :-D tak chamik je "objednanej" a 75cm vysokej vodopad ve vystavbe.. az to dodelam tak jestli se mi to povede, tak sem dam fotky.. :-)
    Tedka premejslim jestli do nej mam zabudovat i osvetleni a mlhovac.. :-)))
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    ZASECHASE: úžasnej! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam