• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NOSPAM: Jasně.. dekorace to bude pěkná..-) ale pokud budeš mít chama od mláděte tak pozor, je tady možnost že by se v ní mohl utopit...
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    CASLAW: Ja vim.. ale ja jo :-D
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NOSPAM: nechci ti nijak kazit iluze, ale chamík vodopád defakto vůbec nepotřebuje...
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    :-D tak chamik je "objednanej" a 75cm vysokej vodopad ve vystavbe.. az to dodelam tak jestli se mi to povede, tak sem dam fotky.. :-)
    Tedka premejslim jestli do nej mam zabudovat i osvetleni a mlhovac.. :-)))
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    ZASECHASE: úžasnej! :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ZASECHASE: Jo jo, to se stává..-))
    ZASECHASE
    ZASECHASE --- ---
    o tohle se musim podelit
    nas arnost, pan netrefa

    http://img80.imageshack.us/img80/6761/arnold012dk9.jpg
    :)
    BRUN
    BRUN --- ---
    e-mail: prodej.cvrcku@gmail.com, kraj: Praha

    Prodej cvrčků domácích. Kvalitní krmivo pro vaše miláčky. Velký a masitý tělo zaručuje příjem kvalitní bílkoviny. Vaši miláčci si pochutnají. Možno pravidelný i nepravidelný odběr. Cena dle počtu odebraných krabiček 1-10 krabiček 25Kč/kus 11-20krabiček 20 Kč za kus 21-xx krabiček 18 Kč/kus V 1 krabiččce je cca 20-25 cvrčků K ceně bude připočteno i poštovné. Možno zasílat poštou na dobírku nebo přes české dráhy Možno i odběru většího množství za výhodnější ceny


    koupil bych tech 21 krabicek. jdete do toho nekdo se mnou? 4 lidi po 5 krabickach? kdyztak posta.

    ps. ten zmrd zere jako kyselina :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    HOOKER: Jo sry...) Tak tam máš i dost o terkách..
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    CASLAW: zaprv jsem muz.] a sanchezovo stranky uz mam docela proctene. ale dik
    problem je s tim bydlenim...asi chamika necham az budu fakt nekde najisto
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    HOOKER: Než se začneš do čehokoli pouštět, měla by si vědět spoustu informací.. dost jich najdeš tady http://www.sanchez.wz.cz/index.html je tam forum, kde je snad všechno.. Samozdřejmě terko ze skříně vyrobíš... A náklady na chov jsou defakto jenom cvrčci, vitamíny a jednou za rok by se měla vyměnit zářivka.. Doporučuju si napřed všechno rozmyset a pak až kupovat chama..
    HOOKER
    HOOKER --- ---
    ahoj zdravim vsechny chameleonysty. uz dlouho je mym velkym snem poridit si chameleona. mam jenom jeden velky problem a to, ze sam poradne nevim kde bydlim:]] jsem porad na cestach. ale brzo by se to uz melo zmenit. tak jsem se chtel optat na par veci, pred tim nez se pustim do realizase snu:]
    dalo by se postavit terarko ze stare skrine/ky, tim, ze by se misto jedne/dvou sten vlozila skla?? kolik by melo mit minimlane na vysku?
    a pak me napada, jake jsou asi rocni naklady na chov? pocital jste to nekdo? vim ze je to blbe, brat to takhle materialisticky, ale penezma zrovna neoplyvam:/ dik
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    LUCKYSWEETY: A za kolik si ho koupila? A jaký že má rozměry? Já si ho teda stavěl sám, ale kamarádka si ho nechala stavět a i s vnitřním vybavením a dovozem jí to vyšlo na 2000,-
    FERENCZY
    FERENCZY --- ---
    CASLAW: diky
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    BRUN: my koupili ve zveraku tohle [ LUCKYSWEETY @ Chameleoni - taky máte tyhle roztomilý tvorečky? ] vyssi nedelaj, paxi uz si ho jen nechat vyrobit
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NOSPAM: Všechno co je v terku by nemělo bejt jedovatý.. všechny možný zdroje chemky přetřít lakem na dětský hračky.. pozadí stručně .. polystyren nařezat, samozdřejmě dohladit jakymkoli rozpouštědlem, pak nanýst lepidlo na kachličky (malou vrstvu), písek nebo kamínky a pak přelakovat tim lakem..
    NOSPAM
    NOSPAM --- ---
    Mam dotazek.. Jak stvorit pozadi?

    Bylo mi razeni nahrubo narezat, a pak doladit za pouziti acetonu a pote finalni upravu epoxidem a piskem..

    Ted krom pozadi chci zbudovat i vodni tok :-D tak mi jde o to nebude se vyplavovat neco z toho epoxidu? a nebo mam jeste vodni cesty doupravit silikonem??
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    FERENCZY: Jo červy spíš jako zpestření..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MALIN: Jéééé ty sou super.-)


    FERENCZY: http://www.mapy.cz/#x=133019392@y=135996672@z=16@mm=ZP@ax=133020048@ay=135995936@at=Zverimex@ad=Zde%20prod%C3%A1vaj%C3%AD%20cvr%C4%8Dky%20za%2025,-@sa=s@st=s@ssq=v%C3%ADt%C4%9Bzn%C3%A9%20n%C3%A1m%C4%9Bst%C3%AD@sss=1@ssp=120640421_122914689_150459301_149899137
    jak je ta červená značka...
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    MALIN: ti sou tak osklivi az sou krasny :) samecek je to prvni predpokladam
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam