• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Diky diky :)
    Carlos po ni ze zacatku hodne vyjizdel a shazoval ji dolu :))
    Ale uz jsou naprosto v pohode. Dokonce vedle sebe spi..
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: :)))tak sem rada ze je vsechno v pohode:))krasa..tak hodne radosti!!!:D
    NETHE
    NETHE --- ---
    CASLAW: Spis drevo za zive :) Ale ne, tak jsem premyslel cim bych tam ten prostor mohl vyplnit, necim hezkym a tak jsem zacal uvazovat nad zviratkem a terarkem... a co jsem tak koukal, tak cham je vazne supr zvire, libi se mi uz jenom kvuli tem nezavislym ocim :D
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NETHE: to vypadá dobře.. měníš slona za chameleona jo?-)))
    NETHE
    NETHE --- ---
    CASLAW: jo to kazdopadne bude, mam v planu ho dat misto tohodle bordelu: (navic na to misto sviti slunicko, kdyz je venku hezky krz okno, takze myslim, ze se mu tam bude i libit)

    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NETHE: čim vyšší tím lepší.-)) ale myslim že v poho když to dáš na něco vysokýho aby mohl bejt vejš než je úroveň vašich očí..
    NETHE
    NETHE --- ---
    A jinak jsem se teda rozhodnul pro terarium o rozmerech 45cm x 75 cm x 70 cm, to by mu mohlo stacit ne?

    CASLAW: Diky ;)

    STALK: ten pan mi prijde jako hodne velkej reptofanatik :-)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK:
    NETHE: oba odkazy v záhlaví.-)
    STALK
    STALK --- ---
    taky přihodím kontakt na šikovnýho pána. http://www.terarko.com/
    krom toho že vám postaví terárko, z jeho stránek je vidět jakej to je reptofanatik :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    (snad to sem muzu to, dat) Tak po dlouhem premysleni o tom, zda si terarko vyrobit ci nevyrobit sam a vymysleni jak by asi melo vypadat aby se nelibilo jen me ale i chamikovi, nakonec jsem nasel na netu kontakt na jednoho clovicka, ktery teraria vyrabi na prani a s temito zviratky ma pomerne bohate zkusennosti... Prozatim se mi s nim spolupracovalo vyborne, tak snad to tak i zustane.

    Inu, kdyby nekdo se potykal se stejnym problemem jako ja, tak zde na nej uvadim kontakt:

    Inzerent: Jan Zabilanský
    Kraj: Celá ČR
    Email: zabilansky@post.cz
    Telefon: 604 609 463
    ICQ: 308798229
    Terarka na ukazku zde: www.zabilansky.estranky.cz
    NETHE
    NETHE --- ---
    CASLAW: Diky za reakci :) Ted uz mi jenom staci vymyslet jak bude vypadat ...... :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Jezis to je radosti :))
    Je hrozne mila a klidna..na ruku jde rada :)
    Carlos z ni nemuze spustit oci..porad je u ni..

    Carlos & Lilu





    Terexs, diky moc!!
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: mno omlouvam se...jsem ted v praci od rana do vecera bez netu:)))...zitra bude samicka...:))vyberu nejakyho klidase ...
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    jasný, díky. Já se teda tomuhle chtěl prozatím vyhnout, jelikož je to všechno najednou docela dost peněz. Takže zkusím koupit tu normální v elektře a snad to bude v poho.
    TOLI
    TOLI --- ---
    CASLAW: Mám to samé a spokojenost.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Spoustu lidí používá normální patice a v poho.. já mám něco takovýhleho http://obchod.acheta.cz/product_info.php?cPath=42_94&products_id=496 a sem s tim zcela spokojenej, výhoda je, že to má ten zdroj se startérem a tak úplně mimo terko..
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Ahoj, dávám dohromady terárko pro chamíka a i když se snažim co nejvíc infa vyhrabat na netu, není mi pořád jasné osvětlení. Viděl jsem docela dost terárek a většinou tam byla nějaká zářivka a jedna normální žárovka. Pani ve zverimexu mi poradila, ať nekupuju zbytečně drahý terarijní světla, ale koupim normální světlo pod kuchyňskou linku za pár korun a osadím ji nějakou tou UV zářivkou...nemůže to probíjet, když bude v terárku vlhko? Jelikož je terárium z větší části dřevěné, potřeboval bych mít světlo uvnitř.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    NETHE: Když ho uděláš 80x60x100 šířkaXhloubkaXvýška nic nezkazíš samozdřejmě větší lepší.-))


    GOURYELLA: To ti nikdo dopředu neřekne, můžou se celou dobu ignorovat nebo se začnou napadat..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Terexs.. Myslis, ze mu jeste muzu poridit samicku? Neni uz pozde? Snesou se?
    NETHE
    NETHE --- ---
    Ahoy vespolek! Chtel jsem se optat, jelikoz uz jsem toho uz pomerne hodne precet a vsude jsou rozdilne veci a tak nevim co zvolit... Chtel bych si chamika poridit a vymyslet mu terarium popripade koupit. Jaky by melo mit rozmery? Vsude uvadej jina cisla a ja jsem zmaten :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam