• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    NETHE
    NETHE --- ---
    Toz uz tu nekde je :), sice nekompletni ale nevadi...



    Kazdopadne, jsou tam uz jinak zarovky + jeste jedna zarivka je schovana nahore nad dvirkama (UVA), protoze ta zarovka na slunicko, je reptiglo Daylight s UVB, v lampicce vlevo je slunicko a premyslim, ze to budu stridat zarovkou reptiglo night light...ale nevim jeste.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Ukaz cely terarko Nethe..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Krasnej! :))
    NETHE
    NETHE --- ---
    Jejky =) Mr. Nippy :P





    TEREXS
    TEREXS --- ---
    mylim ze ji slo o vysokou vzdusnoct,chamici jako nemusej pruvan,ale taky sem nikde nevidela ze by byl problem mit pres leto chameleony ve voliere,kde teda teploty urcite litaj zvlast v nasich podminkach...ja bych se toho nebala:)) buhvi jestli si nemyslela ze je v tom chces celorocne vystrcit ven:))
    automatika je nej...taky ted porizuju uz konecne:D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Zenska z shopu miga.cz mi rikala, ze pro chamiky je Flexarium nevhodne na celorocni bydleni.
    Jinde zase slysim, ze je to presne naopak - chci tam i automaticky zvlhcovac.

    Kde je ta pravda, tedy?
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: pff, to chce ohleduplnější zásahy městské policie
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    To chce Nikon asi :))
    STALK
    STALK --- ---
    TEREXS: me se zrovna taky posral kanoon.
    TEREXS: ja to nechci nijak spochybnovat, nazrany zvire, spokojeny zvire... nicmene me napada. Ten objem potravy, (u dospelce v zajeti, kdys ho nechas, tznm, klido prdo 10-30 cvrcku dene)...Co to ma jeste spolecnyho s prirozenejma podminkama-Ktery, chte nechte zustavaj tim cemu se kazdej chovatel (at us cehokoli) snazi priblizit?...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Beru na vedomi. Dekuju!
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    jinak mam zaverku u fotaku v pici,nejak se mi to zkrizilo..mam vztek ze bych to nakopla:))objektiv v hajzlu:(((takze u me fota ted zadny nebudou:(((
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    jenom k tem pustum..
    GOURYELLA: co se tyka tebe tak podle meho nazoru to neva,ale dala bych ten pust spis dvakrat v tydnu nez dva dny za sebou a samo podavas-li ovoce tak posypavat vit..:)jinak tahle pusty jsou dulezity u starsich jedincu...k vycisteni organismu...u tech mladasu co mas futruj hlavne do samicky co se da...aby mela poradny zaklad...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    CASLAW: Dik ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    Tak konečně sem měl trochu času a hodil sem všechny fotky od ID GOURYELLA na nástěnku taky sem doplnil fotky u ID STLAK, TEREXS a NETHE. Chybí mi akrát jména nákých chamů a to u ID TEREXS, MAROL, KBERRY, MALIN a TOLI. Pokud budete mít jakýkoli připomínky tak sem s nima.-))
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Davejte taky fotky kurnik :)





    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    ..A takhle to vypada po pustu :)
    Nenazranci :))

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: A jsem rad, ze uz chlapik zase basti a je ok ;)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Carlos basti i z ruky - hlavne to rajce. Bananem taky nepohrdne. Lilu je potvora - te to musim napichnout na pipetu pac se z ni stala hrozna netykavka :)
    Zajimavy..a Carlos jde na ruku sam.. a necha se i pohladit. A to to byl takovej morous :)
    Naucil jsem je to tak, ze ani nevim jak. Proste jim to chutna no. Jak pise CASLAW, individualni zalezitost..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: hele já mu poprví napích rajče na větev a hned to dal, pak už stačilo jenom cokoli nakrájet a dát do misky a bylo to za chvilku pryč.. Ale kolegyně cham, kterej je nejspíš ze stejnýho vrhu nejí zeleninu vůbec..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam