• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: No to nedelej - si na to sklo akorat nalepi jazycek.
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: To vazne delaji jo? Tak to bude neco =) Pak ho budu drazdit cvrckama za sklem :D Ba ne, to bych neudelal ...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Dyt je to jeste malej prdola :) Az vyroste a vystartuje ti po prstu..hehe.. :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: Prave ze jsem strcil ruku do terarka a otevrel na me tu svou malou pusu :) A ted tezko rict jestli zyval, protoze pred tim mi na ni normalne vlez :) Ale tak uvidime.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Mas radost :)) Jen pockej az te pekne hryzne :))
    NETHE
    NETHE --- ---
    Teda tohle Vam vazne musim ukazat :)) Myslel jsem si, ze takove zvire je docela obtizne vyfotit tak, aby se Vam divalo primo do objektivu ... a ejhle :D Ma krasny oci :) (ja vim ze tu spamuju fotkama, ale tak chapete jiste :D )

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Vyridim ;)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: A podivej, jak ve tme kraasne sviti :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: Tak jo... To jsem chtel vedet. Vsude je hodne informaci o chovu, ale tohle jsem fakt nikde nenasel :D A pana pozdravuj :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Musis :) Chamik rad spinka, vis? :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: A co s tim svetlem? xD Muzu mu uplne zhasnout? :D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Diky, jdu do toho.
    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: Hele, me vyhovel uplne presne, opravdu spoluprace s n im byla nejlepsi z tech, co jsem zkousel. Dycky mi rekli, ze rozmery delaji jen ty co jsuo v ceniku a to bylo cele. Jemu jsem napsal email, dvakrat zavolal a pak jsme dvacet minut resili po ICQ... za necelych 20 dni jsem mel terarko doma.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Diky za tip. Necham si taky jedno udelat..

    Doufam, ze se da vyhovet specialnim pozadavkum ( dole sklo - cca 60cm a vys sitovina navazujici na konstrukci v dalsich 60cm )

    Pana zkontaktuji.
    NETHE
    NETHE --- ---
    Jo a... mam takovej technickej dotaz xD Nikde jsem se nedocet, jestli tem zviratkum se na noc muze uplne zhasnout :D Ja vim, asi uplne debilni otazka, ale tak zajima me to :D
    NETHE
    NETHE --- ---
    Libi? Toz terarko jsem si nechal udelat u pana Zabilanskeho, odkaz viz. nahore. A rozmery covece... no tak ted bych kecal. Hloubka je 45cm, vyska 90 cm a sirka 85 cm. Stalo me jen terarko s dvouma svetlama (ty kvetinace) + pozadi 2300 CZK a pan byl tak hodny, ze mi to zadarmo i privez, pac mel cestu kolem. Ty dve zarivky jsem si pak pridelaval sam ...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Jeste bych poprosil rozmery a kdo ti to delal :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    Toz uz tu nekde je :), sice nekompletni ale nevadi...



    Kazdopadne, jsou tam uz jinak zarovky + jeste jedna zarivka je schovana nahore nad dvirkama (UVA), protoze ta zarovka na slunicko, je reptiglo Daylight s UVB, v lampicce vlevo je slunicko a premyslim, ze to budu stridat zarovkou reptiglo night light...ale nevim jeste.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Ukaz cely terarko Nethe..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Krasnej! :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam