• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    no jdu do ni... momentalne je to pro mne nejjednosussi reseni ;) a pravdepodobne i nejlepsi... :) takze nezbyva nez podekovat za dobre rady ;)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Hele, lampa ma 17cm. Mam terarko 100x60x60. Lampa vyhovuje na 100%.
    Ted ladim casovac. Pred spanim jim blikne neodym s takovym hezkym podvecernim svetlem.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    chmmm, to jsou ale veci...
    NETHE
    NETHE --- ---
    MIKINKA: a mas to :D :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: mmm, tak jo...ted koukam 25 cm mezi zarovkou a zviretem, to aby zvire mohlo max do poloviny terarka :D vzhledem k tomu, ze ta lampa ma tak 25 cm a jeste pod ni musi byt 25 cm mista...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Urcite bude stacit.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: no a myslis, ze kdyz budu mit jen tuto velkou bude to stacit?! Pro zacatek...zima zacina...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Mam jeste repti glo 2.0 a jedno neodymovou. Pres leto jsem tu velkou moc nezapinal kvuli teplote. Pres zimu bude supr :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: alespon, ze je osvedcena tedy...a nic jinyho uz nemas?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Sam ji mam a nemuzu si ji vynachvalit. Vydava prijemne svetlo a hreje perfektne.
    Snad neco vydrzi ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: joj, ted jak to procitam, tak vlastne asi staci jen toto a alespon nebudu muset resit kam a jak to pridelat, pac to dam do te lampy namisto te bodovky...ale ta cena tedy?! to az prdne, tak budu fakt nastvana! :D
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: aaaaha! tak jo... mmm a tedy toto a ta bodovka budou stacit?! nebo mi bude jeste neco schazet?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Nevedel jsem, ze mas vetsi terarko..
    V tom pripade musim doprucit tohle:

    http://www.robimaus.cz/replux-uv-heat-d3-100w-836.html

    Je to z toho nejlepsiho, co muzes chamovi poridit.
    Pravda, je sice trochu drazsi ale vyplati se.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    myslitedy tedy ze toto bude na metr vysoky terarko stacit?! :)
    http://shop.miga.cz/exoterra_compact_top_45_osvetleni-p76732.html
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: no tu bodovku uz mam, takze ta tam prijde urcite a k tomu tedy ten compact top s repti glo 2.0 a 5.0 a muzem bez obav bydlet?! :)
    NETHE
    NETHE --- ---
    Po papu :)



    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: jsou uzasny... Ten muj blb je zelenej porad, at je kde je :D A krome tech nastvanejch barev, jsem u nej jeste jiny barvy nevidel :D
    NETHE
    NETHE --- ---
    MIKINKA: Ne. Na strope mam obycejnou 8W zarivku kvuli neteplemu svetlu a pak ty dve zarovky. Jak pravi GOURYELLA . Jinak klasicka zarivka je to, co sviti treba v kuchyni nad pracovnim stolem :))
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Caf,

    na dual top se vykasli. Ty sun glo s neodymem ( bodovka ) jsou hrozne drahy a nespolehlivy. Vezmi compact top s repti glo 2.0 a 5.0 - to je takova zakladni ale osvedcena kombinace.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    NETHE: Uzasnej! :))

    Hezky fotis.. Ja si s tou svoji novou masinkou musim nejdriv poradne potykat. Po vcerejsim studiu manualu jsem se zatim dopracoval na nasledujici vysledky. Mam jeste co delat ale to pujde..

    Ti moji dva jsou absolutne nejmilejsi v podvecer. S Carlosem si muzu delat co chci a Lilu alespon trochu zapozuje..



    Nacpanej pantata




    a madam netykavka :)


    .. tri fotky. Pak se mi sla schovat.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam