• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: uz jsem na to taky koukala,ale zatim nemam k temhle Uv zadny mereni, tak nevim....jinak 100 W je dost,mozna i trochu moc, i kdyz mas velky tera,tak to bude snad ok....
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS:
    se sprchou se pocita ;) ja jen ze jsem vsechno vyvarila, vypekla a cosi kdesi a pak mne zarazilo co s kytkama, pac pro ne by asi ani jeden zpusob nebyl vhodny... :D

    no rozhodla jsem se nakonec pro tu multilampu, resp. multizarovku (http://www.robimaus.cz/replux-uv-heat-d3-100w-836.html), kterou hodim tedka misto te neodymky co je v te lampe na fotce...jako momentalni reseni mi to prijde asi nejvhodnejsi a nejkomplexnejsi a pak casem pripadne neco dokoupim a nakombinuju... co myslis?!
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: rozhodne bych je umyla!! zalezi kde si je kupovala-je dobry se zeptat jestli je strikali nejakou chemkou(nekdy jsou listy strikany leskem aby se nezaprasily) a taky proplachnes tim hlinu-hnojiva...vlazna sprcha s vydrbanim listu je minimum!!
    jinak ja pouzivam normal zarovky od 40-do 75 W podle velikosti tera a UV DURAZNE DOPORUCUJU 10.ku pac jak jsem jiz psala mereni od exotery neodpovida skutecnemu zareni a smysl ma v podstate jen ta desitka...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    CASLAW: dekuji :)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MIKINKA: super, moc pěkný.-)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    CASLAW: super :) jsem hned klidnejsi :)

    uz mam hotove pozadi... ted to jen vystlat a muzem tedy bydlet... ;)

    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MIKINKA: nic takovýho, můžeš mu je tam klidně dát..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ahojte... tak jsem chamikovi koupila kytiny a chtela jsem se zeptat, jestli jste je nejak jednorazove dezinfikovali nebo tak?! Pripadne cim... ? :)
    Diky

    NETHE
    NETHE --- ---
    GOURYELLA: tak to maskovany je hodne drsny :D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    maskovany leharo :)


    A malinko nastvanej Carlito :)



    A uz dam s fotkama na cas pokoj..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    no jdu do ni... momentalne je to pro mne nejjednosussi reseni ;) a pravdepodobne i nejlepsi... :) takze nezbyva nez podekovat za dobre rady ;)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Hele, lampa ma 17cm. Mam terarko 100x60x60. Lampa vyhovuje na 100%.
    Ted ladim casovac. Pred spanim jim blikne neodym s takovym hezkym podvecernim svetlem.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    chmmm, to jsou ale veci...
    NETHE
    NETHE --- ---
    MIKINKA: a mas to :D :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: mmm, tak jo...ted koukam 25 cm mezi zarovkou a zviretem, to aby zvire mohlo max do poloviny terarka :D vzhledem k tomu, ze ta lampa ma tak 25 cm a jeste pod ni musi byt 25 cm mista...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Urcite bude stacit.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: no a myslis, ze kdyz budu mit jen tuto velkou bude to stacit?! Pro zacatek...zima zacina...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Mam jeste repti glo 2.0 a jedno neodymovou. Pres leto jsem tu velkou moc nezapinal kvuli teplote. Pres zimu bude supr :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam