• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: aha, tak oka...ale to je kazdej den ruzny... ja ted dorazila teprve z prace - bohudik je to vyjimecny a pritel dorazi dokonce az za dve hodiny...ale kristián si chrni, visi si tam v krasne zeleny, ani ho to svetlo nevzbudilo ;) zatim...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: rano me spina casovac..a vecer zhasinam ruzne...jak jdu spat..u chovnejch to mam plne auto,ale tam se vecer nepohybuju..takze doporucuju vecer spis zhasinat tak abys o pak uz nerusila..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    hele chtěla jsem se zeptat, jak svítíte?! Četla jsem že je dobré svítit třeba 12 hodin, tak jsem nastavila časovač od 8 do 8, ale když dorazim v 9 večer z práce a rozsvítim, aby z toho chudák nebyl uplně vyblblej?
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: nene! :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MAJA: dalsi samec do party?..pekne ty samicky diskriminujem teda.))))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: hehe...pekne..
    MAJA
    MAJA --- ---
    Hugo, 1 rok

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    hehe
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    ofiko pak

    Christian "Kryštof" de Terexs :D
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    Kristián ;) ...ale přítel ho pasoval na Kryštofa, takže :D
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Gratuluju :) Jak mu rikas?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    je konečně taky mamka... ;)

    STALK
    STALK --- ---
    Dík!
    já to chci udělat asi nějak podobnně, nabarvit udělat díry, a navázat šlahouny co nám rostou na zahraďe.
    KNX
    KNX --- ---
    STALK: pojdem do tohto, mrkni: sem
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    KNX: To zni dobre!
    KNX
    KNX --- ---
    STALK: hi, uz odpovedal GOURYELLA, planujem ho nafarbit. nazeleno-belaso, prechod od spodku po vrch. fuknem to akrylatovymi farbami, a prelakujem tou detskou pochutkou ;]
    popresivam ten polystyren nejakymi prutikmi z vrby a vytvorim preliezacku na climbing...
    postnem fotoreport.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    STALK: Nebarvil. To je origo od vyrobce. To terko jsem karlosovi prodal ja ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: určitě.. tohle maj snad všude.. dobrý je to aplikovat rozprašovačem..-)
    STALK
    STALK --- ---
    CASLAW: to sem chtěl slyšet, tak supr, to uš si pohraju :) gůgl mi moc nenabíd, seženu to v obi/bauhausu/maxu?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: můžeš použít defakto jakoukoli barvu, ale důležitý je to potom přelakovat lakem na dětský hračky..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam