• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    KNX: Diky moc!
    KNX
    KNX --- ---
    GOURYELLA: ...bolo mi cťou... ...mať a vychovávať takto spoločenského, uvedomelého chamíka je snom každého z nás... keby som to nevidel na vlastné oči, tak ťažko uverím! prajem hodne zdaru ;]
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak vam ukaze zase po case Carlita :)
    Photos made by KNX ( THANKS, mate! )

    TOLI
    TOLI --- ---
    Převzato z obrazky, co mne rozstipou
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---


    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    měla jsem to v knížce o chameleonech od Nataši Velenské
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    HJURVAJS: no jo.. a to tam zrovna neni... v jaký knížce si to měl?
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    CASLAW: jo dík ale to je gravidita, mě zajímá říje.. kdy je samice ochotná se pářit..vim že to bylo vyfocený v jedný knížce ale už jí nemám..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    HJURVAJS: fotku sem nenašel, ale na sanchezovi jsou ty barevný vzorce za gravidity http://sanchez.wz.cz/barevnevzorce2.htm
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    Ahoj nemáte prosím někdo fotku jak vypadá samice chameleona jemenského v říji?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KNX: kavi? mmm, to urcite vyzkousim... dokonce ji tu nekde mam... med bohuzel nie, jen marmeladu..ale mam z nej spis dojem, ze ho otravuji, nez by mel tendenci je sliznout :o/ ale zkusime, minimalne je to dobra lapka pro mne :D
    KNX
    KNX --- ---
    MIKINKA: skus proti cervenym mravcom, kafe, alebo iba "grunt" z "turka"
    .
    umiestni v okoli terarka. doporucujem natriet medom nejaku vetvicku, verim, ze si chamik rad pochuti na malych drzych cervenych mravcoch...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    lidicky potrebovala bych radu...konecne jsem se dostala ke generalnimu uklidu terka a usadili se mi am mravenci - faraoni, mame je sem tam po byte a vzhledem k bydleni panelaku se jich asi nezbavime jen tak, nicmene v terarku je vazne nechci... prave jsem umyla vsechny kytky, od korinku po konecky, znovu vypalim veskery drevo a pro sichr i substrat...ale radeji bych jeste nejakej postrik enbo neco, co znici mravence, ale ne chamika.. napada vas neco plazum neskodlivy mravencum smrt privadejici? navic by to chtelo,a by to cvcrcci prezili...

    a jeste jsem se chtela zeptat, jestli necim dezinfikujete terko, kdyz mate generalku?!

    diky :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    ABSTRAKT: Gratulace..
    Zkus trosku zafiltrovat - rad je zde dost.
    Jednoznacne bych preferoval zive - je s tim samozrejme vetsi starost ale z toho plynouci radost ;)
    Umelyma samozrejme nic nezkazis ale tzalezi spise na tobe..
    ABSTRAKT
    ABSTRAKT --- ---
    Ahoj, ježuch mi přinesl nádherného chameleona, velká radost. Poraďte, rostliny živé nebo umělé? Osobně bych preferoval živé. Co doporučíte, aby se to dalo běžně koupit a vypadalo to k světu?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    hh, to jsem netusila... jeste ze se mi nesezerou moje zasoby navzajem :D tyhle se spis potvory zavrtavaj, minule jsem zalila kytku a vylezlo jich asi 7 :D nicmene krmitko uz davno ma, ale vzdycky se to nejak rozutece.. tak snad mi cvrcci nesezerou behem tech par dni Kristiana :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam