• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    DRZACK
    DRZACK --- ---
    Zdravim vsechny...mam asi pulrocniho chamika jemenskeho...driv to byl neuveritelnej cipera a agresor..bohuzel ted uz je jenom agresor a cipernej uz moc neni...s tim je spojena jedna neprijemna zalezitost...ztrata schopnosti vystrelovat jazyk...jazyk je pri pokusu o lov takovy povadly...z drivejsi schopnosti ulovit korist na cca 10cm se schopnost snizila tak na tretinu, tzn.musim krmit...apetit ho nepresel, akorat nestrili...stalo se nekomu neco podobneho?nejsem si vedom zadneho duvodu, kterej by k tomuhle stavu vedl...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    IRMA: Dekujeme ;)
    IRMA
    IRMA --- ---
    GOURYELLA: ten je boží!!!! :-)
    KNX
    KNX --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    KNX: Diky moc!
    KNX
    KNX --- ---
    GOURYELLA: ...bolo mi cťou... ...mať a vychovávať takto spoločenského, uvedomelého chamíka je snom každého z nás... keby som to nevidel na vlastné oči, tak ťažko uverím! prajem hodne zdaru ;]
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak vam ukaze zase po case Carlita :)
    Photos made by KNX ( THANKS, mate! )

    TOLI
    TOLI --- ---
    Převzato z obrazky, co mne rozstipou
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---


    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    měla jsem to v knížce o chameleonech od Nataši Velenské
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    HJURVAJS: no jo.. a to tam zrovna neni... v jaký knížce si to měl?
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    CASLAW: jo dík ale to je gravidita, mě zajímá říje.. kdy je samice ochotná se pářit..vim že to bylo vyfocený v jedný knížce ale už jí nemám..
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    HJURVAJS: fotku sem nenašel, ale na sanchezovi jsou ty barevný vzorce za gravidity http://sanchez.wz.cz/barevnevzorce2.htm
    HJURVAJS
    HJURVAJS --- ---
    Ahoj nemáte prosím někdo fotku jak vypadá samice chameleona jemenského v říji?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    KNX: kavi? mmm, to urcite vyzkousim... dokonce ji tu nekde mam... med bohuzel nie, jen marmeladu..ale mam z nej spis dojem, ze ho otravuji, nez by mel tendenci je sliznout :o/ ale zkusime, minimalne je to dobra lapka pro mne :D
    KNX
    KNX --- ---
    MIKINKA: skus proti cervenym mravcom, kafe, alebo iba "grunt" z "turka"
    .
    umiestni v okoli terarka. doporucujem natriet medom nejaku vetvicku, verim, ze si chamik rad pochuti na malych drzych cervenych mravcoch...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam