• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    PETJU
    PETJU --- ---
    PETJU: Muj Carlito ma 3x tolik tedy :)
    PETJU
    PETJU --- ---
    STALK: 5,5 cm v tele? Dospelej?
    STALK
    STALK --- ---
    tak dobrý, :) díky!

    Teť uš ho jen nějak přimět žrát z krabičky, ta ho evidentně odrazuje, má je na ráně, sleduje je, ale nezájem, kdežto za tim co mu tam leze volně se vrhá přez půl terárka.

    Jde mi hlavně o vitamíny.Ruzně mu ty obalený pouštim na větve kde je dobře vidí, šťoucham do nich špejlí aby ho provokoval ten pohyb, ale buť si dá na čas nebo mi často dřív ten cvrček uteče někam do spodu terárka a tam se samozřejmě než bude sežrán toho obalu zbaví. - a to sou ve výsledku právě ty cvrčci co ho nejvíc bavěj.Snadná kořist ho prostě nebere.

    Je mi jasný že je to jen důsledek toho že nemá žádnej velkej hlad, a de jen o to kdy si umane, nebo mu ta kořist dost rozdráždí instinkty.

    Jen by mě zajmala vaše zkušenost, první chameleón byl jen o něco málo větší než je tenhle teť, (5,5cm v těle) a žral hned ochotně z ruky, pinzety, krabičky.
    PETJU
    PETJU --- ---
    CASLAW: Diky!

    ( id gouryella kdyztak ) byl jsem nucen pro zmenu ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: je to to zbavování soli.. můj to zamlada měl taky..


    PETJU: gratulace.)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Vcera mi z dalsiho vajicka vykouknul naadhernej samecek - poznam to hned, protoze ma pohled jako Carlos - otec a je docela dost velikej :)
    To je radosti!
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    STALK: to vochutnej :D
    STALK
    STALK --- ---
    CY_TR0N: To by bylo asi ta nejlepší varianta, jen teť o tom nemůžu najít informace - nevim jak to je u chameónů. A knížku tu nemam.
    CY_TR0N
    CY_TR0N --- ---
    STALK: nebude to zbavovani soli?
    STALK
    STALK --- ---
    Pozoruju asi třetí den prckovi nacházim u nozdry bílou špínu (s největší pravděpodobností hlen z nozdry, prostě nudle, zbytek kůže to nebyl).Byl jsem teť delší dobu doma nemocnej, a i když sem s nim manipuloval mimo terárko minimálně, mam obavy aby nebyl nastydlej, nebo něco nechyt.

    Uš bych nejspíš leťel rači hned k veterináři, ale krom tý "nudle" se zdá po všech stránkách v pohodě - žere, pije, jazykem střílí bez známky námahy, barvu má normálně světle zelenou jakou mláďata maj mít.
    Chová se aktivně, loví, pohybuje se cílevědomě po terárku.

    Každopádně rád bych to řešil dokud to je takhle.
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: myslim, že tady o to někdo zájem bude mít bude určitě [ papousci, jina ptaciska a vsechna rodinna i nerodinna mazliciska ]
    STALK
    STALK --- ---
    Dík.
    Zase vyhozený peníze :) Nemáte někdo papouška nebo holuby? :))
    PETJU
    PETJU --- ---
    TEREXS: ano! :)
    Ja davam od malicka jen H roboran. Z Carlose uz je poradnej mamlas. Nedavno jsem mu poridil obrovskou cinskou ruzi, kterou uplne zboznuje :)
    Nahodim nejaky fotky potom..
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    STALK: nejlespsi je roboran H(hlodavci,kralici,psi), ted udelali primo pro plazy, slozeni je skoro stejny jako to Hcko,jen trochu min prvku...roboran pro exoty jich ma uplne nejmin...
    STALK
    STALK --- ---
    Koupil sem roboran pro exoty, s tim že je to stejně tak pro plazy jako pro ptáky, až doma zjistil že vyráběj i pro plazy,..Nenašel jsem na webu složení abych to porovnal... má to cenu používat nebo si mam sehnat jiný vitamíny?
    PETJU
    PETJU --- ---
    Petju ---> Gouryella.
    PETJU
    PETJU --- ---
    PETJU
    PETJU --- ---
    Tak ja dam jeden - nevalne kvality..
    Dnes se vylihnul prvni prcek z vlastniho chovu :)

    STALK
    STALK --- ---
    pár cvaků toho mýho malýho čurdy.

    fotky sou veký, tak zbytek tady.
    http://stalkone.rajce.idnes.cz/Chameleon_18.5._2010/#album
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    STALK: tak tohodle dá v klidu..-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam