• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    STALK: jedno slovo, puberta...
    povaha chameleonu se s vekem meni, zmeni se jeste mockrat, taky si nemyslete, ze je ochocite v mladi a zustane jim to:)), vetsinou se chovaji podle toho na co maji naladu...kdyz vam zrovna dovoli je nosit:)..tahle povaha me bavi a nekdy ale taky pekne stve...to kdyz se s peci starate o nemocnyho nebo zeslabliho chamika a on si od vas necha libit prvni posledni, jen se mu udela lip, uz se nenecha ani chytit a dela nejvetsi sceny...naprosta nevdecnost:D
    ale ne, spis je z toho videt jedno, zdrave agresivni chamik je zdravej chamik, je to jeho prirozenost, chranit si teritorium a zastrasovat:))....
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MCKIDNEY: mozna u nemocnyho chameleona s ridnutim kosti, jinak te nikdy nekousne tak aby se sam zranil...spis rychle stisne a povoli...:)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    PETJU: mno neříkám že ne :) mne stačí Kristiánův drápkostisk, ruce mam kolikrát zeškrábaný a odšpendlit ho bez zranění sebe sama bývá občas docela umění...
    PETJU
    PETJU --- ---
    MIKINKA: Fakt - nezdaji se ale stisk maji poradnej :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    PETJU: fakt? Kristián nekouše (zatím nekousl) akorát se výhružně kroutí a jakoby útočí, ale ne vždycky, je to taková cholerická prdka no :D


    MCKIDNEY: mno necham se kousat... :D


    STALK: hele to já mám pořád tohle, v podstatě od mala s tím rozdílem, že čím dýl ho mám a vím, jak moc na mne bude nebo nebude ošklivej, tím míň se ho bojím a tolik se s ním neprdím...takže jsem ho dřív honila po terku horem dolem a ještě jsem se bála, aby se do mne nezakousl a teď už mám vymakaný, jak ho vyndat během pár minut (dřív to byla minimálně půl hodina, když už se povedlo) a on se pak většinou sklidní, když ho mám na ruce ;)
    STALK
    STALK --- ---
    To bych se rád zeptal, jak to máte s klidem/agresivitou u samců?
    Mam teť asi čtyři měsíce starý mládě.Do nedávna byl uplně klidnej, ani známka stresu když sem ho vyndával z terárka, a nebylo to často, tak žádná známka stresum pohybem i zbarvenim.Teť se z ničeho nic změnil, a ruku bere jako vpád do teritoria, a patřičně se brání- hází barvy co dovede, nafukuje se, stahuje přední nožku, a je schopnej i rafnout./podmínky má dobrý, většinu času tu je sám, nemá ho co stesovat.Jinak se chová uplně v pořádku, je aktivní a myslim že je spokojenej, posedává často u předního skla terárka, a rozruší ho až ruka.Taky sem pozoroval že občas leze a hrabe v písku na zemi, což nedělal.Nevim jesltli to chování můžu nějak ovlivnit, asi ne, ale zajmalo by mě jak ste to měli, a jak to máte, u těch vašich.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    PETJU: Zrovna jsem se docetl ze nechat se kousat sdo prstu muze byt docela pruser :D Pry jsou naše kosti tak tvrdý, že si oni můžou prorazit čelist či co ;)
    PETJU
    PETJU --- ---
    MIKINKA: Takhle jsem to jednou zkousel s Carlosem a ten zmetek mi tak cvaknul prst, ze mi az tekla cervena :))
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak zase něco modelingu...že to jde i když nejsme nasraný :D

    PETJU
    PETJU --- ---
    Ale no tak.. Napsal to, to jo - tusim, ze to bylo id BRUN. Dost mne tim nastval ale uz je to dlouho.
    Vzdyt to terarko vypada opravdu dobre a chamik taky nevypada, ze by stradal.
    Tak se nehadejte ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ZASECHASE: divíš se? když tady tvůj přítel psal jak ten cham vlastně nic nepotřebuje ani UVB a za rok a půl ho prodáváte...
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ZASECHASE: a proč ste si ho teda pořizovali.. co koukám na nyx jezdíte pořád někde.. to jste to jako nevěděli, že na nej nebudete mít čas??


    MCKIDNEY:Šel bych taky do mláděte.. je úžasný vidět jak ti roste před očima.. Ale napřed si zjisti ještě víc informací.. ať víš úplně všechno.-)

    Jo a teď koukám že v záhlaví nemá Terexs žádnou zmínku o tom že má mláďata.. jaká chyba.-) jdu to napravit..
    PETJU
    PETJU --- ---
    MCKIDNEY: Doporucuji vzit malyho od Terky - id TEREXS ( je nejlepsi! ) a neboj se, prevoz zvladne v krabicce, kterou ti Terka eventuelne pripravi.
    Hlavne mu priprav pekny podminky doma ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jinak jak je to s převozem takového chameleona?
    jak moc záleží na těchto faktorech:
    - světlo / tma
    - viditelnost / krabice
    - otřesy / klid
    - malý prostor / velký prostor?

    Vzhledem k tomu ze to bude po Praze, tak neocekavam vice jak 2h

    Jestli bych si pro něj jel, tak by mě zajímalo, zda mám něco hezky připravit do auta ;)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No já uo chameleonovi uvažuju už dlouho a dokonce mě ani nenapdlo se kouknout na nyxu po informacích ;)

    Čekám na mládě asi 3 měsíce, ale "kamarádova kamarádka" se nejeví odpovědně ;)
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    ZASECHASE: a důvod????
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: jj, v pátek se dozvim co s tim dál, tak doufám v pozitivní zprávy... :)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: to jo, to byl vzdycky boj i pro me:)..brr..ale vypada to moc pekne, ciste, ted uz to bude jenom dobry:)!..hlavne ze se to podchytilo vcas..
    PETJU
    PETJU --- ---
    MIKINKA: Je to videt na prvni pohled :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    PETJU: mno, děkuji, myslím, že bude sám rád, až ho nebudu každej den obtěžovat ošaháváním ocásku, doktor hlavně říkal že se mají strhávat ty strupy, tak to je vždycky boj

    jj, od Terky ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam