• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MONA123
    MONA123 --- ---
    TEREXS: když jsme v práci je v terárku,je hrozně hyperaktivní a neustále někde leze..100% vim,že Apollo by mu neublížil,ale nikdy nevim,co ho zrovna napadne..takže když přidem domu,jakoby tancoval za sklem..a chce prostě za náma..:) je to skvělý,ale už byl takovej když jsme ho kupovali,takže je to asi taky o štěstí při výběru..
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Zatím jsem napsal jsem: http://www.teraria-vyroba.cz/o-nas/ (Z nástěnky)

    Chtěl bych vysoké a široké, tak mě napadli rozměry 60x40x80,60x40x90,60x40x100
    Průhledné budou 2 stěny (Levý přední roh.)

    Co na to říkáte?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jááá už to chci domů... :(((

    Staví někdo terárka na míru (Přímo na nyxu)? Že bych si s ním sednul na pivo a udělal si pak návrh?
    PETJU
    PETJU --- ---
    Alfa samec..:)
    Terezko, to je jak Carlos:

    tak i jeho potomek Turbo:


    No vidis to?:))
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MONA123: ty jo dobry:)))to bych nerekla ze to projde, hlavne u toho psa:)) hele ja mam alfa samce stejnyho, volny vybeh, je naprosto v pohode, celkem mam nekdy pocit, ze je rad ze me vidi:))
    MONA123
    MONA123 --- ---
    STALK: hele a nezačíná se třeba loupat?Miloush je taky nasranej když začne..tak to potom dělám tak,že ho vylákám na něco dobrý,u nás to vždycky zabere ..a pak si ani nevzpomene že mě chtěl vlastně kousnout..:))
    STALK
    STALK --- ---
    dík za reakce, závidim vám ty společenský a klidný chamíky, řikal sem si že nejlepší aby to zvíře bylo v klidu je ho stresovat co nejmíň, což se mi dařilo, když sem ho pak vyndával ven nehnul ani brvou, zůstal zelenej a zvědavě čučel... teť je to malej afektovanej agresor, ale mam ho stejně rád. dávam mu pokoj, a klid, a třeba zmoudří, každej sme byli v pubertě :))
    MONA123
    MONA123 --- ---
    MIKINKA: myslíš jak leze po Apollovi? to pro něj neni problém,akorát Apík to nesnáší..to byl jeden z trestů mého přitele...:)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    MONA123: hh, tak to je sila, neverila bych, kdybych nevidela! to by kristian jednoznacne nezvladl :D
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Má někdo zkušenosti s terárkama a jejich tepelnou izolací?

    Přemýšlím, jestli si nepřiplatit za plastové, protože já v mám rád docela nízké teploty na podzim zimu a těch 17-19° je pro něj málo a zase nechci aby to terárko zbytečně vytápělo celý pokoj.
    MONA123
    MONA123 --- ---
    a když tančí sám se sebou..:)

    PIC_0068.JPG (3365957 B)
    MONA123
    MONA123 --- ---
    PIC_0011.JPG (3141459 B)
    MONA123
    MONA123 --- ---
    tak aspoň takhle..

    PIC_0288.JPG (3132819 B)
    MONA123
    MONA123 --- ---
    Miloush a Apík


    PIC_0210.JPG (3289898 B)
    MONA123
    MONA123 --- ---
    chtěla jsem ukazat fotku..ale za boha to se m nemužu dát..:(
    MONA123
    MONA123 --- ---
    náš pes z něho má respekt..takže pokud Miloush sleze na zem Apollo je okamžitě na místě a ani se nehne..:)) Miloush taky nevydrží sedět chvilku a pořad něco zkoumá někde leze..teď objevil přítele kolo..a to se mu moc líbí..ale přijde mi na chamleona fakt hyperaktivní..:) jinak my krmíme v terárku a nebo z pinzety...ne že by jsme měli cvrčky volně po bytě schválně..ale dost často nějakej frnkne....:D
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    páni, je to asi fakt o povaze, já ho jednak nemůžu nechat běham po bytě, páč by mi ho sežral pes (nebo on možná psa :D), navíc pak vždycky když jsem ho nechala vylézt (v starým bytě) tak se přišpendlil na garnýž, odkud odmítal několik dní slézt, přičemž nikdo nesměl na balkon, protože jsme nemohli pošoupnout závěs..a následně spandul ze dvou metrů až na zem, protože nebyl schopnej slézt po tom závěsu zpět dolů, což jsem moc nepohopila...takže teďka když ven, tak leda na moje záda, ale zkusím pořídit nějakou velkou kytku, a uvidíme, jak se bude líbit ;) nicméně jak to máte s krmením, když je venku? máte volně i cvrčky? :D
    MONA123
    MONA123 --- ---
    PETJU: náš je v terárku akorat pokud jsme v práci,jinak má svůj obří fikus a běha si kde chce..my ho dokonce bereme i na chalupu..je uplně v pohodě když ho vyndám autě...četla jsem jak moc nemají rádi změny...to už by nás Miloush musel nenávidět..:))
    PETJU
    PETJU --- ---
    MONA123: Sweet - mam podobne chovajiciho se jedince jen s tim rozdilem, ze ma volnost po celem pokoji - do terarka se chodi jen vyhrivat a vykonavat potrebu :))
    MONA123
    MONA123 --- ---
    STALK: zdravím...máme chamíka už přez rok a nemáme vůbec problém s agresivitou...parkrát se stalo,že měl období kdy k nám vyloženě nechtěl,ale jinak hned jak vlezeme do bytu,už stojí u dvířek a chce ven..asi jsme měli štěstí,je to fakt kámoš..:)nemá problém ani s cizíma lidma..jinak když třeba sičí a zastrašuje,což je fakt málo kdy,nastavim mu koleno,on vyleze a pak už neni problém...:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam