• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    KNX
    KNX --- ---
    PETJU: Fajn poricht, nedas mu tam viac preliezacok?
    napriklad nastoknut do hliny nejaky bambus alebo vetvu z vrby aby mohol este vyssie k oknu ? vypadalo by to luxusne a pan Tato by to iste ocenil ;]
    PETJU
    PETJU --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    To můj je pořád ještě vystrašenej jak malej.

    Musel jsem mu dát ještě malé prostěradlo před sklo, aby měl o trošku větší teplo a víc klidu ;).
    PETJU
    PETJU --- ---
    Ibisek po presazeni krasne vyrasil..


    Nad tou domaci mini dzungli visi velka lampa, ktera ted neni videt, neb mi odesla a musim vymenit.
    Carlito se obcas projde po pokoji ale jinak je vecne u sebe a vyhovuje mu to.
    V terarku byl takovej nesvuj - porad chtel ven.
    Takhle mu to naprosto vyhovuje. Umi si chodit i za slunickem ( okno dokoran )
    PETJU
    PETJU --- ---
    MCKIDNEY: Ja ho jednou hledal tak upenlive.. uz jsem byl nervozni.. no a ten zmetek na me celou tu dobu koukal schovanej v bambusove rolete na okne..jenom jedno ocko koukalo :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Normálně stačilo otočit všecko vzhůru a našel se. Tedka jsem prošel 2x celý pokoj a nic.

    Každopádně jsem ho našel. Usnul uvnitř trubice na kabely. Úplnou náhodou, po tom co jsem vzdal dnešní hledání.

    Tak jsem ho vzdubil a byl hrozně nasranej ;) Tak jsem mu rozsvitil i takhle pozde na 20m a dal ho do terrarka.
    PETJU
    PETJU --- ---
    MCKIDNEY: Klid ;)
    Kolikrat jsem tohle ja zazil. A vzdycky, kdyz jsem Carlita nasel, tak jsem se musel smat :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Karan se ztratil :( Přijdu domů a on se neslunít v teráriu. Držte mě palce, že se nikde nezranil :(


    KNX
    KNX --- ---
    Zdravime z balkonovej opalovacky ;]
    Ako riesite dozor nad volne pustenym chamikom ?
    Mate niekto skusenosti s flexariom ?

    PETJU
    PETJU --- ---
    STUDNA: Diky. Je to ibisek.
    Carlito ma zeleny v pazi. Akorat obcas sunda nebo podrape nejakej ten list. Jeho zajima jen banan a hmyz ;)
    STUDNA
    STUDNA --- ---
    PETJU: paradni stromek:) skoda ze ten muj vul vse co je zelene tak sezere. Umela kdytka mu nastesti nejede:)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Tady je Carlosovo! :)

    STUDNA
    STUDNA --- ---
    George(Džorčo) tříprsťák:)
    STUDNA
    STUDNA --- ---
    Nakonec neodolal slunicku a sel na ruku sam od sebe, helmu uz mel takhle prekroucenou kdyz sem ho bral do pece.

    STUDNA
    STUDNA --- ---
    STUDNA
    STUDNA --- ---
    STUDNA
    STUDNA --- ---
    uz se otrkava:)

    STUDNA
    STUDNA --- ---
    Zdravim,


    KNX
    KNX --- ---
    ALLENKA: vyzera zdravo, ake mas terarko? vidim tam pozadi od exoterra alebo sa mylim ? chovu zdar! ;]
    ALLENKA
    ALLENKA --- ---
    PETJU: Děkuju, dneska se probíhal na zahradě a uplně si na tom sluníčku lebedil :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam