• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nějaké zprávy od Karana:







    PETJU
    PETJU --- ---
    KNX
    KNX --- ---
    PETJU: Furcifer Pardalis - Ambilobe F2, jeden z najkrajsich,
    o 2 tyzdne mam doma 2mesacneho samceka! :))
    PIPLA
    PIPLA --- ---


    jeden sympaťák, který způsobil, že si od té doby přejeme mít doma chameleona... snad se to brzy splní ;-)
    PETJU
    PETJU --- ---
    Panther by Monious

    LIONA
    LIONA --- ---
    KNX: je nádherný!:c)
    LODYHA
    LODYHA --- ---
    Jasny... tohle vsechno hlidam... S krmenim neni problem, apetit ma stale velky...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LODYHA: Dohlídni na to, že pořádně pije a že má dost UV světla.
    Klidně si ho vem na ruku a nakrm ho. Kapnes mu malinko nad nas a on začne reflexivně olizovat. Ideálně vodu smíchat s vitamínem. Oni se ty vitamíny sice nedají pořádně rozpouštět ve vodě, ale aspoň stopové prvky tam budou.
    LODYHA
    LODYHA --- ---
    Zdravim vsechny.
    Mam dotaz, nebo spis prosim o radu... Mam dojem, ze muj Vana nedovira jedno vicko. jako kdyz se boji, tak proste zustane otevrene, ale samotne oko tam neni. Druhe funguje spravne... Nemate s tim nekdo zkusenot ? Vidim to na veterinu, ale jeste se ptam dopredu tady... Diky, Petr.
    TANUKI
    TANUKI --- ---
    chch - Grafika - sl.lizard | HumanART
    http://www.humanart.cz/grafika-67197-chch.html

    TANUKI
    TANUKI --- ---
    Chameleon - Grafika - Cukvala | HumanART
    http://www.humanart.cz/grafika-67700-chameleon.html

    KNX
    KNX --- ---
    YouTube - ‪Bananamorning‬‏
    http://www.youtube.com/watch?v=Zyc_JRpSj50


    Zdraví Turbo pochutnávajúc si na svojej obľúbenej značke banánov :)
    LIONA
    LIONA --- ---
    MCKIDNEY: Děkuju, to je přešně ty informace co potřebuji. Jenom se zeptá, mám možnost dát chameleonovi prostor v kuchyni a dost veliký, asi 60-70-70, ale bojím se aby až se bude v kuchyni vařit nebylo terarko zapářený. Co vy na to? Pořád hledám prostor.:c)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    50x60x60 me prijde jako docasne terarium pro mlade.

    S detskama bude potreba pohrat se svetlem (Ty silne UV svetla), by nemeli svitit deckam do oci.

    Jinak chameleon potrebuje hlavne misto do vysky, takze n2jaky 30x50x80 by bylo dobre imho a vejde se to takrka kamkoliv.
    LIONA
    LIONA --- ---
    Nazdárek ve spolek! Chystáme naší domácnost na chameleona. Asi tak do roka bych to viděla, ža ho u nás zabydlíme. Pro vysvětlení proč tak dlouho, ale naše rodina se skláda že tří děti ve stáří dvojčata 5 let a ta starší 6 let. V bytě 3+1 je toho prostoru pomálu a já bych chtěla dát novému přírůstku pohodlí. U nás asi bude potřeba, aby si chamík zvykl na početnou rodinu. Dočetla jsem, že chymík potřebuje minimální terárko 50-60-60 délky-šířka-výška. Do budoucna chystáme zasklení lodžie a tam mu hodlám dát celý roh. Teším se na něj.
    PETJU
    PETJU --- ---
    KNX: Diky bratu a neboj, pracuje se na tom ;)
    KNX
    KNX --- ---
    PETJU: Fajn poricht, nedas mu tam viac preliezacok?
    napriklad nastoknut do hliny nejaky bambus alebo vetvu z vrby aby mohol este vyssie k oknu ? vypadalo by to luxusne a pan Tato by to iste ocenil ;]
    PETJU
    PETJU --- ---
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    To můj je pořád ještě vystrašenej jak malej.

    Musel jsem mu dát ještě malé prostěradlo před sklo, aby měl o trošku větší teplo a víc klidu ;).
    PETJU
    PETJU --- ---
    Ibisek po presazeni krasne vyrasil..


    Nad tou domaci mini dzungli visi velka lampa, ktera ted neni videt, neb mi odesla a musim vymenit.
    Carlito se obcas projde po pokoji ale jinak je vecne u sebe a vyhovuje mu to.
    V terarku byl takovej nesvuj - porad chtel ven.
    Takhle mu to naprosto vyhovuje. Umi si chodit i za slunickem ( okno dokoran )
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam