• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MIK23
    MIK23 --- ---
    NOZIMED: třeba dnes budou na teraburze na Pankráci
    HOBLINA
    HOBLINA --- ---
    Tak sem si pořídil nového prcka "Nosál" jinak je to Kinyongia boehmei..Máte někdo zkušenosti?

    ZARA
    ZARA --- ---
    hello, volam sa Leopoldina

    PETJU
    PETJU --- ---
    Takove Vanocni sblizeni s nasim stenetem Shiby :)
    ENY14
    ENY14 --- ---
    Nevíte někdo náhodou něco o "calci-worms"? V angličtině se dá vygooglit, že je to úplně zázračné krmení pro chameleony (a plazy vůbec). Mají prý skvělý poměr vápník/fosfor, vydrží v krabičce dlouho a nesmrdí... No prostě úplný zázrak. Slyšel jste o tom někdo? Je to skutečně tak skvělé a jestli jo, je to k dostání v Česku?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Tak chameleonice měla blbý poměr vápník/fosfor (málo vápníku). Teď už to snad bude lepší, ale pořád do ní cvrčky musím cpát. Už je tolik neplive.

    Jaké máte zkušenosti se soužitím samce a samice v jednom terárku? Zatím je mám odděleně (větší terárko je 40x50x60nebo70 teď si nesjem jistá)
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MEJLA82: no asi jsi toho moc neprecetl, kdyz to zakladni nedostaval, no offence...
    nahod fotku teraria, teploty,vlhkost....
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    CASLAW: No a co doporučujete?Krom vitamínů má všechno jak by mělo být...Samozřejmě sem si něco vyčet..Ale nějakej typod zkušeného chovatele?...hm......?
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    MEJLA82: Bylo by fajn si o chovu chameleonů něco předem zjistit, než je začneš chovat.. Tady je docela dobrý info i co se týče vitamínů a minerálů... http://sanchez.wz.cz/
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Reptivite. Je to.prášek v kterém obalis cvrcky nebo jinou potravu
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    MIK23:Tak vitaminy sem hedaval mam ho chvilku...co by si doporucil a jakou formou?? Dik
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MEJLA82: tak to je zvlastni. nechybi mu nejakej prvek - co pouzivas za vitaminy?
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    Větve....
    MIK23
    MIK23 --- ---
    MEJLA82: větve nebo listy? Můj Jemenak je hroznej listozrout. Prakticky vodu nepřijímá jinak než v listech, zelenině nebo ovoci.
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    Hele pardal mi obcas okusuje vetve....vo co mu de?
    MIK23
    MIK23 --- ---
    Moc vlhkosti a žádné uvb
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Světlo má bodove a topení shora a roseno má tak 4x denne. ( je zatím v karanténě neb než mi přijdou parazitologie nechci ji dávat k tomu co už mám.
    MIK23
    MIK23 --- ---
    SIHAJA: co má za světlo a jakou držíš vlhkost?
    SIHAJA
    SIHAJA --- ---
    Nemáte někdo zkušenosti s jemeňákem, který nežere. Je jí 4-5 měsíců, donesla jsem jí z burzy, kde vypadala zdravě i podle veterináře. Od 18. října sežrala tak 2 cvrčky, má přivřené oči a předložené potravy si nevšímá... Světlo i teplo má, je v klidném prostoru. Trus jsem poslala na vyšetření, ještě výsledek nemám...
    MEJLA82
    MEJLA82 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam