• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMAGUEpoweryoga
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    _PINKY: Záleží, co od toho čekáš, mě právě pilates s Lenkou Chárovou vyhovoval. Nezpotila jsem se, ale seděl mi výběr cviků a přišlo mi, že jsem se protáhla i posílila... na pocení mám cardio... Možná zkus fitness v Růžové, tam ten pilates byl větší hardcore.
    _PINKY
    _PINKY --- ---
    Ahoj, chtela jsem se zeptat na zkusenosti s Pilates v Yopi. Byla jsem ted dvakrat na PJ s Lidou Krobovou a bylo to super ( i kdyz peknej zahul pro me:) a jednou na Pilates...bohuzel nevim s kym (Lenka Charova?), ale prislo mi to dost nuda a skoro jsem se nezpotila:( ...tak nevim, jestli ma smysl to zkouset znova...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    tak jako nejsilnjěší podložka se zdá Pavigym: http://obchod.ronnie.cz/s-2717-pavigym-comfortmat-podlozky.html výška 1,5 cm... myslíte že na pilates ok? :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    yummy, tak mi dorazila moje první yogamatka.. je super, hnedka jsem ji musela vyzkouset a nutno poznamenat, ze mi prijde lepsi nez co maji ve studiu :)
    bala jsem se, co mi neprijde, ale nyni muzu vrele doporucit tuto...
    myslim, ze i ta tloustka podlozky bude znat, tahle ma 6mm a je prijemne mekounka :)
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    BOSSORKA: nevím, mně to přijde všechno podobné.
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    ANGELINE: a liší se ty jogové podložky nějak tlouštkou nebo jsou univerzální?
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    SMAGUE: to by bylo super...jeste kdyby se tu nasel nekdo, kdo by zajistil to hlidani, zatim mne nenapada, koho zodpovednyho bych zamestnala...
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    vazne, klidne neco navrhnete, budu-li mit zajisteny, ze deti nekam nevlitnou, udelam vam hodinu
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    ja bych do toho sla...ale musel by mi nekdo zdarma pohlidat deti...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    mno, koukám tedy, že nápad se nechytl...škoda toho...
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    BOSSORKA: taky tak, používám klasickou jógovou podložku s vroubky... a neměla jsem zatím problém.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    Ahojte,

    tak se do toho začínám zase trošku dostávat a tak mne při ranní lekci v Yopi napadlo, jestli by se vám nechtělo spáchat nějaké hromadné PJ cvičení třeba na Letné (brzy ráno nebo později večer, abychom nepadli...) nebo v nějakém jiném parku, co já vím :)
    Kdyby se tu našel nějaký lektor nebo zkušenější cvičenec, pod jehož vedením by bylo možné něco takového uspořádat, myslím, že by to byla super akce :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak ja dneska otestovala yopistudio a spokojenost - ranni lekce od 7:15 byla moc fajn, sic ze mne lilo neuveritelnym zpusobem, ale na probuzeni dobre, skoda, ze je rano jen jednou tydne...
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    BOSSORKA: ja pouzivam na pilates uplne v pohode takovy ty dlouhy na jogu, je dost dlouha a klidne se da prelozit, kdyby zadicka tlacily, ale to nedelam...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    Potřebovala bych poradit ohledně podložky na cvičení. Chodím na pilates a chci cvičit i doma a tudíž si chci pořídit i podložku, nicméně lektorka nám říkala, že na pilates bejvaj podložky mnohem silnější, než co jsou běžně k dostání... tak jestli nevíte kde a jakou šířku té podložky si pořídit, popř. teda jestli mám používat dvě podložky?
    FITH
    FITH --- ---
    Yopi studio má na léto zajímavou akci,

    Letní permanentka na 10 vstupů za 650.- Kč, permanentka má platnost od 12.7.-17.9. 2010.

    http://www.studioyopi.cz/
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    SPUNT:
    já chodim sem www.yogajoga.cz
    :-)
    FITH
    FITH --- ---
    ANGELINE: Tak to jsme se tam určitě potkaly, byla jsem na power, která je před pilates :o).
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    FITH: Tak jsem dneska zkusila Yopi a moc spokojená) Sice pilates, ale na powerjógu se půjdu podívat taky.
    SPUNT
    SPUNT --- ---
    A zkušenosti s fitness Týn někdo má??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam