• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMAGUEpoweryoga
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    mno, koukám tedy, že nápad se nechytl...škoda toho...
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    BOSSORKA: taky tak, používám klasickou jógovou podložku s vroubky... a neměla jsem zatím problém.
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    Ahojte,

    tak se do toho začínám zase trošku dostávat a tak mne při ranní lekci v Yopi napadlo, jestli by se vám nechtělo spáchat nějaké hromadné PJ cvičení třeba na Letné (brzy ráno nebo později večer, abychom nepadli...) nebo v nějakém jiném parku, co já vím :)
    Kdyby se tu našel nějaký lektor nebo zkušenější cvičenec, pod jehož vedením by bylo možné něco takového uspořádat, myslím, že by to byla super akce :)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    tak ja dneska otestovala yopistudio a spokojenost - ranni lekce od 7:15 byla moc fajn, sic ze mne lilo neuveritelnym zpusobem, ale na probuzeni dobre, skoda, ze je rano jen jednou tydne...
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    BOSSORKA: ja pouzivam na pilates uplne v pohode takovy ty dlouhy na jogu, je dost dlouha a klidne se da prelozit, kdyby zadicka tlacily, ale to nedelam...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    Potřebovala bych poradit ohledně podložky na cvičení. Chodím na pilates a chci cvičit i doma a tudíž si chci pořídit i podložku, nicméně lektorka nám říkala, že na pilates bejvaj podložky mnohem silnější, než co jsou běžně k dostání... tak jestli nevíte kde a jakou šířku té podložky si pořídit, popř. teda jestli mám používat dvě podložky?
    FITH
    FITH --- ---
    Yopi studio má na léto zajímavou akci,

    Letní permanentka na 10 vstupů za 650.- Kč, permanentka má platnost od 12.7.-17.9. 2010.

    http://www.studioyopi.cz/
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    SPUNT:
    já chodim sem www.yogajoga.cz
    :-)
    FITH
    FITH --- ---
    ANGELINE: Tak to jsme se tam určitě potkaly, byla jsem na power, která je před pilates :o).
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    FITH: Tak jsem dneska zkusila Yopi a moc spokojená) Sice pilates, ale na powerjógu se půjdu podívat taky.
    SPUNT
    SPUNT --- ---
    A zkušenosti s fitness Týn někdo má??
    SPUNT
    SPUNT --- ---
    FITH: Děkuju, to vypadá dobře, kousek od práce i od nádraží...jen by se mi ještě hodil nějaký "odpolednější" kurz. Určitě vyzkouším
    SPUNT
    SPUNT --- ---
    Nemate někdo nějaký tip na cviceni py v centru Prahy nebo poblíž?
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    byla jsem jednou na workshopu "dance yogy" ...nebylo to špatné, ale podle mého gusta to nebylo ...ale za vyzkouseni clovek nic neda
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Já jsem to jednou zkusila a teda přijde mi, že je to dost proti logice jógy jako takové, ale zábavné zpestření to asi bylo
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Chodím v Liberci k jedné skvělé mladé slečně : )
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    OSPALA_WEWERKA: kam planujes chodit?
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Já chodím půl rokua díky ní jsem zhubla a hlavně mě to baví, od úterka budu asi chodit na dance yogu.. jsem na to zvědavá, máte zkušenosti s dance yogou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam