• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPSouth Park
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    MATT: South Park's member-berries are a metaphoric device which satirize the recent trend in pop culture to use nostalgia as a plot device and sales point. They effectively rip into the recent reboots of Star Wars, Star Trek, Ghost Busters as well as homages to 80s movies such as super 8, or Stranger Things. At the same time, the appeal to a golden age of America is satirized. The berries mention of a time before Isis, and when we felt safe mocks the appeal to an America that needs to be made great again.

    "'Member Chewbacca again?" "I 'member!" "'Member feeling safe? And no ISIS? 'Member when marriage was only between a man and a woman? 'Member Reagan?" "Oh yeah, I 'member!"
    MATT
    MATT --- ---
    ASYD: ale stejne, na co je to narazka? na nejaky xanaxy? ;)

    btw
    South Park Returns For Season 21! - Blog | South Park Studios
    http://southpark.cc.com/blog/2017/07/06/south-park-returns-for-season-21
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    CARTMANETWORK23: Plody začlenění? Chčiju mlíko z vočí :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    Top 10 Best South Park Characters
    https://www.youtube.com/watch?v=MbWS706Xaxk
    ASYD
    ASYD --- ---
    cykraaavo... ja dumal nekolik minut co by to mohlo byt, ale member berries me ani nenapadlo
    HARDY
    HARDY --- ---
    CARTMANETWORK23: plodu začlenění, wtf?! To se nedivím že to nedává smysl :-D Chce se to kouknout v originále.
    CARTMANETWORK23
    CARTMANETWORK23 --- ---
    cau docela ostuda ale teprve ted jsem dokoukal 20 serii...uz u devatenacte kdyz se objevil pan p.c. principal jsem sral smichy
    ale ted mi unika jedna vec a dost me to stve... a to sice vyznam tzv. plodu zacleneni?? co to ma sakra bejt a jakej to ma vyznam, pac to v posledni serii hraje docela podstatnou vec a v zadnym dile to neni poradne vysvetleny...jen jednou randy najde tu farmu kde jsem cekal ze to bude mit naky rozuzleni a vono nic :(
    MATT
    MATT --- ---
    SLAMITCH: to uz je zas konec? ja nejak od tech voleb prestal sledovat, ale dozenu.. trpasik taky skoncil, co dal? ;)
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Jak moc posledni série sála (sucked), tak byl posledni díl dobrej. Skvělý!
    FEKASON
    FEKASON --- ---
    Vzhledem ke kvalite vcerejsiho dilu se mi zda, ze ani Matt s Treyem moc necekali ze vyhraje Trump :D
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    HARVIE: I member!
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Konečně jsem dohnal chybějící díly a můžu bez obav ze spoilerů vlízt sem :D

    Za mě 20 série zatím super. To že se nesměju už považuju za samozřejmost. Baví mě na tom ta aktuálnost říznutá klasickou až extrémní přehnaností, která je SP vlastní. A k tomu nesmání - u 20x05 jsem se i zasmál, takže vlastně paráda.

    HARDY: MATT: JUNGLER: Souhlasím že se o Cartmana nemusíme bát. Vždyť i v této póze z něj padaj typický hlášky, ikdyž říznutý láskou. Ani nebude nutné nějaké radikální prozření.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MATT: určitě... tipuju, že ke konci serie přijde nějkaké probuzení starého Cartmana a bude následovat něco jako Scot Tenorman must die :D
    MATT
    MATT --- ---
    HARDY: I saw vagina, Kyle. ;)
    čekal bych, že jde o dočasnou pózu, časem určitě zjistí, že všechny ženský jsou kříženci židů a zrzků...
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    HARDY: Black laughs matter!
    HARDY
    HARDY --- ---
    Mně strašně nesedí ta pozice Cartmana, buďto se schyluje k nějaký bombě na závěr nebo úplně zabili klasickou postavu.
    CLUSMAN
    CLUSMAN --- ---
    20x4... bylo to super
    MATT
    MATT --- ---
    'South Park' Season 20 Episode 4 Spoilers, News And Updates: Series To Take A Break; Air Date Moved To Oct. 12 : Culture : iTech Post
    http://www.itechpost.com/...20161005/south-park-season-20-episode-4-spoilers-news-updates-series.htm
    SDN33
    SDN33 --- ---
    Hlavně mně se hrozně líbí jak si SP drží pořád úroveň a nestává se z toho sračka (to se u Simpsnů stalo hned už tak v 9. sérii, ale asi bych to nesrovnával), ba možná naoapk.. 19. serie byla ten nejtrefnější "burleskně komediální" popis tohodle světa, co jsem kdy viděl a koncpet na pokračování se mi líbí. Možná že to taky není už ono, ale zrovna se ten vývoj trefil do mého vkusu, ale nemůžu o SP říct, že tehdy a tehdy byl výrazně slabší a tehdy lepší, což si myslím, že je napříč seriály, který valej takhle dlouho, vcelku vyjímka. Série 20 zatím taky super. To je vše, jen jsem si odložil...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam