• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOPSouth Park
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    MATHES: Combat to má naopak perfektní. Mnohem lepší a variabilnější než v SoT.
    MATHES
    MATHES --- ---
    JUNGLER: ja to furt jeste nekoupil, prej to ma takovej dost podivnej combat
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    JUNGLER: já hrál zatím jen SOT a bylo to luxusní, tak se chystám na pokračování :-)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    POHODAVOLE: taky hraju :) dohrál jsem fractured but whole, tak jsem potřeboval nějakou náhražku :D
    BTW... Fractured but whole perfektní. Naprosto splnilo moje očekávání. Herní dobu jsem měl asi 26 hodin a ještě mám v plánu dodělat nějaký achievementy a jeden quest. A za nějakej čas to musim dohrát znovu za černocha (nejvyšší obtížnost :D) abych měl mojí první platinu na PSN :)
    Skvělý pokračování Stick of truth.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ASYD: je to fakt prdel :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    jj, az si koupim novej mobil, tak rozhodne stahuju a tesim se
    CECKO
    CECKO --- ---
    posledni dil je z cely serie snad zatim nejlepsi! hlavne tahle scena .))

    1TERESKARASTY1
    1TERESKARASTY1 --- ---
    "I like fucking silly bitches
    cause I know my penis likes it!" :D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    MALARKI: LOL, Reed :-D How did that happen?
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Ja se bavil hodne a oba dva songy jsou "catchy". Jen se divim, ze jim to jeste nestopli, protoze celkem prekracujou lajnu, ale na druhou stranu je dobre, ze neco takovyho je.
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    ONITSUKATIGER: Christopher Reeve :)
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Mně to připadalo zase hrozne vlažný :-( Začalo to výborne ale pak už mě to přestalo bavit. Kde jsou díly typu Scott Tennerman nebo Casa Bonita? Boze, znim jako member berry!! Member Christopher Reed sucking fetuses? Member Snooky wants shmoosh moosh? I member!
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    Po minulém rozpačitém dílu, jemuž se ovšem pár dobrejch vtipů upřít nedá, se tento týden SP vrátil s plnou parádou. Velmi slušný :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    zatim bida no.
    HARDY
    HARDY --- ---
    Díl se mi líbil, jenom mě mrzí, jak se v posledních řadách strašně zjednodušuje vyprávění příběhů. Vždycky bylo pro SP typický, že pointu vyrobil z naprostejch blbostí a vtip často pocházel z překvapení. Tohle bylo odvyprávěný naprosto přímočaře...
    Jinak vědomí o tomhle HARDY: u mě zvedá hodnocení minimálně o 10% :-D
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Tak co říkáte na ten nový díl?
    MATT
    MATT --- ---
    south park brought me there..

    Tween Wave - Sunrise
    https://www.youtube.com/watch?v=zkbPgROwX4Y
    MATT
    MATT --- ---
    SLAMITCH: ja si taky googlil ;)) ale ten tvuj je asi trefnejsi
    The memberberries are the physical manifestation of the idiom "sour grapes", used to refer to a negative attitude to something because they cannot have it themselves.

    At first, they appear to only remember pop culture from the 80's and 90's, mostly Star Wars, but they are shown to have a different side also remembering conservative and racist ideologies from those decades.
    SLAMITCH
    SLAMITCH --- ---
    MATT: South Park's member-berries are a metaphoric device which satirize the recent trend in pop culture to use nostalgia as a plot device and sales point. They effectively rip into the recent reboots of Star Wars, Star Trek, Ghost Busters as well as homages to 80s movies such as super 8, or Stranger Things. At the same time, the appeal to a golden age of America is satirized. The berries mention of a time before Isis, and when we felt safe mocks the appeal to an America that needs to be made great again.

    "'Member Chewbacca again?" "I 'member!" "'Member feeling safe? And no ISIS? 'Member when marriage was only between a man and a woman? 'Member Reagan?" "Oh yeah, I 'member!"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam