• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    ABGD
    ABGD --- ---
    nefacha to, v exploreru mne stacilo dat F5 a naslo se to v mozile to neslo vubec. problem je ze vtom wokna videj nakej .NET soubor a delaj z toho vedu.
    jediny co mne napada je nedavat to jako odkaz at si to kazdej zkopiruje do adresy rucne potom to funguje
    DAW
    DAW --- ---
    Nojo.. tak to nevim uz co s tim.. :-(
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    odkaz stale nefunguje, aspon me, ale uz jsem si tu stranku zprovoznila jinak
    DAW
    DAW --- ---
    ROXXA: Porad nefunguje?.. myslel jsem, ze uz je to opravene.. prosim zkuste to nekdo jeste
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    DAW: mě pravě ten odkaz na earthship.net nefunguje, zkusim to jinak, pane jo to je zemí, tak už se těším na první český zástupce.
    DAW
    DAW --- ---
    To je jenom Evropa.. vetsina z nich je v Americe.. USA, Mexiko, Bolive, Nikaragua.. V Japonsku taky.. Uz jich takhle po svete vyrostlo docela dost :-)
    DAW
    DAW --- ---
    ROXXA: ...Francie, Belgie, Anglie, Skotsko... chysta se v Norsku..
    DAW
    DAW --- ---
    ROXXA: Koukni na www.earthship.net :-)
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    DAW: to by bylo prihodne...vedet kde presne ty domy jsou a zda by nebyla moznost se tam podivat, a nebo si pockame az si ten dum postavis:-)
    DAW
    DAW --- ---
    LALINA: Taky good :-)
    DAW
    DAW --- ---
    LALINA: Tak tak.. ale Zemedum zni tak krasne eko.. Vis jakoze je tenhle dum soucasti matky zeme, harmonizuje s ni, zije a dycha v jejim rytmu... :-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    a co "Samodům" ?
    DAW
    DAW --- ---

    Asi bych mel ovsem upresnit, ze tohle nejsou domy z hliny, i kdyz to tak vypada.. konstrukce je ze starych pneumatik a dalsich recyklovanych materialu.. patri k tomu spousta vychytavek zajistujicich hospodarstvi s vodou, odpadem a elektrinou a taky slunecnimi paprsky a teplem vubec..
    LALINA
    LALINA --- ---
    ale co je na tech domech vlastne ze zeme? chapu to u hlinenejch domu, domů z přírodnin...ale pokud jsem to dobre pochopila, tak tyhle jsou z odpadků?
    DAW
    DAW --- ---
    Wow.. zemedum.. to zni hezky :-))
    ABGD
    ABGD --- ---
    Zemědům (viz gary snider - Earth House Hold)
    DAW
    DAW --- ---
    GLAVER: No ja bych casem chtel vytvorit neziskovku a snad s podporou EU nejakej ten earthship postavit v Cechach.. Tak by se hodilo nejake pekne jmeno, ponevadz 'érdšip' je jednak krkolomne a druhak je to pro cestinu vlastne prazdne, bezvyznamne slovo..
    GLAVER
    GLAVER --- ---
    DAW: supa auditko ;o)
    nevim nad cim premyslis, ale zemske lode nebo koraby jsou sice jen preklad, ale je to dost vystizne. Mozna zemske domy, nebo domy ze zeme ;o)
    DAW
    DAW --- ---
    ROXXA: Vid :-)) To je uplne nadhera nejnadhernejsi.. :-)))
    Existuje uz velka spousta earthship domu.. v tech nejstarsich ziji lide uz desitky let. V Cechach pokud vim zatim zadny neni. Nekolik jich uz stoji ve Velke Britanii a urcite jich par bude i jinde v Evrope.. Treba nekdo najde a hodi nam odkaz :-)
    ROXXA
    ROXXA --- ---
    sqele, ekologické domy se vším všudy:-) dotaz : je to už vyzkoušené? bydlí v tom lidé v cizině? a v čr? najde se aspon jeden případ u nás??? tak do takového domu bych se ráda podívala osobně, na exkurzi:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam