• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    rozbalit záhlaví
    KOKES
    KOKES --- ---
    DAW: Mne by zajimalo, jestli je tam porad tolik Rusu, jestli jsou Mongolky stale nobl zensky, jestli jsi ochutnal kumys, jestli je tam opravdu tak sucho, ze riznes do masa a hned oschne a udela kurku, takze tam ani mouchy nenakladou vajicka, jestli kvuli suchu opravdu neni citit mraz a hory co jsou vizualne nadohled jsou ve skutecnosti tisice km daleko. To by bylo tak asi vsechno, jinak zavidim:-)
    Ale klidne si na odpoved pockam ay budes v CR.
    DAW
    DAW --- ---
    Je fakt, ze se to mozna sem i docela hodi, pac Mongolove.. jim rikame Manicky.. zijou fakt naprosto ekologicky harmonicky.. akorat maj misto Earthshipu ty svoje jurty, ale jinak to je fakt docela cistej zivot, kterej cerpa z prirody a zase ji vsecko vraci.. teda aspon na venkove.. Ulaanbaatar je maso praso..

    Nemam zatim ale moc cas vysedavat u pocitace, takze pozdejc..
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    máš k dispozici celej klub :))
    DAW
    DAW --- ---
    Hele je to fakt narez.. tezko to popsat jen par vetama..
    DAW
    DAW --- ---
    :-)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    no, jak je vlastně v Mongolii?
    DAW
    DAW --- ---
    Diky.. super.. dam to nejak nekdy na nastenku, az budu mit vic casu na net a budu v nejaky jiny zemi, kde ten internet nekdy aspon funguje ;-)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MRTS: thanks :) to uz facha, na uloz.to mi to proste spadne s tim, ze server odpovida moc pomalu...
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    MRTS: tak z Francie to stahnout nejde :(
    MYKO
    MYKO --- ---
    parada!
    MRTS
    MRTS --- ---
    Díky DAWovi se ke mě dostala kniha Living Willow Sculpture. (Tímto mu ještě jednou a veřejně děkuji za ochotu.)
    Nafocenou knihu je možné si stáhnout tady:
    http://uloz.to/674088/living-willow.zip
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    mal by som zaujem pracovat volakde, pri volakej firme, kde pracuju so zelenymi strechami... na brigadu.. je to realne?? vedeli byste poradit?? najlepsie volakde na Morave...
    WOOD
    WOOD --- ---
    ...no ja valim sedmiletej plan :D ...a pak trada do lesu na Valasko a roubenka a lesy a hory atd...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    KOKES: za deset patnáct let? svatá prostato. nemyslím si že jsem paranoidní, ale už za 4 roky bude tolik změn, že si to neumíme ani představit...
    DAW
    DAW --- ---
    DAW: Pozvanka na letni skolu rucniho zpracovani konopi.
    DAW
    DAW --- ---
    Dobrý den,
    letní škola se uskuteční 16. - 20. 8. v Úštěku u Litoměřic (podrobný program workshopu v přiložené pozvánce). Akce je určená zájemcům o domácí zpracování a využití konopí, alternativní stavitelství a zdravou výživu.

    Vice také na: http://www.konopa.cz/index.php?dok=01290000000395,det

    Za pomoc se šířením pozvánky dalším zajemcům předem děkujeme.

    Krásné léto přejí
    Hana Gabrielová a Michal Ruman
    777027012 - 724106808
    DAW
    DAW --- ---
    SELECTOR_IX: Za trictvrte roku.. ale tohle misto se mi moc nelibi ;-)
    KOKES
    KOKES --- ---
    zajimavy to rozhodne je, prijd s tim za 10-15let a jsem tvuj:-D
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    nečekám že někdo přiběhne, mluvil sem o tom, že to zjevně není zajímavý :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam