• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    KOKES
    KOKES --- ---
    Perla, lol.
    Jsem si vzpomněl na starej for "slečno vy jste perla!"
    " ja neperla, to len čižma verzla!"
    LALINA
    LALINA --- ---
    DAW: jen jestli to "vytříbenej" není eufemismus k sebeoklamání:-)) perlo *
    KOKES
    KOKES --- ---
    co myslíte, jaká je v CR šance mít http://www.simondale.net/ jako chatu po delší dobu..
    DAW
    DAW --- ---
    LALINA: ...vzdycky cekam, jakou perlu tady od tebe budu zase mit ;-))
    ...mno a co se mozecku tyce, tak ja bych rekl spis 'vytribenej' :-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    :-))))))

    rozmlsanej, nebo uz otupelej? ;-)
    DAW
    DAW --- ---
    Jo ale v mongolandu se omamujou teda predevsim kumysem a vodkou.. Nekdy dost casto dokonce tak, ze do sebe vyklopej celou flasku naraz a pak si ustelou kdekoliv zrovna prave stojej.. cilize treba uprostred chodniku ;-)
    DAW
    DAW --- ---
    Divoky konopi to jakoze plane rostouci canabis? Ta je na spouste mistech i v Evrope.. co si pamatuju, tak jsme ji vidali od jihu Madarska pres cely Rumunsko az po sever Bulharska.. tak nejak v tomhle pasu se ji asi bude darit, ale ze by nejak zvlast omamovala, to teda ne.. i kdyz to ja uz mam mozna trochu moc rozmlsanej mozecek, aby to na me fungovalo ;-) ... Jo a nekdo mi rikal, ze prej roste misty i na jizni Morave ;-)
    MYKO
    MYKO --- ---
    maj hrdelni zpev, ten zmastuje dostatecne .)
    LALINA
    LALINA --- ---
    OHONEY: JO!! Ajtmatov..Popraviště:-) a náša .-)) díky:-)
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    LALINA:
    a jmenuje se anaša, divoke konopi
    ajtmatov o tom hezky psal
    KOKES
    KOKES --- ---
    já nejsem odborník, co durman, lysohlávka, atropin(belladona - tedy to je trochu jižnějc..)
    LALINA
    LALINA --- ---
    a češi?
    šalvěj?
    KOKES
    KOKES --- ---
    omamný trávy maj všechny civilizace:-) určitě něco maj
    LALINA
    LALINA --- ---
    no byl to román nekde z daleke rusi, z tech stepí... tak mozna to roste jenom tam.. a v Mongolii už ne:-)) to by byl veget, samy maso a halušky:-)

    a kdyz uz jsme u toho, oni jako prirodni narod nemaji zadne prirodni drogy? jako indiáni nebo africani a tak vubec?

    me zacinaji ti mongolove bejt cim dal sympatictejsi a blizsi:-)
    DAW
    DAW --- ---
    LALINA: Oni sami skoro nic nepestujou.. jenom na par mistech, ale vetsinou to neni dost dobre mozny, protoze se prubezne ctyrikrat do roka presouvaj na jiny mista a taky to klima moc zemedelstvi nesvedci, pac mrzne jeste v kvetnu a v zari uz zase taky.. Ale samozrejme kupujou mouku a rejzi (asi z ciny), jenze ta stoji prachy a basti se teda spis jako doplnek k masu.. i kdyz chleba maj taky, a ty bohatsi si asi davaj treba chleba s marmeladou to jo.. driv to ale myslim si nemeli..

    LALINA: Bohuzel.. omamnou travu jo? :-)) To bych rad vyzkousel, jestli maj nejakej dobrej model, ale nesetkali jsme se..
    LALINA
    LALINA --- ---
    hele, to me pripomnelo, ze jsem kdysi cetla roman z tech míst, poblíž, že jim tam ve velkym na stepi rostou nejaky "omamny trávy"... potkals to nekde?
    LALINA
    LALINA --- ---
    nemaji obili? nebo nejaky trávy, zrní..co ja vím, co jim tam roste?
    DAW
    DAW --- ---
    LALINA: To jo.. to je ale fakt pravda.. nemaj moc na vyber.. mozna tak, kdyz zrovna kuchnou misto ovce kozu teda..
    LALINA
    LALINA --- ---
    mě rozesmála hláška, cos mi psal: " Mongolci maji těžkej život, žrát každej den ovčí maso i k snídani je peklo " :-)))
    DAW
    DAW --- ---
    KOKES: Tak jo ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam