• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    HASH
    HASH --- ---
    prida se nekdo dalsi? :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    HASH: Když bude zítra nebo ve čtvrtek hezky... proč ne? (vracím se tudy stejně z práce)
    HASH
    HASH --- ---
    REFALLENONE: ja bych se docela projel...co nekdy v tejdnu na letny ? :)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    REFALLENONE: ja uz sem vyzkousel na mezi ploty, ale diky moc :]


    SMARTCHIN: ja pouzivam klasickou,starou micro, ale asi bych precijen sel do ty s tema vetsima koleckama, protoze ja na kostkach skoro nemuzu jet...
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    REFALLENONE: Tenhle článek se ptá na stejnou otázku trochu filozofičtěji.
    http://janacerna.blog.idnes.cz/c/82029/Vlnami-po-stopach-kola-a-lidske-slepeje.html

    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Jak je na tom vůbec dopravní vyhláška a koloběžky? Myslím tím... má se jezdit po silnici nebo chodníku nebo je to vůbec legální? Mají nějakou povinnou výbavu?:))

    CLOOTH: Moc k vidění to není. To je taky tak trochu nevýhoda. Když je hezky, tak na tom jezdím do práce, ale trvalo mi asi pře měsíc, než jsem se naučil nevnímat, jak lidi čumí. (Ale jestli bydlíš v Pze, tak někdy můžem dát pivko na Letný a můžeš si to i zkusit)

    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    HASH: ta vypada MOC vymazlene, jenom 18k je precijen dost... :/


    REFALLENONE: to je docela hustovec :) minimalne bych to chtel videt nazivo....
    BIRK
    BIRK --- ---
    SMARTCHIN: no po dvou dnech jezdeni se to da nak zmkanout holt si clovek musi osvojit skakani :D btw jak jsem na to koukal tak skoro kazda kolobezka je tkahle nizka... ono by to totiz mozna udelalo zas problem ekde jinde...jako pri odstrkovani by si musel poprad perovat v kolenu aby si dosah zeme...co nadelas...kazdopadne spokojenost...

    P.s. dnes me nevzal jeden busak... a to ze mi zavrel pred nosem a pokynul na symbol vitezstvi ... kreten tak jsem mu taky ukazal par gest... :D
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    CLOOTH: Houpeš se z nohy na nohu (vlastně se ani nemusíš odrážet:))
    http://www.youtube.com/watch?v=s7Zto58LARk
    HASH
    HASH --- ---
    HASH
    HASH --- ---
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak vcera mi prisla COURAGE od Miba...vcera rychle postavena a dnes jezdena...fakt supr...hlavne me bavi, ze muzu do tramvaje a busu...takze mobilita nejvetsi...fakt parada...to me na kole stvalo...jen me trochu mrzi ze neni vyssi sem tam prastim o neco o spodek :D
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    HASH: o prakticnosti nepochybuji :)
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    MICTECH: ty blatniky by byly pekny, kdyby cely styl kolobezky byl retro treba, ale s temi riditky je to dost mimo :)) koukam ze na velky nakup to nebude, ale ovecka se povozi :)))
    HASH
    HASH --- ---
    MICTECH: slecne pripadaji prakticky ;)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    HASH: no, ty stribrny blatniky jsou teda otresny :)
    HASH
    HASH --- ---
    MIMISEKU:


    slecna si v tom vozi ovecku :)
    MIMISEKU
    MIMISEKU --- ---
    HASH: idealni na nakup tipuji dle kosiku :)
    HASH
    HASH --- ---
    novy prirustek do rodiny :

    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    REFALLENONE: huste! ale jak to funguje? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam