• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    HASH: vetsi nez uvazovana k6... ale je fakt ze riditka jsou trochu nizko.. a dikz ahead upevneni nejdou zvednout.. takze cekuju nejake jine riditka, nejlepsi by byly bmxstyle, ale ne tak vysoke a bez te prostredni zpevnujici trubky, a ne tak siroky jak byvaj bmx (680), neco takovyho http://www.lindnerovi.cz/images/k6-10-big.jpg
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Já mám kostku 20" a je to jen tak tak na mejch 174cm, naklopil jsem si řídítka víc k sobě abych je zvýšil. Jinak spokojenost, ale na celkový hodnocení ještě brzy.
    HASH
    HASH --- ---
    DANCHEZ: 16" ? Neni ti mala ? :)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    uvazoval jsem jeste o MIBO Courage ale u kostky se mi libil vic krcek, a brandove vybaveni (brzdy, naboje)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    tak jsem si zrovna dovez kolobku.. kostka street 16
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    BIRK: tak jednou tejně zhruba. Asi to bude tím způsobem jak říkáš *mrk*
    BIRK
    BIRK --- ---
    no ja mam 75 teda pred afrikou :D ted 67 ale zas nejezdim a slecna kolem 63 btw asi to bude zpusobem jizdy...slecna se vozi a ja jezdim :D
    jak casto ho dotahujes ?
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    BIRK: kolik vážíš ty a kolik slečna? Já musím představec u řídítek taky dotahovat pokud myslíme to samí, jinak bych si zle rozbil hubu jen u prudkého brždění o skočkách nemluvě...
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    kde se daj koupit v praze kolobezky mibo? (prodejna, ne eshop)..
    nasel jsem akorat zpmsport .. a tam je provozni doba 10-21 .. ale to se mi nezda ze by to byla otviracka v kramu (park hostivar)
    BIRK
    BIRK --- ---
    DANCHEZ: jj to by me taky zajimalo...uvazuju o tom z ebych ji koupil slecne sam jezdim na Mibo Courage...a kdyz jsme u toho...stava se vam ze se vam povoluje ta matka na riditkach...hmmm takova ta ktera spojuje vidlici s riditkama ...http://mibo.cz/images/prislusenstvi/d-nosic.jpg ta cast kde konci horni uchyt nosice...

    ja ji musim dotahnout aspon jedenkrat tydne...ted kdyz nejezdim a msito toho ji ma slecna to prej nemusela dotahnout ani jednou (za mesic) divny divny
    HASH
    HASH --- ---
    to tady uz zase nejsem .)
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    a co ten ctvrtek...
    HASH
    HASH --- ---
    malo lidi...
    W3R
    W3R --- ---
    takze asi nakonec nic, coz, jak tak koukam na anketu ohledne srazu...
    HASH
    HASH --- ---
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    pokud by to bylo treba od sesti, tak je mi to jedno, v 5 koncim v praci akorat...
    W3R
    W3R --- ---
    HASH: utery mozno, ale spis radsi treba ctvrtek
    HASH
    HASH --- ---

    sraz na letny

    5 hlasy od 5 respondentů

      HASH
      HASH --- ---
      DANCHEZ: husty
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam