• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    XSYS
    XSYS --- ---
    Cyklostezky asi nikdy příliš nevyužiju, protože pro mě jízda po chodníku bude vždycky snažší, ale každopádně mám pocit, že v Praze je aut trochu příliš a podporovat auta jen kvůli tomu, že betonářské lobby pak prosadí své zakázky a vydělají na tom prachy se mi nezdá rozhodně moudré.
    HASH
    HASH --- ---
    XSYS
    XSYS --- ---
    Já to ještě neviděl, ale rád vyslechnu Tvé výtky vůči Auto*Matu...
    HASH
    HASH --- ---
    XSYS: z hloubi duse nenavidim auto*mat, takze spis ne...
    XSYS
    XSYS --- ---
    Cyklojizdy.cz – pražské cyklojízdy
    http://www.cyklojizdy.cz/
    HASH
    HASH --- ---
    XSYS: link ?
    XSYS
    XSYS --- ---
    Neukážete se třeba někdo$ náhodou na Vánoční Cyklojízdě teď ve čtvrtek?
    XSYS
    XSYS --- ---
    Nedávám skoro vůbec. Vždycky s nejvyšší opatrností a v maximální možné míře soustředění.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    XSYS: anebo rozprašovač s vodou:) No ale jak zvládáte řízení jenoruč. Já se na trikke vždycky málem zabiju:)
    XSYS
    XSYS --- ---
    Asi by stačilo mít v batohu po ruce kost a vždy, když by se blížil, stačilo by odhodit mu ji někam v dál.

    Jinak si jedu zrovna koupit nějaké to funkční prádlo, abych mohl jezdit i nadále v zimě. Mám pocit, že jsem se stal docela závislý na koloběžce. Dneska jsem zjistil, že kolo je sice 2x tak rychlejší, ale stejně zůstanu u brndy. Asi úplně nejvíc mi vyhovuje, že už teď nejsem závislý na tramvajích, metrech, apod. Vzhledem k tomu, že domů jezdím vždy až tak po jedenácté večer, je to pro mě celkem zásadní výhoda.
    HASH
    HASH --- ---
    se muze dobre leknout :)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    na psy je nejlepsi pumpicka.. netusi ze se roztahne:)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ad psi - to je fakt, že občas je to dost na hovno, mám psy rád a trhá mi to srdce, ale už jsem asi dvarkát musel vořecha troku nakopnout do štěkadel, aby se mi nezamotal do kol... chtělo by to spíš nějakej repelent:)
    HASH
    HASH --- ---
    tak zas tak casto to nejezdim :)
    XSYS
    XSYS --- ---
    Koukám, že projíždíš ulicí Janovského... se divím, že jsem Tě ještě neviděl, když tu bydlím.
    HASH
    HASH --- ---
    XSYS: jj, psi maji ke kolobezkam zvlastni vztah

    kdyz jezdim stejnejma cestama jako bruslari, tak je to v cajku, protoze jeste radsi maj je :)
    XSYS
    XSYS --- ---
    Já se přes Stromovku bojím, kvůli volně pobíhajícím psům. Už jich na mě pár útočilo... vždycky pohled jesitli raději aportovat kost nebo koloběžkáře...
    HASH
    HASH --- ---
    tak, nacnul bych nejaky pekny trasy
    tohle jezdim ja, protoze bydilm na karline
    nejhezci z cele trasy je cast stromovka - breh vltavy - u buddyho, zbytek je spis nutne zlo

    XSYS
    XSYS --- ---
    Je to strašně moc vidět. Já si nechal vzadu vyměnit i duši, aby tak rychle neupouštěla. S těmi Big Apple jsem teď dal své cesty do školy a do práce (obě 4km) pod 20minut. Stejně z toho nejvíce stojím na Klárově na semaforech...
    BIRK
    BIRK --- ---
    XSYS: tak tyhle mam taky...treba ty reflex pruhy jsou supr...ale co se tycce smyku tak ja si nestezuju...supr je jak drzej tvar a nevalej se....jako ze na jeden odpich je to fakt rozdil...clovek nema skoro zadnej odpor...jinak je mam asi pul roku a zadnej problem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam