• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak zitra se schyluje k ubehnutym 1000Km :D
    potom budu moci rikat jakty to bylo pred a po :D
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Jo srazik bych dal, snad nedopadne jako ten loňskej na Letný.
    BIRK
    BIRK --- ---
    pripis me pls do toho seznamu na sraz
    HASH
    HASH --- ---
    BLLUE: zrovna vcera jsem ji hazel do dookie.cz a cajk

    DOKIS: taky mam :)

    tak co nejakej ten srazik ?
    BLLUE
    BLLUE --- ---
    Neznáte někdo prosím servis (v Praze), kde by zvládli vycentrovat koloběžce kola? V běžném cykloservisu řekli, že takhle malá kola vycentrovat jejich stroje neumí, takže by to asi chtělo nějakou speciálku...
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Gratuluju, mám ji skoro rok a spokojenost.
    BIRK
    BIRK --- ---
    pekna...jen je skoda ze nema grip, dost se osvedcil...ale jinak moc peknej kousek
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    Tak jsem si vytipoval par modelu, vyrazil do Radotina... a vratil se s uplne jinym. Laser 20 od Kostky.
    BIRK
    BIRK --- ---
    hmmm tak to by si asi drhnul :D


    jinak ty kola nabizim i sirokymu okoli :D
    W3R
    W3R --- ---
    BIRK: pocasi byl vtip ala "lisky na vinici", ja stejne nemuzu zarucit ze se do nedele zprovoznim..
    a diky, ale ja mam dve patnactky.
    BIRK
    BIRK --- ---
    co mas za prumer? muzu ti nabidnout 2x kolo 12" (rafek, vyplet, lozisko...no proste vsechno)

    popr napis do posty


    btw s tim srazem nechal bych to jeste otevreny...odvolavat se na pocasi mi prijde zbabelost...treba se jeste nedko prihlasi ..taky jsem pro 3 a vice jako limit....

    ale takhle by se to mohlo posouvat do nekonecna...neboli je zapotrebi zacit :D
    W3R
    W3R --- ---
    nedelni sraz nedavam, odlozil bych na pozdejc... stejne bude urcite hnusne ;) a i tak bych byl radsi kdyby se nas seslo vic nez 2 - idealne vsichni odsud

    sundaval jsem vcera kolo kvuliva dusi a zjistil ze loziska se fakt nedaj.. osou nejde rukou uz vubec pootocit, dre to az beda
    tak premejslim, kdyz uz davat novy loziska, mozna bych dal i novy rafky, protoze s mejma mam akorat kriz.. maj divnej tvar - zuzujou se, a nedaj se na ne poradne sestelovat brzdy. chtel bych rovny co vidam u ostatnich kolobezcu. takze bych zachoval akorat stred a vyplet, ale vzhledem ktomu ze vyplejtat ani centrovat neumim, mozna by bylo jednodussi sehnat vypleteny rafky i se stredama a loziskama. nemate nekdo prosim nejakej tip nebo postreh, pripadne kde ty soucasti sehnat?
    HASH
    HASH --- ---

    Dame sraz a nejaky sjezdy 23.5. v 16:00 na Strahove ?

    4 hlasy od 4 respondentů

      HASH
      HASH --- ---
      kurva, tak znova
      W3R
      W3R --- ---
      HASH: 23.6. nebo ted 23.5.? .. ted nedele by sla, ale na sjezdy moc nejsem
      CLOOTH
      CLOOTH --- ---
      HASH: pokud budu v CR tak np :)
      BIRK
      BIRK --- ---
      treba 16h?
      HASH
      HASH --- ---
      BIRK: a cas ?
      BIRK
      BIRK --- ---
      samozrejme...bar 007 a dve okolni hospody...jedna i se zahradkou :D no proste idelani misto :D
      HASH
      HASH --- ---
      BIRK:da se tam nahore cekat na ostatni v nejaky hospode ? :)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam