• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    BIRK
    BIRK --- ---
    no s tvoji vahou fakt nevim...tohle jsou takovy hracky vice mene...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    BIRK
    BIRK --- ---
    kolikrat jsem jel do hospody na kolobce a odchazel po ctyrech tak jsem si zavolal tago...a bez problemu jsme vzdy kolobku dali do kufru...
    BIRK
    BIRK --- ---
    to dasi i normalni...fakt to neni kolo...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    BIRK: no kvuli cestovani, skladaci dam i do nejmensiho auta a tak
    BIRK
    BIRK --- ---
    uz se to tu nekoliikrat resilo...proc skladaci? nevidim duvod... kolobka neni kolo...klidne ji das pod stul a je vyreseno...tolik mista se skladackou nusetris
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    BIRK: prave je ale jenom pro postavu do 180 cm :( tak to by me asi bolely zada
    BIRK
    BIRK --- ---
    ta by pro tebe rozhodne nebyla...teda pokud by sis neodlozil tak 30kg... mibo dela jednu skaldaci a tusim ze je tam limit 115 popr 100kg
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    nevite jestli se dela nejaka skladaci kolobrnda ktera by vyhovovala me dvoumetrove a stopatnactikilove postave? nechci ale hlinikovou s minikoleckama.
    INANNA
    INANNA --- ---
    Díky moc.
    KLON
    KLON --- ---
    INANNA: Ještě jsem si vzpoměl, že maj miba
    ZPM sport, Park Hostivař Mapa – Mibo Koloběžky

    Švehlova 1931, Praha 4 – Modřany

    Telefon: 272 650 663

    Dost záleží co od koloběžky chceš. Podle toho bych vybíral výrobce a model.
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    INANNA:

    Já jsem kupoval před rokem Kostku tady:

    ABC SPORT
    Černošická 503
    155 31 Praha 5, Lipence
    Tel.: +420 257 920 749
    info@abcsport.cz
    www.abcsport.cz
    KLON
    KLON --- ---
    INANNA: V Praze o ničem nevím, speciálka je v Brně http://www.nakolobce.cz/obchod/index.php?sid=4

    Většina výrobců má rozumně řešené e-shopy. Recenze se daj najít na liderovic blogu. Nebo se zeptej tady na zkušenosti s koloběžkami.
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Tak prodavam svuj kolobeh :-( . Letos sem ji vubec nevytahnul nemel sem cas ani chut ji protahnout a tak ji mam doma jen jako vesak. Je to City zluto cerna uplne stejna jako na obr. od CLOOTH: . Je jezdena pomerne s citem trosku odrenej spodek, brzdy serizeny, plaste jak novy :-) .
    cena: cca 1200
    DEII
    DEII --- ---
    Nema nekdo z Prahy Mibo Master? Kolega by pred koupi rad vyzkousel.
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    XSYS: diky, ty strmy pady jsou ruzny udalosti :) obcas jsem fotil, obcas sme hledali cestu...a cekali sme na sebe...chodcu a turistu jsem videl asi pet, jen nahore je jich jak much, ale dal po hrebenu je jich poskromnu....
    XSYS
    XSYS --- ---
    CLOOTH: Moc hezké! A ty strmé pády rychlosti na tom grafu... to jsou chodci?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    v pondeli sme s ID EASYDAN vyrazili na cestu na Jested stylem "proc ne". V noci v nedeli jsme se pokouseli zarezerovat si nejaky studenstky low-budget hostel na prespani. V pondeli rano jsme vyrazili smerem liberec a po ceste kontrolovali rezervace. Ty nam nevysly, tak jsme nasli nejlepsi alternativu, coz byl jakysi interhostel. Do liberce dorazili lehce po polednim, ubytovali se a vyrazili nahoru. Kolobezkare tam znaji, je tam kus pujcovna terenich kolobehu, takze v lanovce problem nebyl, vyjezd stal 125,-. Zhora vede kus krasne asfaltove cesty, ale tam jeste nebyla zapla GPSka... :)

    kazdopadne statistiky cesty s mapou jsou tady: http://connect.garmin.com/activity/41173373

    tam, kde se trasa krizi, tak tam jsme udelali chybu...nakonec ale nebyla zas tak velkou, protoze ten sjezd, ktery je asi nejlepsi co sem kdy zazil, rozbitejsi cestu strida asfaltka, parada :) i kdyz asi by bylo lepsi jet po oficialnich stezkach, protoze nasledna cesta lesem, vyslap v koryte vyschleho potoka, nalez lomu...skoncit na druhe strane hory na druhe strasne vseho je pomerne neprijemny :)



    ten maly vystupek nahore je jested... :) kazdopadne vyslap skoncil znovu v sedle



    ale vyhled nam vykompenzoval prolite litry potu :) Dal jsme se napojili na modrou kolobezkarskou trasu





    a nakonec jsme se dostali zpatky pod jested a k parkovisti



    __________________________________________________________________

    kolem a kolem super vylet, z prahy je to asi hodinku a kousek po dalnici, ubytovani super a je to takovy prijemny a rychly vytrzeni z prazsky reality. Jen priste se asi lepe drzet cest... :)

    KLON
    KLON --- ---
    Udělal jsem si radost novou svítilnou http://www.gme.cz/cz/svitilna-1x-3w-led-3318-p759-469.html
    Držák je na trochu vetší průměr, než mají řídítka, po vypodloření kusem gumy drží dobře. Svítí to opravdu hodně. Ještě napíšu jak dlouho to vydrží na nabité akumlátory.
    KLON
    KLON --- ---
    XSYS: včera jsem to zkoušel na crazyjet, tak na obrubník max 15 km/h. Dneka na K5 to samé. Na velké rychosti to není. Seskočit se takle dá i rychleji. Pořád je to lepší jak zastavit, přenést koloběžku a pak pokračovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam