• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    Jak to vidite dnes? Ja jsem nakonec vyrazil na vylet mimo prahu a moc se mi vracet nechce. Ale jestli to nekdo potvrdite, tak muzu byt v 18 u kyvadla.
    W3R
    W3R --- ---
    MEDINY: zavod ve stromovce je dalsi vikend, 20. - 21.5
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Já jsem v sobotu zrovna taky mimo:-/
    MEDINY
    MEDINY --- ---
    Já bohužel na tyhle rychlý akce většinou nezvládnu dorazit. Mám mraky zájmů a dvě práce, takže sem povětšinou takhle narychlo zabitá:o(
    Ale tak snad to vyjde příště...
    Mám svůj stroj teprve půl roku a už sem si na ní vybudovala závislost, už nikdy nikam pěšky, takže sem pro každou špatnost.
    Jinak nevíte někdo, jestli se stále koná ten závod ve Stromovce. Vím že sem tam před lety zašla podpořit kamarády, ale od tý doby jsem o něm neslyšela :o(
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    U mě sobota dobrá, ale až tak od 16.30.
    W3R
    W3R --- ---
    JEZZEK: u me dobrej cas

    co na to ostatni?
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    W3R: sobota vypada dobre, jeden z poslednich slunecnych dnu na delsi dobu. Nekdy odpoledne? 15? 16? 17? U kyvadla?


    BIRK: Tak zas Letnou mam tak blizko, ze by byla skoda nedorazit :)
    W3R
    W3R --- ---
    JEZZEK: jako spanila jizda kolobezkaru mi prijde teda jeste vic nerdy nez sezeni na trave a obdivovani stroju :) ale osobne nemam problem s ani jednim, projedu se o vikendu rad a na kazdej pad a myslim ze to bude ok i kdybychom si meli jenom rict caune a jet si zas po svejch

    jak vidite treba tuhle sobotu? ma bejt hezky
    BIRK
    BIRK --- ---
    JEZZEK: to snad nebyl ani zamer ne...ale rosimte...nebud nerd...nechod :D
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    JEZZEK: Tak moje "dvoutydenni" cekani na K7 se nakonec protahlo na vice nez mesic (problemy s kapacitou vyroby), ale dnes dorazila, tak mam velkou radost.

    Prvni dojmy vice nez dobre, splnuje to presne me ocekavani - prakticke male premistovadlo do mesta, hezky jsem s tim dneska kombinoval jizdu z kopce na kolobce + nechat se vyvezt do stoupajici casti trasy MHDckem :)

    Jinak sraz mi prijde trochu "nerdy", nevnimam vlastnictvi kolobezky jako neco exkluzivniho, ale zrovna na Letne se klidne sejdu... co to spojit i s nejakym mensim vyjezdem, precijen mi prijde uchylny sednout si na Letny na travu a vzajemne si obdivovat stroje :)
    KNIGA
    KNIGA --- ---
    Takze taky jeden dotaz na vyber kolobezky...
    Chci kolobezku do terenu, ne nejak extra narocneho, ale nevim co se mysli tim mirny teren... zvazuji tuhle, protoze stoji jen tri tisice, coz je pro me daleko driveji dostupne nez ty ostatni... ale zase, aby to nebyl smejd... comyslite?

    http://www.worker.cz/3013/kolobezka-worker-entropy-26-a20-new

    pak zavazuju, jenze to by trvalo dele, mnohem dele nez bych na ne nasetrila
    Teda tahle stoji jen o 1500 vic tak nevim... pisou ez i do tezsiho terenu.. ale zase nemaji napsano kolik vazi... coz je dulezite pri tlaceni, ze :D

    http://www.nakolobce.cz/obchod/index.php?sid=100&p=156

    a nebo tahle
    http://www.woox.cz/katalog/catalog-1/kick-scoot-66/
    ci takhle
    http://www.nakolobce.cz/obchod/index.php?sid=100&p=303

    Ale tydle dvew uz jsou tak na hodne tenkem okraji mych financnich moznosti...
    W3R
    W3R --- ---
    REFALLENONE: klido letna, a cas? dal bych treba nekdy ve vsedni den po praci.. to bude zalezet na dohode kdy je dulezity kdo z nas se tu vubec pripadne zucastni. zkusim nadhodit anketku. (a hashovi jsem napsal do posty)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    BLACK_ONYX: yedoo, a spokojenost
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Letná? Všední den či víkend? Počasí zatím přeje, tak srazíme kolečka, ne?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    BLEVAJZZ: co je to zac?
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    zkusme to:)
    W3R
    W3R --- ---
    tak ze by to dopadlo konecne letos?
    MEDINY
    MEDINY --- ---
    SRAZ MEDINY
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    JEZZEK: Tak uz nic, objednana K7, za dva tydny uvidime jak se na ni bude jezdit :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam