• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    BIRK: Taky jsem o tom někde četl
    BIRK
    BIRK --- ---
    FAR_IDA: neco jsem videl...ceskej capek prefrcel Outback v Australii, nec v Asii atd...tusim ze frcel na Kostce...ruku do ohne za to nedam hledej cech v australii na kolobezce...pokud to nezna googl tak s emi ot nejspis zdalo
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    FAR_IDA: Já vím jen o diplomce na téma Technika jízdy na koloběžce (Technika koloběhu), ta se někde na netu se válela, a je hodně profi. Pokud se nenajde, vyhrábnu jí z mého archívu. Ale knižně, cestopis, pochybuju že něco vyšlo.
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    zdravím, chtěla bych se zeptat... táta se teď pobláznil do jízdy na koloběžce a já vymýšlím, co mu dát k narozeninám. nevíte, jestli vyšel knižně třeba nějakej cestopis na koloběžce? nebo je nějaká jiná literatura o koloběžkování v tištěný podobě? za jakýkoli tip budu ráda, dík...
    HASH
    HASH --- ---
    IKSIK: jj, moc hezky :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    takle jo? :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    SRAZ IKSIK
    FOUR
    FOUR --- ---
    Cuz shanim kolobezku na tahani se psem klidne pouzitou...pokud by nekdo o ncem vedel klidne do posty:)
    HASH
    HASH --- ---
    IKSIK, BLEVAJZZ: tak si prectete zahlavi a zaregistrujte se do mailing listu :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    já bych asi taky příště přijel
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Já se taky rád srazím. Kdy bude další sraz? :-)
    MEDINY
    MEDINY --- ---
    Tak já byla v den srazu zase v práci, od osmi do dvanácti do večera, ach jo. Snad se budu moct brzo tou mojí borůvkou pochlubit...
    KLON
    KLON --- ---
    HASH: sraz se povedl, díky za svolání a fotky
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    HASH: Už jsem měl něco domluvenýho, ale příště se mnou můžete počítat! :)
    HASH
    HASH --- ---
    tak neco malo fotek :)





    HASH
    HASH --- ---
    IKSIK: tak prijd vecer na letnou :)
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    Ahojte , hlásím se do klubu. Mám vozidlo Yedoo Four. Zatím mám najeto cca 30km. Koupil jsem to pro dopravu do práce během toho pokusu o stávku a hodlám v tom pokračovat. Je to prostě boží. :)))
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    HASH: vyborne, premyslel jsem, jestli to budu muset udelat ja :)
    HASH
    HASH --- ---
    18 je dobrejch
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Jo! Tak v těch 18.00. Nebo dřív ?
    W3R
    W3R --- ---
    srazu zdar!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam