• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    W3R
    W3R --- ---
    prosim pozor! prave mi Letne ze sklepa ukradli kolobezku (keller) - je to na fotkach ze srazu ta stribrna
    [ HASH @ Kolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing ]

    specifika na prvni pohled: terenni gumy, rychloupinaky + husty vyplety, rohy zoom, sumka ala brasna na nosici, bastl drzak na zadni blatnik, drzak led na riditkach, prouzek izolacky na ramu a dalsi spousta detailu - tj. unikatni a bezpecne rozeznatelna

    budu vdecny za jakekoliv info, mistnim klido podekuju i za tipy na blizke bazary apod.
    konec hlaseni
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ahoj, vybufetila jsem v norsku kolobezku micro (asi spis detskou), ktera je v poradku az na to, ze ji chybi tenhle sroub

    nevite, za kolik bych ho tak sehnala a hlavne kde? v nahradnich dilech na netu se mi ho nedari najit. ono se na ni da jezdit i takhle, ale je to celkem o hubu. :) tak premyslim, jestli ji tady mam nechat, nebo si ji vozit do prahy.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GODEFROI: Jj, mam to 3 roky doma;)
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Jo byla to trikke, díky moc. Má s tím někdo osobní zkušenost ?

    Btw říjen by byl ideální na další sraz, poslední na Letný se vcelku vydařil.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GODEFROI: Myslíš Trikke?

    Máš v plánu kupovat?
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Nevíte někdo přesný název "tříkolky" s řídítky, na který se stojí a pohybem nohou/boků se jede. Jsem to někde zahlíd někde na dovolený a nenapadá mně pod čím to hledat na netu. Dík.
    VEKERA
    VEKERA --- ---
    Kdyby nahodou nekdo chtel :)
    [ OFFERINGNABÍZÍM: Prodám koloběh / Praha / 1200 CZK ] (je jeta asi 6x, cena pujde dolu pri rychlem jednani)
    VIS
    VIS --- ---
    Ahoj, trocha spamu.
    Prodávám koloběžku [ OFFERINGNABÍZÍM: Kolběžka / Praha / net / 1000 CZK ]
    KLON
    KLON --- ---
    BIRK: Zrovna sháním, ale v Praze je snad nikde nevedou. Všude maj jen pláště na kočárky.
    Druhá kolobka (stará crazyjet od miba) má nalítáno 2500km a stále ne prvních pláštích (golf 16" a jumbo 12") takže to bude i o štěstí.

    na K5 se mi zadní pneu rubena slick vyboulila, to je horší problém než píchnout. Zalepit píchlou duši už zvládám za cca 5 min.
    BIRK
    BIRK --- ---
    kup si swalbe big apple nebo jak s eto jmenuje od ty doby jsem nepichnul...a nanjeto cca 1500km...mozna jsem jen lucky bastardo
    KLON
    KLON --- ---
    Včera jsem píchnul 5 metrů od baráku, nejspíš připínáček. Máte někdo zkušenosti s samozacelovací hmotou do pneu?
    WAMI
    WAMI --- ---
    FOUR: zkus spíš inzerci na www.mushing.cz :o)
    ale jinak kdybych si měla teď na musheřinu kupovat novou, šla bych nejspíš do kostky... ;o)
    CUNNEDDA
    CUNNEDDA --- ---
    SRAZ CUNNEDDA
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    SRAZ WABICEK
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    CUNNEDDA: Ahoj. Přečti si ty tři řádky pod tím obrázkem tady v záhlaví a pak se Ti to určitě povede. ;-)
    CUNNEDDA
    CUNNEDDA --- ---
    Ahoj. Chtěl bych se přidat do mailing listu na srazy koloběžkářů. Kde a jak to provedu prosím? Jinak mám Yedoo City, celkem vybavenou a sem s ní velmi spokojený. Rád se podělím o vlastní zkušenosti z ježdění a s touto koloběžkou.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    IKSIK: dik
    IKSIK
    IKSIK --- ---
    WABICEK: To by mohli mít na Jiřáku. Je to tam někde na Vinohradský směrem k Floře.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    muzete mi prosim doporucit nejakej obchod kde sehnat 12 1/2" dusi na trase zizkov smichov?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    BIRK: Taky jsem o tom někde četl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam