• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    KYN: mam něco velice podobnýho, prodávali to pod názvem CITY-LINE a vypadá to navlas stejně. Vážím 100 a musel jsem vyměnit obě kola za kvalitnější, abych mohl vůbec nějak jezdit... kdybych si koupil kolobku za 4000, vyjde mě to stejně :)
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    SMARTCHIN: Druhou zminovanou kolobezku (presneji "Micro Flex Air 200 mm") jsem si pred par dny poridil, cili pokud by ti pomohly nejake rozmery, tak muzu zmerit.
    KYN
    KYN --- ---
    EASYDAN: škoda, na oko jsou fakt hezký. Jak často jezdíš a po čem?
    EASYDAN
    EASYDAN --- ---
    KYN: Přesně tuhle koloběžku vlastním (dokonce přesně zelenou/černou :D ) a moc bych ji nedoporučoval. Koloběžka je osazena velmi nekvalitními ráfky - asi po půl roce ježdění začaly vydávat divný zvuk a po chvíli se mi utrhl jeden paprsek - a to vážím 70 kg.. koloběžka by měla mít nosnost 110 kg... K podobnému problému dochází i s celou konstrukcí, ve které podivně křupe.. Raději bych si připlatil a koupil nějakou kolobku viz níže zmiňované.. Sice jsou dražší, ale za opravy mojí Yedoo jsem dal kolem a kolem už víc...
    KYN
    KYN --- ---
    Ahoj, má někdo zkušenosti s touhle koloběžkou? Využití z 95% po městských ulicích, ale rád bych, aby to zvládlo u nějakej lehčí terén typu štěrková cesta, atd.
    WAMI
    WAMI --- ---
    Brňáci prosím o pomoc pro kamarádku: Dnes v ranních hodinách nám ve čtvrti Brno-Komárov byly odcizeny dvě koloběžky Mibo Expres, černá a stříbrná. Obě mají vzadu samolepku nakolobce.cz Kdyby je někdo viděl v zastavárně či bazaru, dejte mi, prosím vědět na koblizenka@gmail.com
    BIRK
    BIRK --- ---
    Courage mibo...nikdy zadnej problem
    KLON
    KLON --- ---
    BIRK: když jsem viděl jak se dají složit kola Brompton a Dahon, tak skládací koloběžka podobných parametrů (velikost kol a míra složení) by mě hodně zajímala. Mám prťavou K5 a malinko větší Crazyjet. Obě mám vyzkoušené jak na kočičích hlavách, tak při přepravě v busu, tramvaji i metru. U toho autobusu je velikost crazyny znát.
    W3R
    W3R --- ---
    LUSY: MHD jako metro nebo tramvaj/bus apod? Do metra bude vpohode i vcetne par schodu cokoliv. Do tramvaje bych se s vetsi kolobezkou uz necpal (a taky necpu).

    Mensi kolobezky mi prijdou ze zadaj sportovnejsi pristup, odmeni se dynamictejsi jizdou, vetsi jsou zas pohodlnejsi pojezd. Takze pohodli pri kolobehu nebo pri cestovani MHD, to je moje otazka. (kladaci modely teda neznam)
    LUSY
    LUSY --- ---
    KLON:
    BIRK:
    Jde o to že je to pro mojí mamku - pracuje jako sociální pracovnice a jezdí ke starším lidem domů - to znamená převážně centrum Prahy a několik míst za den - a napadlo ji že by se přemisťovala koloběžkou - takže jako takové ženské jí jde spíš o to aby se na tom dalo pohodlně jet, pohodlně to přenášet a aby se jí ideálně i líbila :) Není potřeba aby to umělo nějaké spešl věci, nějaký lesní cesty apod :) A ideálně abych za to nedala půlku výplaty jak jsem tak koukala na některé ceny :( Ale zase nehodlám kupovat hliníkovou koloběžku na které bude muset jezdit skrčená a ještě se jí po týdnu rozpadne... A je pravda že kočičí hlavy by to ale asi pohodlně zvládat mělo...
    Děkuji
    BIRK
    BIRK --- ---
    KLON: zasadne neskladaci, neni duvod skladat kolobka je dost mala a konstrukci s evejde pod kazdej stul atd a neprekazi
    KLON
    KLON --- ---
    LUSY:
    mám K5 http://koloběžka.eu je rychlá, celkem se dá jet i po kočičích hlavách, není skládací, zatím mě z MHD nevyhazovali.

    http://www.mibo.cz/ má v nabídce 3 skládací modely

    a pak dost lidí používá micro white, nebo xootr, obě jsou skládací, s cca 20cm kolečky, takové přerostlé hliníkové skládací koloběžky, jezdí dobře, jen nemají takové brzdy jako velké koloběžky
    LUSY
    LUSY --- ---
    Ahoj, potřebovala bych radu. Chci jako dárek koupit koloběžku ale vůbec se v tom nevyznám. Měla by být dospělácká (ale stačí menší :) na výšku člověka cca 160 cm), vhodná na přibližování po Praze. Takže ideálně asi skládací aby se s ní kdykoliv dalo snadno nastoupit do mhd. Nějaký tip kde a podle čeho vybírat? Děkuji
    BIRK
    BIRK --- ---
    A je to tady dneska udelam udrzbu doufougnu kola a hura...uz stejne 5 den trajdam v kratasech tak je cas se zase spotit
    HASH
    HASH --- ---
    W3R: neeeeee :(((
    ERJU
    ERJU --- ---
    KLON: Minulý týden jsem zahlédl postupně 2 borce na kolobce .. 350 m.n.m., +- 20 cm sněhu - ušlapaný chodník, zmrzlí, ale jeli ;-)
    W3R
    W3R --- ---
    snih ne, minulej rok taky, ale letos nedavam

    zima nam dlouho prala, zapichnul jsem to ani ne mesic zpet, to jsem jeste jezdil nabalenej jak polarnik. ted uz je ale na me kosa fakt trochu moc
    BIRK
    BIRK --- ---
    mne je proste zima...ruce do kapes a prvni mhd... Ale pred rokem jsem frcel...a celkem dobre na mibu...sem tam me ale prekvapila zmzla kaluz v zatacce... To byl potom luxusni slide
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    KLON: Micro postrkovadlo zcela k nepoužití. Jezdil jsem i za -15 mrazů, ale stačilo pár vloček a reju držkou v asfaltu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam