• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    ERJU
    ERJU --- ---
    KLON: Minulý týden jsem zahlédl postupně 2 borce na kolobce .. 350 m.n.m., +- 20 cm sněhu - ušlapaný chodník, zmrzlí, ale jeli ;-)
    W3R
    W3R --- ---
    snih ne, minulej rok taky, ale letos nedavam

    zima nam dlouho prala, zapichnul jsem to ani ne mesic zpet, to jsem jeste jezdil nabalenej jak polarnik. ted uz je ale na me kosa fakt trochu moc
    BIRK
    BIRK --- ---
    mne je proste zima...ruce do kapes a prvni mhd... Ale pred rokem jsem frcel...a celkem dobre na mibu...sem tam me ale prekvapila zmzla kaluz v zatacce... To byl potom luxusni slide
    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    KLON: Micro postrkovadlo zcela k nepoužití. Jezdil jsem i za -15 mrazů, ale stačilo pár vloček a reju držkou v asfaltu.
    KLON
    KLON --- ---
    Jak se Vám jezdí na sněhu? K5 celkem drří stopu, je posolené kostky dost kloužou.
    MIAROSSO
    MIAROSSO --- ---
    omlouvam se kdyztak me smazte vim ze to sem nepatri, ale tak treba budete vedet prodavam kolobezku worker je ani ne rok stara kdo by mel zajem nebo kdyby jste o nekom vedeli tak posta diky :)

    MONSIEURLOUP
    MONSIEURLOUP --- ---
    Zdar! Mám Micro Speed Plus, prolítal jsem na tom celou sezónu po Praze a stav ložisek tomu odpovídá. Netušíte někdo, zda se do toho dá nacpat nějaký lepší ložisko než to jediný náhradní, co k tomu prodávaj? Jakože nějaký mithrilo-kryptonitový, který vydrží třeba i dvě sezóny?
    HEELENA
    HEELENA --- ---
    SRAZ HEELENA
    ULTIMALEADR
    ULTIMALEADR --- ---
    ja sem vsude:)
    CERVENA_JAHODA
    CERVENA_JAHODA --- ---
    ultimaleadr: dzu?:) jsem si rikala, ze prijde cas, kdy se ukazes i tady:P
    ULTIMALEADR
    ULTIMALEADR --- ---
    www.kickfrance2013.com začnětě trénovat a pojeďte s námi přátelé...:)
    RADDINO
    RADDINO --- ---
    Ahoj,
    nevíte kde v Praze (případně v čr) sehnat náhradní brzdu pro koloběžku JD Bug Miniscooter (dětská, skládací). Bratr brzdu uplně prodřel a není možné na ní momentálně brzdit (pokud nechce riskovat prodžení bot :) ) Díky za radu
    BIRK
    BIRK --- ---
    mam dotaz...doporucite nejakej blatnik na zadni kolo...at kdyz jedu v desti nemam mokrou prdel...nejakej tam mam ... ale neni dost dlouhej potreboval az skoro k zemi
    W3R
    W3R --- ---
    prosim pozor! prave mi Letne ze sklepa ukradli kolobezku (keller) - je to na fotkach ze srazu ta stribrna
    [ HASH @ Kolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing ]

    specifika na prvni pohled: terenni gumy, rychloupinaky + husty vyplety, rohy zoom, sumka ala brasna na nosici, bastl drzak na zadni blatnik, drzak led na riditkach, prouzek izolacky na ramu a dalsi spousta detailu - tj. unikatni a bezpecne rozeznatelna

    budu vdecny za jakekoliv info, mistnim klido podekuju i za tipy na blizke bazary apod.
    konec hlaseni
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ahoj, vybufetila jsem v norsku kolobezku micro (asi spis detskou), ktera je v poradku az na to, ze ji chybi tenhle sroub

    nevite, za kolik bych ho tak sehnala a hlavne kde? v nahradnich dilech na netu se mi ho nedari najit. ono se na ni da jezdit i takhle, ale je to celkem o hubu. :) tak premyslim, jestli ji tady mam nechat, nebo si ji vozit do prahy.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GODEFROI: Jj, mam to 3 roky doma;)
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Jo byla to trikke, díky moc. Má s tím někdo osobní zkušenost ?

    Btw říjen by byl ideální na další sraz, poslední na Letný se vcelku vydařil.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    GODEFROI: Myslíš Trikke?

    Máš v plánu kupovat?
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Nevíte někdo přesný název "tříkolky" s řídítky, na který se stojí a pohybem nohou/boků se jede. Jsem to někde zahlíd někde na dovolený a nenapadá mně pod čím to hledat na netu. Dík.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam