• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    TRAMIN: Flex Air mam, ale nemuzu srovnat primo s ne-Air. Muzu srovnat jen s beznou Micro kolobezkou, tj. mala, tvrda kolecka, bez "flex". A tam je rozdil fakt hodne citit, Air je mnohem pohodlnejsi i na celkem slusnem asfaltovem povrchu. No a krome toho se s Air lze pustit nekam, kde by to s klasickou bylo o vytreseni zubu nebo elegantni havarii :-)
    Merim tesne pod 180 a s pozici (hrbenim) problem nemam. Pritom na kole me po pul hodine az hodine zacnou bolet zada.
    Na druhou stranu je treba pocitat s tim, ze Flex Air uz je relativne velka a tezka. Do vlaku neni problem, ale v nacpanem autobuse uz muze zavazet a nosit ji v ruce delsi dobu uz muze byt ponekud otravne.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Hledam idealni variantu skladaci kolobezky na popojizdeni na vlak atd. Zasadni je vaha a vyska. Merim 175cm s botama o neco vic a fakt mi vadi se hrbit.
    Nasla jsem si Micro Flex nebo variantu Air. jak zasadni rozdil je mezi nafukovacima koleckama Air? Minim vyuzivat hlavne na cyklostezce Hlavni nadrazi - Ohrada, takove to priblizovani od autobusu k tramvaji a idealne v lete v USA misto taxiku po meste
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    Zdravim,

    uz jste slyseli o tomhle projektu?

    Kick your life, kick France 2013 - Tour de France 2013 na koloběžce
    http://www.kickfrance2013.com/
    HASH
    HASH --- ---
    venuji klub, kdyztak posta
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    mám v práci na Praze 1 koloběžku Spartan Jumbo... je používaná, ale zachovalá, kupovaná na jaře... má zásadní vadu, vypadlý trn v řiídítkách, což znamená, že řidítko prostě nedrží a vypadává. Dá se imho snadno spravit, případně použít na náhradní díly.
    Za odnos. Info v poště

    ERJU
    ERJU --- ---
    Kamarád offnyx nabízí k prodeji jetou kolobku Mibo Rival - částečně upravená oproti stadardní verzi, navíc se zadní brzdou. Barva bílá, modrá vidlice. Cena 3000,-. Foto a bližší info o stavu přímo od majitele: bkrhut@gmail.com, 739497157.
    BIRK
    BIRK --- ---
    to je kolobezkaru na sraz ale zadny srazy :D
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    sraz siima
    SATHIK
    SATHIK --- ---
    Fakt pěkné video :o)
    DOG - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=xeZlHFxVYfQ
    SAKI
    SAKI --- ---
    sraz saki
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    REFALLENONE: A existuje vobec ina skladacia kolobezka s nafukovacimi kolieskami? Nenasla som ziadnu inu nez tu o ktorej pises.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    BIRK: No ked ju utiahnem viac, uz to nezatiahnem a stejne to vrze. Pojdem do insportline pre kolieska tak ich poprosim nech sa na to mrknu. :)
    BIRK
    BIRK --- ---
    MYJKA: dotahni tu velkou matku co drzi tyc s riditkama...dela mi to presne to samy kdyz je to povoleny
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Pls máte někdo tip na fakt dobrou mikro-koloběžku, uvažuju o Micro Air, tak podobnou, ideálně na vzduchem huštěných kolech.
    Velkou už mám, chci superkompaktní alternativu. Díky
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    to neva, pro loziska je uzpusobena na vetsi namahani nez klasicka ;)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    LUBANCZ: Ono to nevrze v loziskach. Skor ta konstrukcia. Ale mrknem na to. :)
    LUBANCZ
    LUBANCZ --- ---
    MYJKA: vazelina na loziska.. (popripade grafitova)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    REFALLENONE: Diky, tak uz len vymysliet co s tym vrzanim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam