• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MIKROM: za jízdy to musí být hodně slušně vidět. Já mám reflexní pruh na pneumatikách, takže s reflexní fólií na rámu to osvícené vypadá jako cosi s kolama.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MILAZAJICEK: jsou to takový reflexní tyčky co se nacvaknou na drát. U nás jsem to viděl za těžký prachy, na ebay cca za dolar. Měly asi 8cm, tak jsem je vzal napůl a vyšlo to hezky na obě kola.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MIKROM: co to mas v tom výpletu? já mám černou reflexní fólií z boku na rámu. abych byl vidět ale tohle je efektnejsi.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    blikacka na bagl je asi nejlepsi no.. ja mam blikacku na vidlici zadniho kola a odrazku z cerveny reflexni folie na blatniku. obe patrne na rozmazane fotce https://lh6.googleusercontent.com/.../Uv5xhnVi3-I/AAAAAAAAF2w/U43W_i1Ta4U/s0/IMG_20140214_203045.jpg :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GILDARIUS: mam ji na batohu na zadech
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    jak řešíte zadní odrazku ? přemejšim že bych jí nějak přivrtal na blatník :-D
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIKROM: Díky za info.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    fb:
    Radek Odložilík
    Ahoj všem. Vím, že se to tady řešilo a asi se budu opakovat, ale pro jistotu. Před chvílí jsem mluvil se zástupci městské policie Přerov na téma: Je koloběžka kolo? Odpověď je krapet složitější. Záleží na koloběžce a na policistovi Pokud je to koloběžka větší(chápáno větší než ty hliněné s in-line kolečky) a má 2 nezávislé brzdy pak je brána jako kolo. Je to paragraf 57. To znamená, že je třeba odrazek atakdále. Nemusí být na šlapkách(logicky) a ani ve výpletu, pokud jsou třeba polepeny vidlice. Omlouvám se za takové dlouhé psaní, ale třeba to někomu pomože.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ZUBANA
    ZUBANA --- ---
    Tak od vikendu mame noveho člena domácnosti:-) Kostku city cross...přítel je nadseny!:-)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Juch, juch! Uz iba pockat na vyplatkuuuu. :)
    Koloběžka KOSTKA TOUR 3 | KOSTKA
    http://cz.kostka-kolobka.eu/zbozi/0100000000009693-kolobezka-kostka-tour-3/
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIKROM: Jojoooo, sleduju už jsem četla. Dikyyy. :) A v sobotu jsem s nima mluvila a pry tak do 3-4 tydnu budou. :)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Jak zabít své dítě. Na vyslovené přání zákazníka jsme objednali koloběžku Worker City. Nestačíme se divit co je to za výrobek....
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.729378087107312.1073741834.142203152491478&type=1
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    fb: Jana Bůžková Ty hliníkový s malinkatýma kolečkama nekupovat. Stojí za prd a pokud by jsi chtěla kvalitnější s malýma kolečkama, tak to jsou freestyleové a ty stojí kolem pěti tisíc. Ty už uvezou v klidu i dospěláka. Ale zase nejsou na delší projíždky.
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    ACIDQA: Micro Air je naprosto v pohodě, na foukaných kolech tě nezastaví ani kostky. Na hladký povrch je možná ještě lepší flex s polyuretanovýma kolečkama, je rychlejší.
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    ACIDQA: micro air :) a zase tak desive to neni. sice jsem hodila tlamu asi trikrat behem roku, ale protoze jezdim jako magor obcas a trasu nemam nijak rovnou.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    chmm, tak holt dal budu tahat kolo nahoru a dolu, schody neschody :(
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    ACIDQA: Ta mala je nahouby. Staci mala dira a hodis drzku. A drnca to a vydava hrozne zvuky. :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam