• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MYJKA: je to perfektni vec - na mibo mastr to presne mam - asi teda neco malicko jineho -zadna cervena klikacka - asi to je primo od miba... nevim.
    Kosik se po naplneni - zatizeni tak jako vyvesi = nedrzi ve stojate poloze pri naplneni hodne k okraji pri jizde riskujeme ztratu predmetu z kosiku - pri umisteni mensiho nakupu - je vse v pohode

    + tatinek je koumak sikula = primontoval ze spoda kosiku plastovou jakoby policku = pri zatizeni ma najednou kosik operku ktera vychazi na riditkovou trubku = muzu tam ted nakup i opravdu tezky - 6 mlik, 2x cukr atd

    ale nejvic proc ja kosik pouzivam prave jen na ten nakup je vezmu kolobku s sebou nakupuju primo do kosicku a pak rovnou na pas a zpet a jedu - perfektne prakticke- plus neresim ty jejich vozicky a jeste se stim lepe vejdu do ulicek. - obcar brblaji - ale dospelemu i uveri ze na tom jezdit po obchode nehodla:-)))

    - zatimco pri projizdce do lesa ten kosik sundam a radsi dam tu svoji minikabelku..... to bude spis o tom zda je clovek v srdci kosickar = ma je v oblibe i na jine vyuziti

    jelikoz ja jsem spis batuzkar...... jezdim na kolobce s baglem na zadech a druhym jeste pres rameno..... pro me je ten kosik opticky uz velky zbytecne - pouze osobni dojem = nemyslim si ze by hodne lidi tenhle muj nazor sdilelo.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GALENIUS: Myslela som si, ze na fb si to ty. :)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MYJKA: My taky pokračovali v hledání a místo k Ortliebu se kloníme ke KlickFixu.
    Ortlieb má možná kvalitnější zavazadla, ale vzhledově nic moc.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Hm, tak este premyslam nad tymto košičkom. :)
    KLICKfix Uni Plus | KOSTKA
    http://cz.kostka-kolobka.eu/zbozi/0100000000001177-klickfix-uni-plus/
    Asi to je naj varianta, ktorá rieši akukolvek kabelku. :)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: Chvalim i cenu batuzku :-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MYJKA: taky muzes kouknout na fleru, nabizeji tam rucne site http://www.fler.cz/zbozi?ucat=248292
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    SUZANKA: Diky moc. Doma mrknu. :)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    SUZANKA: Idealne nemuze. :)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MYJKA: Samozrejme firma K-bike ma nadherne Kolobezkove bagliky - to hlavni zde je profi kvalita - Kamarad jeden ten baglicek ma = je s nim spokojeny, ma ho delsi dobu -min 2 roky tusim - a zatim zadna oprava - kvalitne to urcite k bike zvladl....

    Co me se libi na tehle bagliccich je ten neuveritelne "sexy tvar" + umisteni =dohromady tyhle dve veci zajistuji mensi ztratu rychlosti i u plne nalozeneho jezdce

    k-bike:
    Brašna velká [P23] - 250,- Kč : K-bike shop
    http://www.kolobezka.com/..._page=product_info&products_id=44&zenid=3a35c8129f008126c285e5850d2d3ea3

    a tady zbytek na jednom miste pekne pohromade = spouuuusta tasek a tasticek na vyber
    Brašny, tašky, vaky
    http://www.kolobezky-pro-dospele.cz/brasny-tasky-vaky/

    Popripade v prilozenem videu si muzete prohlednout me domaci reseni v cene 15kc + 15min prace s jehlou a niti = universalni popruhove ocko = universalni redukce k jakemukoliv bagliku

    (video ma smysl jen v prvni casti pak uz je to dosti tmave vsak uvidite sami)



    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MYJKA: a muze se na kolobce kabela klimbat??
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    MYJKA: to já ne, záda by to nezvládla. jen jsem nabídla variantu
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    CORA_NEILLE: Hele, tak to muzu rovnou jezdit dal s batohem :D
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    MYJKA: musíš pořídit polnější variantu, nějaké žebradlo nebo tak, ty vydrží všecko :o))
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    CORA_NEILLE: Hm, to zavana znicenim si kabelky s mojou sikovnostou. :)
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    MYJKA: mám takovou nízkonákladovou variantu :o) nosím hodně tašky přes rameno - takže mám ve zvyku stáhnout popruh na minimum a namotat ho na řídítka. nic mě to nestojí, funguje to hezky (a mám tašky různých velikostí), a jako bonus když někde koloběžku na hodinku, dvě odložím, tak mám civilní tašku k dispozici
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GALENIUS: Juuu, diky. Na kostku som sa pozerala a vtedy mali len ten skaredy hnedy kosicek. Vidim, ze uz maju nove modely! Tak tym je asi rozhodnute. :) Milujem reisenthel. :))))
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MYJKA: Kostka přímo na svých stránkách nabízí KlickFix ( http://cz.kostka-kolobka.eu/kategorie/klickfix/ )
    Další varianta (trochu dražší, ale co jsem slyšel, držák je mnohem kvalitnější a s KlickFixem kompatibilní) je Ortlieb.
    S manželkou uvažujeme jít do Ortliebáckých Ultimate 6M nebo 6L. Odolné proti dešti, v ceně je i držák, k tmu pak dokoupit třeba košík od KlickFixu.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    JARMIK: Jo, bolo by to super to mat. Ja prave jazdim iba s batohom, ale obcas by som si rada vzala kabelku, grrr. :)
    Takze, co na kostku, ta to z vyroby nema. :)))
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    MYJKA: Neužitečná odpověď: ano, ale moje kickbike city to má už "z továrny". Bez košíku si nedovedu představit vůbec použití-že bych v létě dojížděl s batohem na zádech a přijel do práce s obsahem batohu propoceným. Ještě nikdy jsem nemusel jet s batohem, všechno mám v košíku na řidítkách a záda volná - nedám na košík dopustit. Nouzově si přivezu takhle do práce i košili, když mi dojdou zásoby v kanclu.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Pouzivate niekto na kolobke na riditkach nejaky drzak? Na kabelku/nakup. Asi by sa mi nieco take hodilo. 90% casu stravim na kolobke v meste.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam