• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    DONALD
    DONALD --- ---
    XICZEK: diky moc
    XICZEK
    XICZEK --- ---
    DONALD: toho bych se zas tak nebal
    DONALD
    DONALD --- ---
    XICZEK: ja to spis vidim denne na ty 2 km a obcas vylet 20 km :) .... myslis ze tou nosnosti 100 kg bych se teda nemel trapit, nerad bych si ji za tyden "rozslap" :)
    XICZEK
    XICZEK --- ---
    DONALD: rozdily jsou hlavne ve vybave. ta drazsi ma brzdy shimano, uzsi naboje s prumyslovymi lozisky, dvoukomorovy rafky a lepsi plaste.. ta kolobka diky tomu snese vyssi hmotnost a ma i delsi zivotnost.

    pokud vis ze nebudes jezdit denne 20km do prace nebo 100km vylety tak ti ta funka bude urcite stacit, na druhou stranu kdyz te to chytne tak budes rad za lepsi komponenty :]
    DONALD
    DONALD --- ---
    Ahoj, rad bych si poridil neco na jezdeni primarne po meste (centrum Brna) do/z kanclu (pesky 15-20 minut), ale budu rad kdyz s tim obcas na malej vylet budu moct... tj. uplny chrastitko taky nechci

    po mym soucasnym patrani to skoncilo na dvou favoritech, mezi kterymi se rozhoduju:
    Koloběžka KOSTKA HILL Fun | KOSTKA
    http://cz.kostka-kolobka.eu/zbozi/0100000000007171-kolobezka-kostka-hill-fun/
    Koloběžka KOSTKA HILL 3 | KOSTKA
    http://cz.kostka-kolobka.eu/zbozi/0100000000009538-kolobezka-kostka-hill-3/

    popravde v nich moc rozdilu nevidim, krom 3 tisicu cenovky, jediny proc vlastne zvazuju tu drazsi je, ze ma nosnost 150 kg a ta prvni 100 kg, ja s mejma aktualnima 88 kg moc nemam v oblibe kdyz je ta nosnost "na hrane"

    Nemate nejakej tip k cemu se spis priklonit? 3 tisice si priplatit schopnej jsem (pokud k tomu je duvod, tak uplne v pohode), ale pokud by to bylo zbytecne tak si je samozrejme radeji necham v kapse, predem vsem diky za radu.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Po Letní Filmové Škole v Uherském Hradišti se letos pohybujeme zásadně na kolobkách. A včera jsme potkali dva týpky z kolobehny.org :-)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Vážení, dotaz na majitele Kostka Tour 3.
    Používáte nějaký nosič na střechu auta? Jaký?
    Díky
    MIKROM
    MIKROM --- ---

    to je tak kdyz se clovek plne nesoustredi :)
    ale musim teda uznat se v serizovani se Promax nemuze Aliviu rovnat ani nahodou! na promaxech jsem tocil vsemi sroubky na vsechny strany a porad sly brzdy sejdrem, na alivku uplne v poho na prvni pokus. dokonce mi prijde, ze to i brzdi. predtim kdyz jsem byl rozjetej z kopce tak jsem moh za brzdu zabrat jak jsem chtel a porad jsem jel. zatim investovane petistovky nelituju.
    KLON
    KLON --- ---
    podobnou elektrickou jednokolku testoval Lindner http://priblizovadla.cz/tag/elektrojednokolka/
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MORKANT: To by v podstate souhlasilo:-))) = rychlost stejna - unava chodce sotva polovicni oproti skutecne chuzy na stejne trase = mne osobne kolobka setri otresy ktere nase telo dostava i pri bezne chuzi....
    coz to uniwheel by tohle podle me resil take - opravdu se mi ta vecicka libi, jen ta cena me opet radi to fronty maximalne "slintavych cumilu" :-)))
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    SUZANKA: pravdu říct, pokud mám jet na kolobce tak, abych nebyl splavenej, tak jdu pěšky :)))
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GAGMAN: doufam ze tohle ti nebude znit jako rypani - presne na tyhle presuny mam kolobezku - 12/12 porizovaci cena 440kc
    a ohledne splavenosti to prece zalezi jak na tom uzivatel jede=jak moc specha
    GAGMAN
    GAGMAN --- ---
    tak ono tohle nema suplovat auto, ale spis je to takova kombinacni dopravni zalezitost prevazne do mesta. jakoze dostat se na metro, pak metrem a z metra treba dva, tri kilaky do kanclu. jezdis po chodniku, narozdil od cesty na kole nedojedes splavena a nevyhybas se autum.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    21km dojezd = 17000k
    ten jediny ktery by splnoval me dojezdove parametry ale stoji vic = 26000kc

    Mrzi me to ale zase nevyrobili neco bezne dostupneho = za ty penize koupim i 5xelektro kolo a vozim sebe i celou rodinu uplne stejne.....
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    dojezd jen 21km ma uz lehci stroj a to vyrazne - pouhych 9,8 kg
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Jednokolka Airwheel Q3 je díky dvojici kol jednodušší na ovladání. Airwheel Q3 disponuje nejvýkonnějši baterií s kapacitou 340 Wh, která umožňuje ujet až 50 kilometrů na jedno nabití!

    Lithium-Ion baterie s kapacitou 130, 170, 260 nebo 340 Wh (volitelná)
    Dojezd s plnou kapacitou baterie 21-55 km
    Maximální dosažitelná rychlost 18 km/h
    Váha jednokolky 13,7 kg
    Maximální nosnost 120 kg
    Indikace stavu baterie LED diodami
    Vodě a prachu odolná konstrukce, stupeň ochrany IP56
    Nabíjení AC 220 V 50-60 Hz
    Doba nabití baterie 130 Wh cca 90 min
    Doba nabití baterie 170 Wh cca 120 min
    Doba nabití baterie 260 Wh cca 180 min
    Doba nabití baterie 340 Wh cca 340 min
    Rozměry 518 × 408 × 200 mm
    Průměr kol 360 mm
    Výška pedálů nad komunikací 115 mm
    Provozní teplota -10 až 40 °C, ideální však 10 až 30 °C
    Výrobek má platný certifikát CE

    --------- ajaj koukam ze mam stale dosti smulu s vahou = 13,7kg je dost, ale je pravda ze je to prvni vyrobek s timhle dojezdem - uz jsem koukala na ruzne elektro jezditka - vzdy byl dojezd max 35km - coz by me bohuzel nestacilo..... ale tahle vec ma dojezd spravny:-)))
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GAGMAN: dekuju - omlouvam se ty jejich stranky jeste prolezu.... spatne se mi na nich orientuje a hleda = rozhodne ocenuju odpovedi :-) ted mam aspon lepsi predstavu. = hned se k nim jdu podivat poradnejc:-)
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    MYJKA: 141 - nějaký dojíždění do práce, ale málo.
    GAGMAN
    GAGMAN --- ---
    pohoda, ona je to opravdu uplna novinka, a teda jeste i model Q1, kterej zatim na strankach jeste neni ani uvedenej. vsechny ceny jsou ovsem prozatim predbezny odhad, uvidi se az podle kursu a konecny ceny za dopravu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam