• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    u pri trase 5km je znat vyska stupatka na celkove unave jezdce -deti jsou dobrym "merakem" a nemocni take...

    = to co si dnes pri sportovani neznicite / neopotrebite v 60letech jak kdyz najde:-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    KEJML: stala jsem na tom u nas v u nas v cyklo servisu - majitel me ma celkem v oblibe i kdyz nevim proc:-) tak mi ukazoval svoji od yedoo za 4500 prave dve vysky stupatka nastavil to na to nizssi a stejne je to moc vysoko (ale uz je to niz nez u detskych)- ale ja jsem revmatik kazdy milimetrik mi pusobi primo bolest ne jen namahu navic.... Kostka ma kompromisni stupatko podle meho soukromeho nazoru = pro Ty co neradi drou spodek

    ale one seto mozna nezda ono ty trubky dooost vydrzi i kdyz obcas trosicku odrete barvu
    KEJML
    KEJML --- ---
    SUZANKA: Nejsou ty poslední modely, u kterých lze volit ze dvou výšek stupátka, už lepší? Osobně jsem na tom tedy nestál...
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    SUZANKA: to stupatko je v pohodě :) aspoň si člověk víc zacvičí :-D
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    SUZANKA: to mi na mnoha místech přijde jako výhoda :)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MORKANT: zvladne ale nadre se - yedoo maji zbytecne vysoko stupatko nad zemi...
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    CHIMERA07: kvuli cene bych doporucila jit na Aukro

    koupili jsme pro Sestru

    Koloběžka Kostka - Street racer (4942344183) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/kolobezka-kostka-street-racer-i4942344183.html

    + 600 za novy =delsi predstavec +max 500 za blatniky
    celkove nas vyjde maximalne na 3425 kc - doufam ze toto je prijatelna cena i pro ouradu

    vrele doporucuji aspon kostka firma vyrobce - lepe "k-bike" nebo dokonce slavne "mibo" (tohle jsou drazssi kolobezky)

    uz kvuli loziskum v naboji kol
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    CHIMERA07: hill fun za 4500?
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    CHIMERA07: podle mě přibližování po Praze i lesní cesty zvládne i yedoo city, s mushingem nemám zkušenosti.
    CHIMERA07
    CHIMERA07 --- ---
    Obracim se na vás s prosbou o radu,rada bych si pořídila kolobrndu-aby zvladala asfalt (priblizovadlo do práce po Praze), a lesní cesty,popřípadě velmi rekreační mushing. Vim ze zadna kolobezka nesplní všechny moje požadavky,ale aspoň castecne. Další error je plat státního ourady ;). Přemýšlela jsem nad koskou hill, ci yedoo mezeq-u něj se mi cena libi mnohem vice než u kostky.

    Za jakoukoli dobrou radu budu rada :) předem dik
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    LOL
    NANUQ
    NANUQ --- ---
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: jeee copak to je? krom viditelneho:-) Maminkovska kolobezka napadne jako nazev me.
    jak se to jmenuje oficialne? - kde se da koupit?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    DIZZYDENT: souhlasim - momentalne nejde o cenu ale o rozmery hlavne
    ta moje vyhlednuta ma vysku 32 cm = vesla by se tak akorat pod pultik
    ja prave koukala a mini lednicky - maji cca 44 cm a vice vysku

    zkusim si poresit redbulllku asi

    bude drazsi ale rozmerove by to snad jeste proslo a ta je delana na barovy provoz = kvalita bude lepsi nez u meho prvniho napadu
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    SUZANKA: noo, tak jeste jsem zapomnel dodat jednu vec, a to ze v navodu bylo napsane, ze to muze jet non-stop max 24hodin (tusim), pak musi byt pauza pár hodin, tak se do návodu taky radši mrkni. Pro tvůj účel je imho lepší připlatit za nějakou malou ledničku.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    to je prave to skvostne :-)
    ja to nemam do auta ale do obchudku kde pracuju (male prostory)= opravdu to budu moct nechat zapnute porad.

    jeste jednou dekuju za rady:-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA: hlavne je treba si dat pozor na zapnutou lednicku v nenastartovanym aute, abys pak jeste odjela. ty lepsi maj tusim nejaky automaticky vypinani pokud poklesne napeti baterie.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    dekuju dekuju vsem
    mam to do kancelare/obchudku - muzu tomit na normalni vykon ze zdi - to proc resim trenhle tip je velikost
    40sirka max
    40hloubka max
    a vyska idealne 30-35cm max

    cili kdyz sezenu autolednicku s pripojenim do zdi..... a nebudu to vypinat tak by to mohlo celkem fungovat

    finalni pozadavek: moznost vlozit rano salam ci syr a odpoledne ci vecer snist v pozivatelne teplote
    odhaduju ze na takovouhle potrebu tobude fungovat

    mela jsem box na ty namrazene cihly - v tom mi jidlo vydrzelo chladne max 4h
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam