• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Podle me k-bike i Mibo maji pomerne podobnou kvalitu.....

    Doslo mi ze mame osobu s 98 kg (otec)
    nase mibo 16/12 pod nim nezapruzi, kdezto ta kostka uz ano..... dokonce fakt viditelne
    = rozhodne souhlasim se vsema kdo tvrdi ze kostka pruzi....
    XICZEK
    XICZEK --- ---
    mam rebela (16/12) a pruzi teda dost (ve srovnani s k7), po cca pul roce kvuli tomu praskly riditka, coz me celkem ochotne vymenili za obyc riditka s hrazdou. co jsem se ptal tak hodne lidi ma stejny zkusenosti.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    moje asi 2-3 roky stará hillka 20/16 asi trochu pruží, nemám srovnání s jinou kolobkou, příjde mi, že z 80% pruží ale pláště (i když jsou na 4ATM)
    ale zase nemám 120kilo a neskáču obrubníky, myslím, že pod mými 65 rám nepraskne nikdy :D
    BACKORA
    BACKORA --- ---
    SUZANKA: Já právě tyhle zkazky o pružících Kostkách už slyšel. Ale Street (16/16) + 110 kg nezapruží ani prd.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MIKROM: jo, řeč byla právě o těch praskajících rámech.. jestli jsou to mibaři to nevim, jen jsem to poslal dál

    já jsem na koloběžce už pár rámů zlomil a je hezký když ti firma ten rám ochotně vymění, ale když ti praskne v rakousku a ty máš před sebou ještě tejden ježdění, tak jseš v prdeli... takže pro mě je to celkem podstatná věc, nakonec jsem teda zjistil že oba rámy co jsem zlomil byli z kazový série a od tý doby s tim nemám problém, ale kdybych si vybíral koloběžku tak by to pro mě byl celkem podstatnej atribut
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: to ono to znelo povsechne na vsechny kolobezky s mensima kolama......
    osobne mam Mibo master = nepruzi ani mm:-)
    Sestra ma Kostku starsi model kola 16/12 ta kolobezka taky nepruzi = pod jezdcem do 70kg, vic nevim nic, protoze vic nemuzeme otestovat:-))
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BACKORA: že jima mibaři opovrhujou. starší modely byly měkčí a víc jakoby pružily, od cca 2015 je to prý výrazně lepší. a asi jednou nebo dvakrát jsem zahlídnul na facebooku, že měl někdo prasklinu na rámu - kostka vyměnila rám. jinak nevím o tom, že by to byly nějaký šmejdy. osobně jezdím na hillce asi dva roky denně do práce a nikde nic neupadlo :)
    BACKORA
    BACKORA --- ---
    XINDLX: Co přesně si mám představit pod "moc nevydržej"?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GALENIUS: porad bych si dovolila podotknout ze maj to skladani nejrychlejsi = bez potreby pouzit naradi nejpraktictejsi + to samo drzi

    KICKBIKE CLIX - Koloběžky - Kickbike.cz
    KICKBIKE CLIX - Koloběžky - Kickbike.cz
    http://www.kolobezky-kickbike.cz/cs/kolobezky/kickbike-clix-14
    sice je tahle kolobezka drazsi ale aspon ma rovnou do startu blatniky a opravdu prakticky system....

    U kostky je stejne musis dokoupit a nemas jistotu ze budou pasovat.....
    Osobne jsem s firmou kostka resila blatniky na kolobezku od firmy kostka - a teda uprimne jejich servis me fakt odradil od uvah koupit kostku - drive nebo pozdeji budu neco na kolobezku potrebovat - u miba mi budou dily pasovat i za 10 let u kostky staci i jen 3 roky rozdil a uz se nenamahaji mit vybavu pro 3 roky stary model!!!! - za me osobne velikanska nespokojenost!!!

    ps
    a teda kdyz koukam na tvar te slozene kostky tak to si snad dokonce delaji prdel ne??
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    GALENIUS: mě přijdou kostky takový fórový a kamarádi co jezděj na malejch koloběžkách (tim myslim cca na 16" kolech) říkali, že prej moc nevydržej
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    GALENIUS: koukam na ni.. no ja premyslel ze ji skladat nebudu..bud na ni dojedu kam potrebuju nebo to nakombinuju s metrem a pokud by to byl nakej oser sockou tak bych vzal auto jako doted. jinak nakonec jsem se rozhodl ze si koupim K6 ale tu nemaj skladem..kazdopadne vcera meli skladem K5 tak jsem si rikal ze si koupim tu pac s tim stejneprez zadny nerovnosti jezdit nebudu a kdyz jsem ji chtel dneska objednat tak uz nebyla k objednani vubec :D tak mam hovno a tak jsem jim asponnapsal jestli byhc si tu K6 mohl objednat a pockat si no.a bazarova se sehnat neda. ale i tak vsem moc dekuju
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MAFIK: A co Kostka Rubik? Viděli jsme ji na For Bikes, skládá se velmi rychle, takže by nebyl problém ji do autobusu vzít složenou, popřípadě strčit do tašky...
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    CROSS: myslim si, ze kzdy ma sve specificke vyuziti stroje, ale ten popis se mi fakt moc libi:-)))

    + diky za nazor - myslim taky ze za zeptani clovek nic neda.....
    CROSS
    CROSS --- ---
    Ta Tiny oproti Mastru už neni výrazně menší a v této kategorii myslim, že 16" kola jsou výhoda, ale samo každý má jiné potřeby.
    KEJML: když jsem to loni řešil, došel jsem vylučovací metodou právě tam, kam jsem došel. (Moje kritéria byla -- co nejmenší, alespoň symbolicky skládací (parkuju v kanceláři, ale v praxi ji stejně neskládám), nosnost minimálně 120 kg. Že je vyrobená nebo složená v ČR je malé plus.)

    Mám pro ni specifické využití, jezdim z parkoviště do kanceláře (cca kilometr) a pak o víkendech a volnu, když venčim děti. ;-]

    SUZANKA: Mibo je podle mě taková garážovka, tak jestli mají ještě příslušné komponenty, rám by asi na požádání taky svařili. Zeptat se jich nic nestojí.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    KEJML: rozhodne tam uvadeji "neni skladem"
    ale jeste porad by ji na pozadani mohli byt ochotni vyrobit?? to nevim jak tohle u miba funguje...
    KEJML
    KEJML --- ---
    SUZANKA: No je dost pravděpodobný, že při pokusu o objednání člověku napíšou, že Tiny prostě nemají...
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ou je diky za ten odkaz!!
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    KEJML: tak samozrejme ja jsem specialni pripad:-)
    ale uprimne kdybys kolobezku mel u sebe tak myslim ze by ti to nedalo a vymyslels bys nejakou fajn trasu....

    tim myslim ze s praxi roste zkusenost a i orientace po okoli:-)

    ps vim ze jsou mista kde se fakt nic vymyslet neda..
    KEJML
    KEJML --- ---
    SUZANKA: Pravda, že přímo z jejich webu se na Tiny asi proklikat nedá, ale přes odkaz se na její stránku dostat dá: http://www.mibo.cz/kolobezky-mibo/kolobezky/tiny-12-12/kolobezka-mibo-tiny

    To nezajištění v zamčeném stavu je piha na kráse. ALe ono já stejně nakonec asi nepořídím nic. Půjčená koloběžka mě bavila dost, ale nějak ve svém okolí nevidím dostatek tras pro ni vhodných....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam