• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MILAZAJICEK: ps mladsi je vazne takovej baculatej ale neuhodnu kolik vazne vazi...
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MILAZAJICEK: spis ja nemam odhad na to kolik deti vazej - mnou zmynenych 35 kg je hodne vystrel odhadmy od boku...
    ja spis si rikal ze i kdyby dite vazilo tech 35kg amelo manipulovat primerenou vahou ke sve tak by odrazedla vazila kolem 2kg v maximu= coz sama vim ze je nerealne zkonstruovat pokud by se nepouzila hlinikova slitina s oceli...a asi i tak

    I tak delam si dusevni noticku o znacce FirstBike... rozhodne dekuju
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SUZANKA: Obě děti jezdili od malička na FirstBike odrážedlech ta mají 3,9 kg a nosnost 35kg což ještě nemá ani jedno dítě, ale dcera už na něm tak tři roky nejezdí a mezitím přesedlala na 24" kolo. Tak jsem z těch počtů nějakej zmatenej. Odrážedlo pro dítě co má 35kg ? To je buď překrmený nebo nechápeme pojem odrážedlo stejně.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: ted uz je zase vic podzim( v zime se nakupujou nejlip/nejlevneji+ samozrejme mit stesti= najit pouzitou takovou aby vyhovovala vstupnim parametrum jezdce)= to je proste nejezdici sezona= ted uz bych nasla zajimavou'levnou' pro dite/hubenyho dospeleho- ale prave zalezi na tech poptavanych parametrech vyska+vaha jezdce...
    Kdyz dodas kouknu klido na web a vyhodim mnou povazovane vhodne nalezy...(odkazy)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: muzu se zeptat kolik vazis? a vysku postavy v cm?
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: moji synovci pouzivaji odrazedla + hlinikove skladaci kolobezky az v 7 roce se starsi synovec spokojene naucil na kole= prechazel z odrazedla.
    Technicka poznamka kvuli svym zdr. potizim jsem neco jako dokonaly vahovy barometr. pri porizeni te detske kolobezky jsem cucela. Pro dospeleho manipulovat vahou 5kg je celkem pohoda==NECHAPU jak to maj chudaci deti utahnout napr synovec mladsi ma kolem 35 kil ale ze by odrazedlo pro nej vazilo min nez 5kg? jsem na trhu nevidela= neshnala(odrazedla jsem jim shanela na zaklade svych zkusenosti s detskyma kolobezkama)

    = 4 letemu synovi se vubec nedivim ze se nechce tak "hrozne drit"= me pripada ze nam dospelakum tohlo 'skoro' nema sanci prijit na mysl...
    KAERO
    KAERO --- ---
    ATARKA: muj prostredni syn taky jezdi do skolky na odrazedle a ja na kolobezce. ale ma kovove odrazedlo s nafukovacima kolama a brzdou, tak docela vali.

    presneji nejstarsiho syna svezu kousek na kolobezce do skoly, pak zavodim s prostrednim do skolky, a pak jedu do prace 4 km po rovince, a do kopce se svezu busem. kolobezka je mnohem uzitecnejsi nez kolo :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    SUZANKA: děkuju za recenzi,já se furt nerozhoupala, hlavně kvůli tomu, že junior stále lpí na odrážedle a ve čtyřech letech odmítá šlapat...chci ji hlavně kvůli tomu, abych držela jeho tempo a nemusela furt hulakat,aby čekal, protože je ode mě daleko :)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: Kostky jsou fajne zbozi Mam jednu a nikomu ji nikdy nedam( tzn: dokud nebudu muset na invl vozik na trvalo...)
    A pomer kvalita cena 3800/ vs/ 8990 - Ale yedoo Aloy je extremne dobre( pro me moc drahe- me osobne fascinuje ta vaha !!!) nicmene nemam dlouhodobou osobni zkusenost...
    Vim ze na te kostce se mi zadna soucastka ani nepohnula a jezdi skvele cca u 3 roky u me a 3 pred tim ( taky jsem si sehnala pouzitou) a porad jezdi absolutne suprove - loziska
    yedoo aloy uz ma tyhle kvalitni loziska taky, ale pozor bezna rada yedoo je tusim porad jeste nema...
    = vetsin tech drazich kolobezek se prave odlisuje v zakladu strojovymi lozisky (bezudrzbovy provoz) narozdil od beznych kulickovych - ty se musej cas od casu vymenovat-servis...
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    XINDLX: k7 stacilo by vymenit predstvec za delsi vim kde se daji sehnat a k7 se svou nosnosti je razm pohodlna dospelacka:-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    XINDLX: 172cm - riditkova tyc byla prodlouzena na zakazku=abych se nemusela hrbit = jenze pasuje ke kazde detske do 7 let = ne ta kolobezka je skutecne tak detsky prtava jak pusobi = ma nosnost do 50 kg minimalne= ja se svimi 51 kg se vejdu...
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    MIKROM: zítra zajedu do veloramy a nechám si poradit, bohužel tu jednu červenou za super cenu někdo koupil :( našla jsem na bazosi kostku Hill Fun za 3800, tak si ji vyzkousim
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ATARKA: no, říká se vyzkoušet, ale jinak by to neměla být špatná volba!
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    ATARKA: mám ? :)
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    XICZEK: nojo,jenže Bílina :(
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    ATARKA: mě vede lanko podél prostřední trubky, tam je dost v bezpečí (narozdíl od obchoďákovek, kde vede spodem (stejně jako stojánek))
    EZEE
    EZEE --- ---
    Kdybyste nekdo chtel, prodavam svoji Yedoo City New 16/12 cerna/modra - vidlice, (cca 3 roky stara). Fotky posta (musim udelat). Neco zazila, ale porad slouzi velmi dobre a na par skrabancu vybada dobre, ram je zespoda odreny, ale to je normalni. Ted jsem tam nechal davat nove brzdy a vycentrovat draty na kolech. Praha 8.

    Yedoo New City koloběžka černá - Svět koloběžek
    https://www.svetkolobezek.cz/...Nakupy&gclid=EAIaIQobChMIo6zl5_z14wIVxeJ3Ch0DQwLhEAQYAyABEgIk3PD_BwE

    Nechal bych ji za 2500,- a dovezu ji po Praze kamkoliv.
    XICZEK
    XICZEK --- ---
    ATARKA: obe dve ty kostky se zdaji byt v pohode, je to takovy zaklad od kostky. Ta laser star ma navic blatniky, za coz jinak das kolem tisicovky, hillka bude asi o neco pohodlnejsi a nema to debilni reseni upnuti zadniho naboje. Stejna hillka je ted na https://www.facebook.com/groups/kolobkobazar/ za 3000.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam