• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    "Nakonec jsem rád, že zůstávám, protože Řím se stal mým domovem a nesmazatelnou kapitolou mého života," vysvětlil Džeko. "Prožil jsem tady nejšťastnější okamžiky svého života, narodili se mi tady dcera Una a syn Dani. AS Řím bude navždy mojí součástí a věřím, že se nám podaří dosáhnout vytyčených cílů," řekl na závěr ke svému možnému odchodu.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    hlavne neskoncit za Naziem!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jinak souhlas, vysledkove sezona zklamani
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    mam v Monchiho duveru, dal bych tomu cas. Salaha je skoda, v LFC je megakrutej,ale holt jestli chtel pryc... Nemelo cenu ho drzet proti jeho vuli. Obchod to byl dobrej.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    musím říci, že letošní sezona dost rozcarovani, ne tolik kvuli trenerovi, ale celkove.
    jedna vec je kdyz nekdo je z formy - Dzeko a jeho goly chybi, ale druha vec je, ze neni alternativa.
    Takze Monchi se zatim nijak extra nepredvedl - nechal si ujit Salaha a investoval do Defrela a Schicka (!)
    Florenzi, skvely hrac, je utopeny na pravem bekovi atd...
    k tomu rummours o Rajdovi, jakozto nasem nejlepsim hraci... jedine co se mu povedlo je, ze neprivedl brankare misto Wojtecha a Allison Becker je fantasticky, dokonce bych rekl nejlepsi v lize...

    mam z toho tak nejak horko v hube a nelibi se mi to
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    tak Džeko se zřejmě rozloučil golem .... :(
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Ty vole Becker
    1516565987_1 - Streamable
    https://streamable.com/k3b1n
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Skvele Faraon jen nevim kfo mu prihraval kruci pres cele hriste imho Manolas
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    ASYD: Tak se Radja trochu nabumbal no :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    Radja Nainggolan will reportedly be fined over €100,000 and benched for Roma’s match with Atalanta.

    The Belgian caused a stir when he posted video of himself smoking, drinking and swearing on Instagram on New Year’s Eve.

    Sporting director Monchi reportedly told the players “anyone who doesn’t show a winning mentality cannot have a place at Roma” this week, and Corriere dello Sport reports Nainggolan will face a big punishment.

    According to the newspaper, the midfielder will be dropped for the visit of Atalanta on Saturday, as well as being hit with a fine in excess of €100,000.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: já si to střihnu zase s Harry Potterem na tabletu :-D a už se taky těším, víno připravené, vše ready
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Uz jsem naladenej a cekam predcasneho Jeziska!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Uffffff
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Už koukám a zároveň s celou rodinou koukám na Harry potter)))

    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Skoda ze nemuzu koukat, dnes vypada utok nabite
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Jak hrál Schick?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam