• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    mysleno z center backu.. a i ty wing backy to bude chtit lepsi. z tech kraju je nejlepsi Spinazzola a ten je nic moc podle me, ale zbytek jsou uplne zbytecny tragedi.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    no jsem taky spis pesimista, navic na jeho fotbal se vetsinou neda ani moc koukat...
    jako urcite se zlepsi ta obrana pod nim
    nechal bych si akorat Albance, Manciniho a kdyztak Smallinga, jestli se nejak probere. zbytek pryc. a sehnat do kazdy rady jednoho kvalitniho hrace, jinak to bude furt spatny.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: tak na scudetto nemáme ani tým, co si budeme nalhávat... ale poháry udělat může
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: No to byl do roku 2015, od tý doby jeden propadák za druhým a to měl k dispozici určitě kvalitnější složení týmů, než co bude nabízet Řím. Nevěřím, že udělá scudetto, ani omylem
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Mourek je schopny uspechu, Sarri je schopny hipster fotbalu
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    No nevím nevím, ten už je vyčichlej. Chtěl jsem toho Sarriho sakra
    ASYD
    ASYD --- ---
    Kubo to mi delas schvalne!
    ASYD
    ASYD --- ---
    neeeeeeeee
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    tak já jsem happy, máme konečně po dlouhé době trenéra!

    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Internety tvrdí, že by ho měl nahradit Sarri. To je ale tak moc hezká představa, že se tu určitě nestane
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    ASYD: To je dobře, žádný přínos pro Řím to nebyl
    ASYD
    ASYD --- ---
    zadne prekvapko :-/

    Paulo Fonseca will leave Roma at the end of the season
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Nicméně mám takový zvláštní pocit, že i přes tu rychtu co včera dostali, ještě nemusí být všem dnům konec. Jako tenkrát s Barcelonou ;)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: No to sice jo, ale k tomu připočti 7. místo v lize, což je prostě propadák 🤦🏻‍♂️
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    NAKASHI: zase na druhou stranu semifinále EL... #justsaying...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    holt pristi rok nejspis bez poharu. snad nastane nejaka cistka, spousta tech hracu na to proste nema a realizacni tym me taky nepresvedcil.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Nebylo to dobry ani prvni polocas. Navic musel stridat dva hrace a golmana pro zraneni. Veretouta hned na zacatku, to jsem jeste snad nevidel, zranit se v prvni minute.
    V druhym jim uz dosla stava, uplna tragedie.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Na první poločas neviděl, pracoval jsem, pak jsem zapnul druhý a jelo to... Smalling chyba, penalta, oni proměnili všechno my vůbec nic, nebyli jsme schopni podržet balón, střed ovládl Pogba a bylo hotovo. Úplně jiná rychlost a efektivita, žádná nepřesnost
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    No ty vole, ja ještě koukal o poločase, že vedeme 2:1 a že tady aspoň zlomíme tu bídu z ligy a teď nevěřím tomu co vidím. Co se proboha stalo???
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Hrozny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam