• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    škoda že nemužu vyrazit s vama, neviděl sem vás tsi ve ani nevim kdy naposledy :/ další slunečnej víkend zavřenej v háku....každopádně všem užívačky přeju :)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    JENNES: zatim to vypada ze na tranzita nebude prace celej tejden tu stoji pred bytovkama tak to vypada ze ho budu mit uz ve ctvrtek coz by byla pohodicka:)rano ho pekne nalozim a pak muzem rovnou vyrazet az dorazi malous:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    LENNYSGC: to ma v pohode:)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    JENNES: btw. vsechny jeho dodavky maj 3 mista:)
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    LENNYSGC: oukej:)
    tak semnou teda počítejte,jedu s vama ,o) eště si zavoláme, hod mi pls do posty tvoje numba, poslu ti i my.....
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    JENNES: no ja chci trahzita vid...ten zere nejmin:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    LENNYSGC: jo a to uz takle vis co ti puci za dodavku ze vis ze ma tri mista? :)
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    JENNES: :D
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    TYPEKZ: no vidis:)
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    LENNYSGC: tata, by mě tam i s věcma hodil :o)
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: rekni tatikovi ne at te hodi do sudova hlavna k lennymu:) to je kousek ne od tebe?
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    LENNYSGC: joo, to zní dobře, ja končim ve 12, takže by to neměol bejt problem bejt tam do tří, ale kde a co je sudak ? :D
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    jj, jede mi tam stim capek z prace co tam ma znamyho, pac by to asi neproslo skrz sjety kola :/ pojede tam 2.8. stim
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    TYPEKZ: no hele mozna kdyby ses dostal do sudaku tam bys moh jet mozna s nama dodavkou tak ve 3.....ale cim driv bys tu byl tim lip:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: a uz mas termin?
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    jj, tsiwe nejradsi bych uz jel svym, ale este musim udelat technicku :(
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: no to je fer ale musis se domluvit nejspis s prazim nebo gabcou v kolik jak vyrazej a zamluv si fleka:)
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    tak jsem na patek dostal dovolenou, jen na pul dne, vic mi nedaj pac maj ted všichni dovolenou, takže vyapdnu ve 12 z prace, takze v 1-2 muzu bejt v pze....
    JENNES
    JENNES --- ---
    JAHRIDER: jen zvuk bude mit vykon tak 10kw takze priko kolem 4Kw
    no budem se asi muset uskromnit se svetlama a barem nebo nevim kde ted sehnat neco silnejsiho
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    hele ted jsem koukal na ten aparat co je v planu a hehe, mozna by to chtelo neco vykonejsiho, kdyz uz to tam potahnete.
    kolik to bude mit odhadovanej prikon baj oko..?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam