• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    je to kousek tak snad v pohode:)
    to zaprahnu a jedu...to dam jak nic:))
    RASTA_CZ
    RASTA_CZ --- ---
    to poveze na kárce za kolem :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    LENNYSGC: no ty hlavne vymysli jak tam dopravis vas zvuk:)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    JENNES:toho bych moh taky uz konecne vyzkouset no:)
    JENNES: by sme mohli pouzit jeste nakej zesik a vyzkouset to propojeni zesiku a schvalne jestli to funguje a bude to delit i ten druhej zesik na basy..vim ze to pujde ale videt to v praxi je lepsi:)a nebo tam vem jen ty dva stredobasy a taky to bude stacit habadej a budou padat barmanovi sklenicky z baru:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    LENNYSGC: no jako jesi vezmu 4xem15 a na to rakve tak uz dbx potrebuju :) to by dve gx5ky nedali
    JENNES
    JENNES --- ---
    LENNYSGC: ty voprasis/vysusis svyho behringra xD
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    RASTA_CZ:ale hovno ja ji budu na ten sal potrebovat mnohem vic:)jennes pouzije vyhybku na zesikach doufam teda:))
    RASTA_CZ
    RASTA_CZ --- ---

    JENNES: tak jako muzem vzit co chcem aby to vypadalo :) jenom to nebudem tak kotlit ale to uvidime az na miste ale jsem pro
    LENNYSGC: dbx budem potrebovat :D tj jasny
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    JENNES: doporucuju vzit si tam rakve a bud jen ty dva stredobasy a nebo 4 em 15 no :)jak chces vid stejne to nebude hrat naplno bych rek:)
    jinak ja bych po tobe chtel ty 2 stredobasy a asi dbx jestli ho teda nebudes potrebovat:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    RASTA_CZ: a 4bedny stacej jo?neni to malo?:)) jo von my vlastne chce jeste lenny nakej nas zvuk ukrast na tu hlavni stage..ale i tak 4x em15 sou furt volny:)
    RASTA_CZ
    RASTA_CZ --- ---
    akorat .....+ moje odposlechy ...svetel bych vzal co dodavka uveze :D a budem rovnocenna stage sice mensi ale zadna odpocivarna ....bude tam par stolu se zidlema ale narovname to okolo zdi aby jsme zvetsili parplacem :)
    RASTA_CZ
    RASTA_CZ --- ---
    no kdyz jsem tam hral naposled ....na maly ....Tak bylo zhasnuto :) jeli tam jen moje svetla .jediny co kazilo atmosferu byli 2 fotbalky co tamm svitili ale jinak to bylo cajk ..byli na konci tam jak je vchod k baru . jinak mel jsem tam ty moje odposlechy +2 *18 coz na ten prostor bylo cajk .....takze ty 4 bedny budou a
    JENNES
    JENNES --- ---
    RASTA_CZ: cus no zatim asi dost casu na to to resit, jinak my prijedem na hrani asi 4 a beden nevim co tam ma cenu tahat, uz sem rikal lennymu ze to zalezi jestli ma bejt druha stage vylozene chill out a udelany sezeni pred stagi tudiz min nahlas, jeste slunickovejsi drumik a jen dve-4bedny a nebo to bude normalne rovnocena druha stage s parplacem kde bude zhasnuto a pojedou jen nase svetla, takze to si prvni musite rozhodnout jak to bude vypadat a podle toho vezmem cajky. co se gramcu tyce tak ty tam asi dovalime kuna ma dva a ja taky dva(z toho jeden polofunkcni:)
    RASTA_CZ
    RASTA_CZ --- ---
    ahoj kucííí ... ohledne rychty 12.11 ....kolik vemem beden ? co gramce ? a kolik vas prijede ....rasta se sklada ze 3 lidi a dorazime vsichni ...tak jen aby nas tam nebylo 10 :) co se tyče gramcu ...vim ze mate jeden spatnej resil jsem to s lennym a prej se zepta dana jestli jeden pujci ........ kdyz ne tak kamos ma myslim reloapy ....pujci mi je ale bude si chtit urcite zahrat pes jeden :D tak mi hodte info
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    JENNES: tsiwe tohle si stahni do prejekce, pecka :)
    YouTube - Gigi D'Agostino- Bla Bla Bla
    http://www.youtube.com/watch?v=qrsuiD2y3c0&feature=player_embedded#!
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    TYPEKZ: uz ti prisla vejplata?
    JENNES
    JENNES --- ---
    tak doufam ze zitra aspon nekdo dorazi se loucit s open air sezonou na peknym miste kus od trebice [ FINAL [RE]SOLUTION / partyparty / 8.10.2010 / CR - Vysocina - LOM VÁPENKA U NOVÉ VSI [5km od Třebíče] ]
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    kamo vim na 100prdu ze jsem ji tady mel,akorat zase ranni vylity selekta s prazim, a znas to :)
    LENNYSGC: placka sem , placka tam....
    dokonce najednou cumim, a slysim svoje EVERYDAY v teenu , ktery jsem mel uz asi pul roku za ztraceny :D a kdo jinej nez thomas ho tam neseka :D
    urcite ho ma proste prazi, nebo je v honzovy prenoscce ,o)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    TYPEKZ: coze?ty uz si ji dokazal ztratit?no ty vole:(
    TYPEKZ:a s tou sobotu si me fakt nasral.ja uz vse vyrizeny odhodlanej jet a nic:( nastesti sem si ten vecer uzil jinak ale chtel sem tam bejt...
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    a nenasel nahodou nekdo moji RAMkovou pecku
    simon - the shadow knows?? je to jedna z mejch nej :((

    JENNES: jo, mam jednu tvoji,vypada jako bang bang, ale je cervena....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam