• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    SHAMAAN
    SHAMAAN --- ---
    ROBOTON: hele letosni lajnap byl teda dle myho nazoru naprosto v souladu s tim co se posloucha kdekoli jinde (netsky, friction, c&k ... dobre, az na afrodajta, kterej uz hraje snad jenom v cr :) )... me tyhle stars sice taky nic nerikaj, ale diky tem deckam co na ne prisli taky mohl na druhy stagi zahrat alix perez, icicle, youngsta a n-type na dubstepu a dalsi a to teda rozhodne nejsou jmena ktery by tady byly 3x do roka a pro me treba neco z toho byly vyborny hudebni zazitky...
    co se lidi tyce, tak mas bohuzel z casti pravdu, ale to samy v maskacovym mas na kazdy druhy velky tekno akci... v pripade liru mam aspon pocit ze uz se ty lidi za tech par let aspon trochu naucili kdo tu hudbu tvori a ze to nejsou desky od piksiho...

    LENNYSGC: takhle... letos jsem se trochu podilel na organizaci dubstepovy stage a ackoli bych mel treba vyhrady k lajnapu tak mi teda rozhodne neprijde ze by to byla neinvencni nuda (treba ta projekce? http://www.youtube.com/watch?v=77gY9f26tHk ) a stve me jak to pak spousta lidi kolem me podle me dost nepravem odsuzuje...
    JENNES
    JENNES --- ---
    SHAMAAN: napsal bych to o dost jinak ale jak uz sem predtim rekl nechci se tady poustet do salodlouhejch debat o liru,organizaci ani co se z dnb stalo a jaky lidi na to jezdi, takze se priklanim k nazoru
    ROBOTON:

    moje srdce proste patri hudbe a drumec mam rad, neznamena to ale pro me ze bych musel podporovat takovydle festivali ke kterym mam nespocet vyhrad a uz zvlastnich zkusenosti vim ze se mi takovej typ akce nezamlouva.
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    :)))heh sem tady nechtel rozjet takovy hovna;)tj stejne prdel jak to vsichni resej:))fakt nechapu....smeju se
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    taky musim zaprudit do liru....nejde to jinak srry, ale musí to být...
    na open air liru jsem byl jednou asi spíš z popudu, že tam jedou známý, než abych tam jel poslouchat zajímavý jména, suki x-let dokolečka vozí to samý na mejdany, nuda nuda nuda...lidi co tam choděj, tak tam jezděj jenom proto, aby pak před kámošema nevypadali blbě, že tam nebyli...vpodstatě ani nevědí, kdo tam hraje, na jakym ta daná osoba vydává labelu, prostě se tam jedou vylejt drahym pivkem, vyšňupat pseudokokainem, zaplatit vstupa, srát na špinavý toiky, hlavně proto, aby mohli říct, jo byl sem letos na liru..srry, ale žádná invence, stereotyp, pořád ty samý jména točit dokolečka..koho to doprdele baví..chápu, že Suki si musí zalepit kapsu, tak pozve u nás tzv. DJ Stars...po kterejch ale za hranicema neštěkne ani ten zatoulanej pes....

    a to nejsem radikální zastánce freeparties..jezdim i na komerční festivaly, ale na takový, kam mi přivezou někoho, kdo u nás nebyl 3x během roku..:D
    SHAMAAN
    SHAMAAN --- ---
    JENNES: a co ti teda konkretne na LiRu vadi? od tebe me ten hate trochu mrzi...
    FIRED
    FIRED --- ---
    JENNES: me jenom prislo zbytecny, jak se vsichni navazi do jakyhokoliv festivalu, kterej neni free... at je to nebo to neni lir... to bylo to na co sem se snazil reagovat...
    je jasny, ze mejdan kde budou kamosi,jejich bedny, ta sprvna kamaradska nalada je neco jinyho nez jakejkoliv festival... kam prijedes... a musis se tam chovat podle nakych pravidel.... o tom zadna... myslim, ze i ty vis, ze sem urcite byl na "par" free mejdanech, abych videl ten rozdil... =)
    JENNES
    JENNES --- ---
    FIRED: si asi moc nepochopil z ceho tadle diskuze vznikla, treba to zkus precit od karlikova postu znova a mozna pochopis, nikdo tady z toho povyk nedela a uz vubec nikdo sme nesrovnavali lir z free party. mozna vy obhajci liru se furt snazite najit neco spatnyho na tom co rikame ale pritom je to pravda. a snazite se hajit jinejma vecma o kterejch se nikdo nebavil.

    slo jen o to ze karlik se na nasi akci neukaze jak je rok dlouhej a napsal ze byl akorat na liru na coz mu lenny dle me zcela jasne odpovedel a neni na tom ani kapka lzi tak nevim proc se hned certite. asi ste se tam nemeli tak dobre jako mi v krasne, mi si na nic nestezovali:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    FIRED: ja byl ale prvni kdo rekl ze o hudbe se tu nebavime ale o typu festivalu pac vsichni branici liru se zacali branit hudbou. takte to vase ovoce si prvni roztridte sami ja vim co kam patri
    FIRED
    FIRED --- ---
    prej country... frajeri jedou evu a vaska... =)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    omg jezdete si treba na country ale to nic nezmeni na tom ze drumicek je pro holcicky :)))
    FIRED
    FIRED --- ---
    spis sukimu ne? ;) ale proc michat komercni akce a free party? letni lir je jednou do roka, free openu je kazdej vikend v lete xxx... proc si jednou nenechat ujit free party a jet na festak.... i pankaci jezdi na mighty, rock 4 people.. a pritom punk je proti systemu a komerci obecne... hmmm? :)
    kdyz by clovek jel na jinej festak, nez je lir a taky tam hrali dnb... byl by z toho takovej povyk? :P
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    vsichni kourite piximu? :) ze vas to tak popuzuje
    FIRED
    FIRED --- ---
    JENNES: prave nikdo nerek, ze to neni komercarna zejo... tak mi prijde zbytecny michat jabka a hrusky... :)
    JENNES
    JENNES --- ---
    SHAMAAN: nebudu tady rozjizdet rozdili mezi lirem a jinejma akcema todle tema me nebavi a mam na nej docela jasnej nazor
    JENNES
    JENNES --- ---
    FIRED: a rikam neco o tom ze ne? a naopak protoze sem tam pred par lety byl(na jednom) tak aspon to muzu posoudit z vlastnich zkusenosti a ne povidat o necem co sem nezazil. takze tendle tvuj vykrik zcela nechapu
    SHAMAAN
    SHAMAAN --- ---
    zaik si zacal :) nepopiram ze to je komercni akce se vsim vsudy stejne jako jakejkoli jinej velkej festival... prave proto to nemuzes vubec srovnavat treba s krasnem podle me...

    ale stejne tak jako na jinejch velkejch festakach tam mas moznost videt interprety ktery by asi u tebe v hospode nezahrali (a to nemyslim jen hvezdicky typu netsky, ale i opravdu dobry producenty a djs), jasne za cenu toho ze tam mas drahy pivo a ne zrovna rodinnou atmosferu...
    FIRED
    FIRED --- ---
    honziku, vzdyt si tam taky jezdil :))
    JENNES
    JENNES --- ---
    nechte si tu buzno keci o hudbe tu rec nebyla a ze je to komercni festival vi i moje 13leta segra
    ESKA
    ESKA --- ---
    uuu zla oskliva komercarna :DD
    SHAMAAN
    SHAMAAN --- ---
    Z4IK: jakoze mrdani beden... ta bedna (zensky rod)... hetero? .)

    no asi zustanu u sveho homo dramicku jako treba tadyten zeaano:

    ‪Audio & The Sect @ Let it Roll open air CZ 2011‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=TKDHNJnQVY0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam