• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    SONICSOUND

    SNC.FLTK.SGC

    WALL BUILDER: http://www.fltk.cz/wb/
    pro pridani vasich trisek napiste rozmery ID PROTEKTIK

    !!!!!!!!!!!!! NEXT PARTY !!!!!!!!!!!!!



    -------------------------------------------------------------------------------------------

    ------------------------------------------------------------------------------------------
    06.03.2015
    SNC:FLTK:SGC


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    03.-05.04.2015
    SNC:FLTK:SGC+???+???+???
    RAVE IN RAVINE 2 - MORDOVKA
    [ RAVE IN RAVINE vol.2 / partyparty / 3.4.2015 / CR - Stredocesky kraj - Lipník area ]

    -------------------------------------------------------------------------------------------
    CZAROTEK2015
    [ CZAROTEK*2015* / festivalfestival / 30.4.2015 / Evropa ]


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    12.-14.06.2015
    [ Volnočasový dýchátek / partyparty / 12.6.2015 / CR - Stredocesky kraj - Bakov nad jizerou ]


    -------------------------------------------------------------------------------------------

    10.-12.07.2015
    PRIVAT RAVE
    jako na cary, chces vedet vic, napis


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    31.07-03.08.2015


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    21.08-??.08.2015
    Free rave

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    25.09-??.09.2015
    FINAL FAREWELL


    rozbalit záhlaví
    MPETE
    MPETE --- ---
    JENNES: přesně Honzo, my jsme jsme ty netolerantní ovečky ze stáda, nemáme vlastní hlavu, jen jdeme tupě s masou idiotů )))
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    JENNES: No hele já myslim, že nejradikálnější názory tady máte vy.

    Prostě LiR je normální fesťák, točej se tam prachy. No a co.
    JENNES
    JENNES --- ---
    AZURIT23: zato o hudbe, producentech, rozdilech mezi mejdanama, atd ste toho napsali hromadu aniz by se kdokoli znas na to tema bavil, tak nechapu ty vase obhajoby liricku. my vam ho prece neberem, akorat nerozumim proc tolik lidi tak popuzuje kdyz nekdo napise komercni sracka, ja to cejtim uplne stejne.

    kdyz tady pete napsal ze tekno je sracka rozjeli sme tady kuli tomu nakej flame????
    a to mluvi o celym stylu a ne jen o jednom usmudlanym festivalu.

    asi se musim smirit stim ze lidi z tydle sfery sou proste netolerantni a nechapavi k odlisnejm nazorum
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    JENNES: Jsem asi četl blbě, ale nevidim tady snad žádnej příspěvek oproti technu, naopak, techno je super, stejně tak jako LiR.


    ESKA: Že jo viď, Tebe jsem Robe vídal docela často s T2B.. mi to připadá, jak kdyby Tě nevzali do party a ty bys byl teď nasranej. :))
    JENNES
    JENNES --- ---
    me to prijde vtipny dost. kdyz tady pisete zapory freeparty, tak se nikdo znas kuli tomu necerti, my sme stim smireny a presto nas to bavi a delame to. zatimco my kdyz vam tady uz konkretne musime vypisovat co vsechno nas na takovym festaku nebavi tak mate plnou hubu dalsich vymluv a kecu uz na jiny tema(hudba atd)

    takze bych tendle flame uz ukoncil
    ESKA
    ESKA --- ---
    nee ja to smazal, tak znova

    JENNES: pres pixose nemam ani jedno hrani. jen mi prijde uplne mimo se tady do nej trefovat. a zrovna rob, kterej ho pak jeste na mejdanu pozdravi. proste UBOHY. a s lirem spolecnyho ma to, ze tam stavi TC stage, coz dela sakra dobre. proste je to naprosto mimo a ani uz to neni vtipny. ale tak vi zas nevite do ceho jinyho se trefovat no :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    Z4IK: co blbeš eska si to projel jako jeden z prvních :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    ESKA: cive dit diky tomu ze sme te snim seznamili a tahas mu bedny si muzes zahrat kdy kde, tak se necerti :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    ROBOTON: nikdo tě nepřemlouvá abys tam chodil, tak nechápu proč pořád hlásíš, že tam chodit nebudeš :)))
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ESKA: tebe urcite sere ze ti nedal liznout taky ! :D
    ESKA
    ESKA --- ---
    s tim pixosem uz ste tak strasne, strasne, strasne ale strasne ubozi, ze to prekracuje vsechny hranice ubohosti :)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    AMY: je známej a kamarád...kamarád neni člověk, kterýho vidim akorát na kalbě, když je hrozně moc, jo fajn, pokalim s nim, pokecám, rozhodně ho nebudu vyhledávat když budu mít nějakej problém, páč vim, že ten mi pomůže tak max vychlastat zbytek morgana...:DD...víš..:) kamarád je člověk, co se za mě postaví, pomůže mi, já pomůžu jemu, když potřebuje..a takovejch lidí moc neni

    jo a jeslti myslíš konkrétně dáněteho tak s nim sem řekl bych vcelku za dobře...co sme si to sme si...on taky neni zrovna svatej..ale to víš sama asi nejlíp..:DD

    a končim...kdo chce lízat pixieho, bude lízat pixieho, já budu lízat sám sebe a budu dál chodit na minimal, elektro, acidy, breaky, téňo a občas i na ten dramík...když ho zrovna nebude pořádat lir crew...:) peace
    ESKA
    ESKA --- ---
    jedeeem ! ;)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    konec? ja chci jeste!
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    tak jeste jednou:
    LENNYSGC --- --- 20:20:25 6.8.20111 odpověď (+1)
    :)))heh sem tady nechtel rozjet takovy hovna;)tj stejne prdel jak to vsichni resej:))fakt nechapu....smeju se
    Z4IK: a jinak rozhodne vinyl neasi:))digital takova komercni sracka:))))

    AMY
    AMY --- ---
    ROBOTON: to,ze hazes spinu na svoje nedavny KAMARADY,ostatne jak sis uz sam jiste precetl,proste necenim. svuj nazor muze vyjadrit kazdej byť nemusi bejt stejnej,ale tohle je dost mimo...
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    AMY: amynko hlavně že ty se sereš do lidí co ti nikdy nic neudělali viď...:) dej se do kupy a pak se připoj znova na nyx díky..:)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    JENNES: zarlis?:)
    MPETE
    MPETE --- ---
    JENNES: omyl, každej hrát neumí)) jinak furt dokola, ty o koze já o voze..
    JENNES
    JENNES --- ---
    hele kuci nepletete si trochu auditka?:))
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ESKA: kdyz ja uz roky touzim jenom po tobe visjak:))



    vinyl vs digital . to uz tady taky dlouho nebylo :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    MPETE: me hreje to ze rano kdyz na mejdanu zbiram odpadky, steluju zvuk, usmivame se na sebe vsichni ucastnici, kecame spolecne u ohne, pochlastame,zahulime, seznamime se s novejma lidma, spocitame si kdo kolik do toho dal penez(proto snad chodime do prace- aby sme se mohli bavit, chapu ze malo lidi chce ze svejch penez bovit i druhy nez jen sam sebe, ale holt uz sme takovy) a po takovy akci mam u srdce rozhodne hrejivejsi pocit nez bych mohl mit z akce kam pridu z deskama(v horsim pripade s CD a seretem) dohraju a to je vse co pro ten mejdan udelam...to ja proste necenim a je to pro me podradnej druh zabavy, hrat umi kazdej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam