• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    MPETE
    MPETE --- ---
    JENNES: přesně Honzo, my jsme jsme ty netolerantní ovečky ze stáda, nemáme vlastní hlavu, jen jdeme tupě s masou idiotů )))
    JENNES
    JENNES --- ---
    Z4IK: cive nech bejt uplne zavidim tomu hošankovi v modrim tricku
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    JENNES: No hele já myslim, že nejradikálnější názory tady máte vy.

    Prostě LiR je normální fesťák, točej se tam prachy. No a co.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ESKA: to je tak sladky video ze mi ted tece karamel po monitoru takova uzasna atmosfera skoro jako na režé belosi si hladej cernouska jako zviratko no mucinky :)))
    JENNES
    JENNES --- ---
    ESKA: no myslel sem neco lepsiho ale jako dezert tydle debaty to taky nebylo uplne spatny, uz ho tam mas:)
    ESKA
    ESKA --- ---
    muhehe :d
    ESKA
    ESKA --- ---
    tak jo, ja bych to ukoncil takhle ;))))))
    Let it roll 2011 no.1
    http://vimeo.com/27444069
    JENNES
    JENNES --- ---
    ale jako lir vs freeparty, digital vs vinyl, do toho trocha puceni o respektovani producentu a jako pamlsek naka aferka robotona sahy a amy, to je na me docela silny kafe takle pri obede. to uz je skoro jak beverly hills 9223, tak chtelo by to jestek dezertik na dokrmeni
    JENNES
    JENNES --- ---
    AZURIT23: zato o hudbe, producentech, rozdilech mezi mejdanama, atd ste toho napsali hromadu aniz by se kdokoli znas na to tema bavil, tak nechapu ty vase obhajoby liricku. my vam ho prece neberem, akorat nerozumim proc tolik lidi tak popuzuje kdyz nekdo napise komercni sracka, ja to cejtim uplne stejne.

    kdyz tady pete napsal ze tekno je sracka rozjeli sme tady kuli tomu nakej flame????
    a to mluvi o celym stylu a ne jen o jednom usmudlanym festivalu.

    asi se musim smirit stim ze lidi z tydle sfery sou proste netolerantni a nechapavi k odlisnejm nazorum
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    JENNES: Jsem asi četl blbě, ale nevidim tady snad žádnej příspěvek oproti technu, naopak, techno je super, stejně tak jako LiR.


    ESKA: Že jo viď, Tebe jsem Robe vídal docela často s T2B.. mi to připadá, jak kdyby Tě nevzali do party a ty bys byl teď nasranej. :))
    JENNES
    JENNES --- ---
    me to prijde vtipny dost. kdyz tady pisete zapory freeparty, tak se nikdo znas kuli tomu necerti, my sme stim smireny a presto nas to bavi a delame to. zatimco my kdyz vam tady uz konkretne musime vypisovat co vsechno nas na takovym festaku nebavi tak mate plnou hubu dalsich vymluv a kecu uz na jiny tema(hudba atd)

    takze bych tendle flame uz ukoncil
    ESKA
    ESKA --- ---
    nee ja to smazal, tak znova

    JENNES: pres pixose nemam ani jedno hrani. jen mi prijde uplne mimo se tady do nej trefovat. a zrovna rob, kterej ho pak jeste na mejdanu pozdravi. proste UBOHY. a s lirem spolecnyho ma to, ze tam stavi TC stage, coz dela sakra dobre. proste je to naprosto mimo a ani uz to neni vtipny. ale tak vi zas nevite do ceho jinyho se trefovat no :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    Z4IK: co blbeš eska si to projel jako jeden z prvních :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    ESKA: cive dit diky tomu ze sme te snim seznamili a tahas mu bedny si muzes zahrat kdy kde, tak se necerti :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    ROBOTON: nikdo tě nepřemlouvá abys tam chodil, tak nechápu proč pořád hlásíš, že tam chodit nebudeš :)))
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ESKA: tebe urcite sere ze ti nedal liznout taky ! :D
    ESKA
    ESKA --- ---
    s tim pixosem uz ste tak strasne, strasne, strasne ale strasne ubozi, ze to prekracuje vsechny hranice ubohosti :)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    AMY: je známej a kamarád...kamarád neni člověk, kterýho vidim akorát na kalbě, když je hrozně moc, jo fajn, pokalim s nim, pokecám, rozhodně ho nebudu vyhledávat když budu mít nějakej problém, páč vim, že ten mi pomůže tak max vychlastat zbytek morgana...:DD...víš..:) kamarád je člověk, co se za mě postaví, pomůže mi, já pomůžu jemu, když potřebuje..a takovejch lidí moc neni

    jo a jeslti myslíš konkrétně dáněteho tak s nim sem řekl bych vcelku za dobře...co sme si to sme si...on taky neni zrovna svatej..ale to víš sama asi nejlíp..:DD

    a končim...kdo chce lízat pixieho, bude lízat pixieho, já budu lízat sám sebe a budu dál chodit na minimal, elektro, acidy, breaky, téňo a občas i na ten dramík...když ho zrovna nebude pořádat lir crew...:) peace
    ESKA
    ESKA --- ---
    jedeeem ! ;)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    konec? ja chci jeste!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam